GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MSDN Accademic Alliance PROBLEM

01.02.2007
00:30
smile
[1]

Corragio [ Centurion ]

MSDN Accademic Alliance PROBLEM

Witam!

Probuje pobrać Windows Viste ze strony MSDN i problem jest taki, ze kiedy juz dokonam calej procedury to pobieram plik "downloader" bez żadnego rozszerzenia :/
Na maila przyszlo mi potwierdzenie z linkiem i niby wszystko jest w porzadku i mam przycisk "download", pod ktorym kryje sie tylko pol megowy plik, z ktorym nie mam pojecia co zrobic. CZy ktos mi moze wytlumaczyc o co biega? bo w FAQ sie niczego nie doczytalem

01.02.2007
00:31
[2]

xircom [ Generaďż˝ ]

moze sproboj przez internet explorer?

01.02.2007
00:34
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

wpisz ręcznie rozszerzenie .exe

też tak miałem :)

01.02.2007
00:34
smile
[4]

Corragio [ Centurion ]

no faktycznie, stronka cos nie lubi mozilli! Pod IE bezproblemowo sie odpalilo. Dzieki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.