HENIO55 [ Konsul ]
jak zmienic ?
mam gre TRIBES ZEMSTA z Cd-action .. i dostalem do niej dwa seryjne :D jeden dalem kumplowi ktory nie moze na wiekszosc stronek wchodzic np na cd-action a drugi mam ja ... i tu lezy problem ja mam zainstalowany z tym serialem ktory dalem kumplowi . i jak zrobic zeby w rejestrze zmienic na ten nowy serial ?? prosze o pomoc . szybka
mirencjum [ operator kursora ]
To koniecznie trzeba w rejestrze zmieniać? Ponowna instalacja z nowym kluczem nie wystarczy?
HENIO55 [ Konsul ]
no instalowalem i nic .. wiec musze w rejestrze to zmienic . bo jak zainstalowalem to mi wyskakuje ze klucz nieodpowiedni :( wiec jak to zrobic w rejestrze ...