
Corragio [ Centurion ]
MSDN Accademic Alliance PROBLEM
Witam!
Probuje pobrać Windows Viste ze strony MSDN i problem jest taki, ze kiedy juz dokonam calej procedury to pobieram plik "downloader" bez żadnego rozszerzenia :/
Na maila przyszlo mi potwierdzenie z linkiem i niby wszystko jest w porzadku i mam przycisk "download", pod ktorym kryje sie tylko pol megowy plik, z ktorym nie mam pojecia co zrobic. CZy ktos mi moze wytlumaczyc o co biega? bo w FAQ sie niczego nie doczytalem
xircom [ Generaďż˝ ]
moze sproboj przez internet explorer?
Loczek [ El Loco Boracho ]
wpisz ręcznie rozszerzenie .exe
też tak miałem :)

Corragio [ Centurion ]
no faktycznie, stronka cos nie lubi mozilli! Pod IE bezproblemowo sie odpalilo. Dzieki :)