GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Saw IV trailer !

01.02.2007
09:10
[1]

Yo5H [ Jackpot! ]

Saw IV trailer !



juz nie moge sie doczekac ;>

01.02.2007
09:35
[2]

xircom [ Generaďż˝ ]

!!!

01.02.2007
09:47
[3]

KhRON [ Dominus Mortis ]

chore... jak każda poprzednia część O_o

01.02.2007
10:14
[4]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

hahahaha:›››
u wanna play a little game?

01.02.2007
10:18
smile
[5]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Jak można pokazywać tyle okrucieństwa!!!

01.02.2007
10:21
smile
[6]

misztel [ +0,10gr! ]

01.02.2007
10:23
smile
[7]

hopkins [ Zaczarowany ]

o kur.. tego jeszcze chyba w kinie nie bylo...
Okropne...

01.02.2007
10:24
smile
[8]

olenkaha [ Konsul ]

Ja za tym nigdy nie przepadalam, zamiast horroru to jest jakas sieka, wiecej w nim okrucienstwa niz sensu. Niedlugo zrobi sie z tego serial.

01.02.2007
10:26
[9]

misztel [ +0,10gr! ]

spoiler start
A ja naprawdę nie wiem czemu wy udajecie, i tak ktoś tam wejdzie :)
spoiler stop

01.02.2007
10:31
[10]

KhRON [ Dominus Mortis ]

@misztel

bo oni tam na podłodze się naprawdę męczą, to nieludzkie... :P

01.02.2007
10:44
[11]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5800643

01.02.2007
10:48
smile
[12]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Bylo :D

Swoja droga dziwie sie ze scenarzystow 3 pierwszych czesci nie zamknieto na obserwacje w psychiatryku. Film jak film, ale pomysly chore jak rzadko gdzie :)

01.02.2007
11:08
smile
[13]

Isaael [ Legionista ]

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!!!
Ta seria powinna sie zakończyć po części pierwszej... :P

01.02.2007
11:10
[14]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Na poprzednich Piłach nawet powieka mi nie drgnęła, ale tutaj.. aż schowałem się pod biurko z przerażenia. To będzie MOCNE!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.