GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kategoria PREMIUM...

01.02.2007
00:25
smile
[1]

Apach [ Konsul ]

Kategoria PREMIUM...

Co się dzieje w tej kategorii?
Czemu jest zamknięta dla śmiertelników?
Mają tam piwo i skąpo odziane niewiasty?
Dużo tych niewiast i piwa?
Jak tam się dostać?
Warto starać się tam dostać?
hmmm... no nie wiem... sami coś jeszcze dodajcie od siebie...

01.02.2007
00:28
[2]

Volk [ Generaďż˝ ]

Dostajesz sie poprzez wykup abonamentu a jak tam jest to nie wiem :)

01.02.2007
00:29
smile
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Pełno tu nagich kobiet, muzyki i śpiewu, a piwo leje się litrami.

Czyli nie warto. :)

01.02.2007
00:30
smile
[4]

MientusPL [ Pretorianin ]

Hitman14-->powiedzmy że jestem Abstynentem, Gejem i słoń mi nadepnął na ucho. Co byś mi polecił w tej sytuacji?

Edit> LOL

01.02.2007
00:31
smile
[5]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Samobójstwo.

01.02.2007
00:47
[6]

xircom [ Generaďż˝ ]

plotkuja na temat dziewictwa niektorych dziewczyn z forum

01.02.2007
00:50
smile
[7]

Deepdelver [ Legend ]

Zapłacenie za abonament tylko po to by wejść na Premium daje podobne uczucie jak jednodniowy wypad nad morze na plażę nudystów by przekonać się, że są tam akurat sami emeryci. ;P

01.02.2007
00:55
smile
[8]

Flyby [ Outsider ]

..protestuję - jeszcze nie jestem emerytem ;)

01.02.2007
00:56
smile
[9]

Avarang [ Konsul ]

Podobno tam łapioł i gwałcoł

01.02.2007
00:59
smile
[10]

Deepdelver [ Legend ]

Flyby --> a masz laske? Jak tak, toś emeryt. Jak nie, to jeszcze gorzej, boś prawiczek. :)

01.02.2007
01:02
smile
[11]

MR.MANIAK [ Senator ]

Apach---> poczekaj te 6 lat, to będziesz mieć kategorię +18

01.02.2007
01:08
smile
[12]

Mortan [ ]

Co się dzieje w tej kategorii?
nic
Czemu jest zamknięta dla śmiertelników?
bo poniewaz trzeba placic, taka polityka firmy
Mają tam piwo i skąpo odziane niewiasty?
nie, no chyba ze to co masz na stanie w domu sie liczy ;)
Dużo tych niewiast i piwa?
jw.
Jak tam się dostać?
wykupic abonament

Warto starać się tam dostać?
jesli chodzi o samo premium to nie, jak duzo grasz to wykupo abomanet, a bedziesz mial dostep do wszystkich recenzji poardników i plikow, to sie czasem przydaje

hmmm... no nie wiem... sami coś jeszcze dodajcie od siebie...
Kup sobie jakąs dobrą gre :)

01.02.2007
01:11
smile
[13]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Mortan--abomanet?? :D

01.02.2007
01:11
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

..hmm .to mnie Deepdelver załatwił ;) ..to może ja kolekcjoner jestem Deepdelver bo mam laski ale ich nie używam do podpierania ;)

01.02.2007
01:13
smile
[15]

Mortan [ ]

coolerek89 --> Jakbym ja nie robił literowek, to badz pewny, ze ktoś mi konto zakosił :-)

01.02.2007
01:13
smile
[16]

Deepdelver [ Legend ]

Flyby --> to dopiero dramat, mieć laski i nie móc ich używać :D

01.02.2007
01:19
smile
[17]

Flyby [ Outsider ]

..aż tak źle to z tymi laskami nie jest Deepdelver - używać to się dają ..hmm ..jak chcą ;)

01.02.2007
02:18
smile
[18]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Tam jest taki fajny smoczek

01.02.2007
02:23
[19]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Abonament ma sens dla edycji postów. W kategorii Premium coś ciekawego pojawia się raz na długi czas.

01.02.2007
02:31
smile
[20]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

W kategorii Premium coś ciekawego pojawia się raz na długi czas. - tak,to racja,Np.miesiąc temu pojawiłem się tam ja :P

Ogólnie to są tam nudy i pierdoły...

01.02.2007
06:42
smile
[21]

timonki [ Konsul ]

Kategoria PREMIUM to taka kategoria do nabijania postow, za ktore sie nie dostaje bana ani niczego w tym stylu :P

01.02.2007
09:09
smile
[22]

ronn [ moralizator ]

Kategoria premum to nic ponad lans i bauns w Petrojarsku.

01.02.2007
09:30
smile
[23]

Adam50000 [ Konsul ]

Ja chyba zaraz wykupie abonament na sms. Ciekawi mnie ta kategoria preminum.

01.02.2007
09:42
smile
[24]

Harrvan [ Senator ]

Mozna tam legalnie bez wyrzutow sumienia nabijac posty w DDW ... ( watek zastepuje chat ;p )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.