GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znowu wieje... :|

01.02.2007
02:08
smile
[1]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Znowu wieje... :|

Nie jestem na bieżąco z wiadomościami, więc o niczym nie wiedziałem. Wróciłem do domu około 23 i już wtedy zrywał się mocny wiatr. Nie podejrzewałem jednak, że to się dopiero rozkręca.. Aktualnie wieje tak, że strach wychodzić z domu. A myślałem, że to już nie wróci..

Chciałem sprawdzić, czy coś przewidywano, no i proszę:

Synoptycy ostrzegają, że w środę wieczorem, w nocy i w czwartek rano możliwy jest w Polsce bardzo silny wiatr. Jego prędkość w porywach może osiągać 100 km/godz. Wojewódzkie Centra Zarządzania Kryzysowego ostrzegają, że wiatr może powodować uszkodzenia budynków, łamać drzewa, zrywać linie energetyczne i telekomunikacyjne.

01.02.2007
06:21
[2]

Sitros [ Konsul ]

Muszę przyznać racje.... Na śląsku wiało dość porządnie w godzinach 21-00. Lecz teraz gdy mam wyjść z domu wieje tak że mam spore wątpliwości do do wyjścia.... Ale nie jest to wiatr który był bodajże 2 tygodnie temu...Na szczęście!

01.02.2007
07:04
[3]

MientusPL [ Pretorianin ]

Nie dość, że mam do szkoły na rano, to jeszcze jest zimno, wieje wiatr, plucha, resztki śniegu, wszędzie mokro, kałuże, zimno, wieje wiatr (...) Że też akurat dzisiaj, mogło by powiać jutro albo w sobotę. :)

Kujawsko-pomorskie--> Bardzo silny wiatr jakoś od godziny 22.00-23.00 do chwili obecnej nawet słychać ryk drzew.

01.02.2007
07:07
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

End of the World is coming.

01.02.2007
07:16
[5]

MientusPL [ Pretorianin ]

Aniek--> to tak jak w filmie "Pojutrze". Tam też się wszystko zaczynało od wichur a kto wie, może i nawet ktoś odwierty złe zrobił i lodowiec przesunął :)

01.02.2007
14:30
[6]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5949363&N=1 GOL'owy Instytut Pogodowy.

01.02.2007
14:31
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja mam przewiane;)
mieszkam na 11 pietrze w 10 pietrowcu i jak wieje to odnosze wrażenie jak by dach zrywało;)

01.02.2007
14:32
[8]

junior42 [ Konsul ]

A u mnie (Zabrze) spokój. Wczoraj wieczorem trochę przywiało ale nie tak strasznie.

01.02.2007
14:33
[9]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

U mnie wczoraj nie było yak źle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.