Spocony_Pan [ Pretorianin ]
Punk O Matic
Siemka graliscie juz w Punk o matic ??? ja gram w to przez Dzien i jeszcze mi sie nie znudziła......https://gry.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=543..jest bardzo fajna....
hohner111 [ TransAm ]
ma pare latek i kiedys byla przebojem na golu :]
Spocony_Pan [ Pretorianin ]
nom, ale ciągle jest super