GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polskie morze - gdzie to jest?

01.02.2007
00:34
[1]

Azzie [ bonobo ]

Polskie morze - gdzie to jest?

To kadr z ostatniej sceny "Tylko mnie kochaj", chyba znad polskiego morza, ale nigdzie nie widzialem takiego brzegu: bardzo waska plaza i od razu skarpa. Gdzie to morze moze byc? :)

Ktos poznaje to miejsce?

Moze okolice Jastrzebiej Gory? Ale tam plaza jest szeroka...

01.02.2007
00:36
[2]

Toolism [ GameDev ]

Moim zdaniem podrasowane komputerowo okolice klifów gdyńskich:) Idąc z bulwaru w stronę plaży orłowskiej.

01.02.2007
00:36
[3]

xircom [ Generaďż˝ ]

mi to zalatuja grynia orłowo w ktoras strone, tam sa takie skarpy i prawie bra plazy

01.02.2007
00:36
[4]

zylla® [ Centurion ]

Podobne jest miedzy Międzyzdrojami a Świnoujściem

01.02.2007
00:37
[5]

MientusPL [ Pretorianin ]

Jesteś pewien że to jest NASZE morze? Może po innej stronie granicy? (tzn. nie w Norwegii ale może gdzieś w Niemczech czy coś, niewiem, nieznam się nie jestem znad morza więc strzelam :P )

01.02.2007
00:38
[6]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Wg mnie Gdynia Orłowo.

01.02.2007
00:39
[7]

Azzie [ bonobo ]

Nie jestem pewien, ale caly film sie dzial w Warszawie i Sopocie, wiec strzelam ze raczej nagle nie wyjezdzali z calym planem za granice.

DKAY: Tak, to musi byc to! Dzieki! Skarpa jest idealnie taka sama, ale faktycznie okolica troche albo poprawiona, albo z jakiegos innego ujecia...

01.02.2007
00:45
[8]

xircom [ Generaďż˝ ]

inne ujecie + cyfrowa obrobka, nie pokaza przeciez w kinie typowej plazy, trzeba nasycic ja kolorami :D

01.02.2007
00:46
[9]

Lysack [ Latino Lover ]

sądząc po cieniach i kolorystyce to było robione przy zachodzie słońca i dlatego jest tak 'pomarańczowo' :)

01.02.2007
00:50
[10]

Toolism [ GameDev ]

no i jeszcze jedna sprawa jest podejrzana:) Tak pusto to tam jest jedynie o 2 w nocy w zimę;)

01.02.2007
00:52
[11]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Pewnie zaplacili kazdemu zeby zwineli reczniki i do domu ;) po 100-wce na glowe ;)

01.02.2007
00:53
[12]

Toolism [ GameDev ]

SebNET -> ludzie co prawda w tamtych okolicach raczej się przechadzają , ale trafiłeś w sedno;)

Tak w ogóle, wątek przypomniał mi , że już za tydzień po sesji wracam sobie do Gdyni odpocząć od tego warszawskiego zgiełku.. miiło:)

01.02.2007
02:59
[13]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

To jest między Gdynią a Sopotem. Autentycznie tak to wygląda. To miejsce, lub dojscie do niego jest widoczne z molo w Sopocie.

01.02.2007
07:26
smile
[14]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

Toolism --> to czemu nie studiujemy w Trójmiescie, przecie wszystkie ważniejsze kierunki mamy? :)

eh, wy zamiejscowi:P

Ciekawe, czy gdybym studiował w Gdyni, to na ferie jeździłbym do Warszawy "odpocząć od tego gdyńskiego spokoju" ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.