
Apach [ Konsul ]
Kategoria PREMIUM...
Co się dzieje w tej kategorii?
Czemu jest zamknięta dla śmiertelników?
Mają tam piwo i skąpo odziane niewiasty?
Dużo tych niewiast i piwa?
Jak tam się dostać?
Warto starać się tam dostać?
hmmm... no nie wiem... sami coś jeszcze dodajcie od siebie...
Volk [ Generaďż˝ ]
Dostajesz sie poprzez wykup abonamentu a jak tam jest to nie wiem :)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Pełno tu nagich kobiet, muzyki i śpiewu, a piwo leje się litrami.
Czyli nie warto. :)

MientusPL [ Pretorianin ]
Hitman14-->powiedzmy że jestem Abstynentem, Gejem i słoń mi nadepnął na ucho. Co byś mi polecił w tej sytuacji?
Edit> LOL

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Samobójstwo.
xircom [ Generaďż˝ ]
plotkuja na temat dziewictwa niektorych dziewczyn z forum

Deepdelver [ Legend ]
Zapłacenie za abonament tylko po to by wejść na Premium daje podobne uczucie jak jednodniowy wypad nad morze na plażę nudystów by przekonać się, że są tam akurat sami emeryci. ;P

Flyby [ Outsider ]
..protestuję - jeszcze nie jestem emerytem ;)

Avarang [ Konsul ]
Podobno tam łapioł i gwałcoł

Deepdelver [ Legend ]
Flyby --> a masz laske? Jak tak, toś emeryt. Jak nie, to jeszcze gorzej, boś prawiczek. :)

MR.MANIAK [ Senator ]
Apach---> poczekaj te 6 lat, to będziesz mieć kategorię +18

Mortan [ ]
Co się dzieje w tej kategorii?
nic
Czemu jest zamknięta dla śmiertelników?
bo poniewaz trzeba placic, taka polityka firmy
Mają tam piwo i skąpo odziane niewiasty?
nie, no chyba ze to co masz na stanie w domu sie liczy ;)
Dużo tych niewiast i piwa?
jw.
Jak tam się dostać?
wykupic abonament
Warto starać się tam dostać?
jesli chodzi o samo premium to nie, jak duzo grasz to wykupo abomanet, a bedziesz mial dostep do wszystkich recenzji poardników i plikow, to sie czasem przydaje
hmmm... no nie wiem... sami coś jeszcze dodajcie od siebie...
Kup sobie jakąs dobrą gre :)

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Mortan--abomanet?? :D

Flyby [ Outsider ]
..hmm .to mnie Deepdelver załatwił ;) ..to może ja kolekcjoner jestem Deepdelver bo mam laski ale ich nie używam do podpierania ;)

Mortan [ ]
coolerek89 --> Jakbym ja nie robił literowek, to badz pewny, ze ktoś mi konto zakosił :-)

Deepdelver [ Legend ]
Flyby --> to dopiero dramat, mieć laski i nie móc ich używać :D

Flyby [ Outsider ]
..aż tak źle to z tymi laskami nie jest Deepdelver - używać to się dają ..hmm ..jak chcą ;)

Scatterhead [ łapaj dzień ]
Tam jest taki fajny smoczek
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Abonament ma sens dla edycji postów. W kategorii Premium coś ciekawego pojawia się raz na długi czas.

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
W kategorii Premium coś ciekawego pojawia się raz na długi czas. - tak,to racja,Np.miesiąc temu pojawiłem się tam ja :P
Ogólnie to są tam nudy i pierdoły...

timonki [ Konsul ]
Kategoria PREMIUM to taka kategoria do nabijania postow, za ktore sie nie dostaje bana ani niczego w tym stylu :P

ronn [ moralizator ]
Kategoria premum to nic ponad lans i bauns w Petrojarsku.

Adam50000 [ Konsul ]
Ja chyba zaraz wykupie abonament na sms. Ciekawi mnie ta kategoria preminum.

Harrvan [ Senator ]
Mozna tam legalnie bez wyrzutow sumienia nabijac posty w DDW ... ( watek zastepuje chat ;p )