Azzie [ bonobo ]
Polskie morze - gdzie to jest?
To kadr z ostatniej sceny "Tylko mnie kochaj", chyba znad polskiego morza, ale nigdzie nie widzialem takiego brzegu: bardzo waska plaza i od razu skarpa. Gdzie to morze moze byc? :)
Ktos poznaje to miejsce?
Moze okolice Jastrzebiej Gory? Ale tam plaza jest szeroka...
Toolism [ GameDev ]
Moim zdaniem podrasowane komputerowo okolice klifów gdyńskich:) Idąc z bulwaru w stronę plaży orłowskiej.
xircom [ Generaďż˝ ]
mi to zalatuja grynia orłowo w ktoras strone, tam sa takie skarpy i prawie bra plazy
zylla® [ Centurion ]
Podobne jest miedzy Międzyzdrojami a Świnoujściem
MientusPL [ Pretorianin ]
Jesteś pewien że to jest NASZE morze? Może po innej stronie granicy? (tzn. nie w Norwegii ale może gdzieś w Niemczech czy coś, niewiem, nieznam się nie jestem znad morza więc strzelam :P )
DKAY [ Generaďż˝ ]
Wg mnie Gdynia Orłowo.
Azzie [ bonobo ]
Nie jestem pewien, ale caly film sie dzial w Warszawie i Sopocie, wiec strzelam ze raczej nagle nie wyjezdzali z calym planem za granice.
DKAY: Tak, to musi byc to! Dzieki! Skarpa jest idealnie taka sama, ale faktycznie okolica troche albo poprawiona, albo z jakiegos innego ujecia...
xircom [ Generaďż˝ ]
inne ujecie + cyfrowa obrobka, nie pokaza przeciez w kinie typowej plazy, trzeba nasycic ja kolorami :D
Lysack [ Latino Lover ]
sądząc po cieniach i kolorystyce to było robione przy zachodzie słońca i dlatego jest tak 'pomarańczowo' :)
Toolism [ GameDev ]
no i jeszcze jedna sprawa jest podejrzana:) Tak pusto to tam jest jedynie o 2 w nocy w zimę;)
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Pewnie zaplacili kazdemu zeby zwineli reczniki i do domu ;) po 100-wce na glowe ;)
Toolism [ GameDev ]
SebNET -> ludzie co prawda w tamtych okolicach raczej się przechadzają , ale trafiłeś w sedno;)
Tak w ogóle, wątek przypomniał mi , że już za tydzień po sesji wracam sobie do Gdyni odpocząć od tego warszawskiego zgiełku.. miiło:)
Artur20 [ Generaďż˝ ]
To jest między Gdynią a Sopotem. Autentycznie tak to wygląda. To miejsce, lub dojscie do niego jest widoczne z molo w Sopocie.

zbm [ Unlimited Test Driver ]
Toolism --> to czemu nie studiujemy w Trójmiescie, przecie wszystkie ważniejsze kierunki mamy? :)
eh, wy zamiejscowi:P
Ciekawe, czy gdybym studiował w Gdyni, to na ferie jeździłbym do Warszawy "odpocząć od tego gdyńskiego spokoju" ;)