GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zmienic ?

01.02.2007
08:15
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

jak zmienic ?

mam gre TRIBES ZEMSTA z Cd-action .. i dostalem do niej dwa seryjne :D jeden dalem kumplowi ktory nie moze na wiekszosc stronek wchodzic np na cd-action a drugi mam ja ... i tu lezy problem ja mam zainstalowany z tym serialem ktory dalem kumplowi . i jak zrobic zeby w rejestrze zmienic na ten nowy serial ?? prosze o pomoc . szybka

01.02.2007
08:40
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

To koniecznie trzeba w rejestrze zmieniać? Ponowna instalacja z nowym kluczem nie wystarczy?

01.02.2007
11:08
[3]

HENIO55 [ Konsul ]

no instalowalem i nic .. wiec musze w rejestrze to zmienic . bo jak zainstalowalem to mi wyskakuje ze klucz nieodpowiedni :( wiec jak to zrobic w rejestrze ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.