
Stitch001 [ Witcher ]
Od 5 lat z Wami!
Panie i Panowie!!
Muszę się czymś pochwalić.
Dzisiaj, tzn. 1 lutego 2007r. (dokładnie o 14:31) minie okrągła rocznica.
Rocznica mojego żywota na GOLu.
Dokładnie 5 lat temu się tutaj pojawiłem.
Tutaj jest mój pierwszy post:
a tutaj drugi:
Jak widać zaczynałem ciekawie ;) (przynajmniej od razu poznałem Yoghurta).
Avarang [ Konsul ]
Chyba kiedyś się sporo udzielałeś sądząc po ilości postów. Ostatnio chyba wcale ponieważ pierwszy raz widzę twojego nicka.

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
To ty stara dupa jesteś! :)
*sprawdza, kiedy się zarejestrował*
OMG, a ja jeszcze starsza... ;)

wysia [ Generaďż˝ ]
That's just grejt. Kongrats.
Ps. To watki, nie posty.

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
tak trzymac, Stitch. gratuluje.

MientusPL [ Pretorianin ]
Heh, masz niezły numer gg. Taki skomplikowany :P
1,61 posta dziennie... Spamer!
Stitch001 [ Witcher ]
Avarang - Od jakiegoś czasu to siedzę przede wszystkim na Premium.
Czasami pojawiam się w wątkach, które mnie zaciekawią (NwN_2 czy też Lineage2).
Volk [ Generaďż˝ ]
Gratulacje :)

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
Avarang - to GG nie ilość postów.
BTW: gratuluję rocznicy. U mnie niedługo 3 lata stuknie.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Witam kolejnego starej Daty :)

LooZ^ [ be free like a bird ]
Sticzu, juz mi nadzieje zrobiles, ze jest jakis sposob zeby znalezc swojego pierwszego posta :P
xircom [ Generaďż˝ ]
Brawo!

Flyby [ Outsider ]
..gratulacje za wytrwałość
Stitch001 [ Witcher ]
All - Dziękuję! :D
Hitman - ano starsza, starsza z Ciebie, numerze 1562. ;)
Mientus - I wcale go nie kupowałem, miałem szczęście przy zakładaniu konta GG.
LooZ - No w moim przypadku sprawa jest prosta, prawda? ;)
Lysack [ Latino Lover ]
Gratuluję, ale i tak Cię kojarzę tylko po stopniu, więc lepiej go nie zmieniaj:)))

gofer [ ]
Ja za 9 dni będę miał swoją piątą rocznicę :)
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Stitch001 ----> Ja Cię wogóle nie kojarze ?:| Gratulacje! Widać wolisz czytać niż pisać posty.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
hmm sam bym osobiscie chetnie chcial zobaczyc swoj 1 post na forum, ale raczej to nie mozliwe, albo nie wiem jak go znalesc ;)

Aceofbase [ El Mariachi ]
chryste panie, co was napadlo z tymi oswiadczeniami, ile to czasu juz na forum o grach nie jestescie, dobrze przynajmniej, ze szanowny jubilat nie oswiadcza przejscia wewnetrznej, duchowej przemiany przez tenze czas spedzony na sleczniu nad watkami przeroznej tresci, osiagniecia dzieki przebywaniu tutaj wielkiej madrosci, katharsis czy tez stracenia dziewictwa jak to pewien 100dniowy nieszczesnik nie-tak-wcale-dawno robil
nie chce mi sie zagladac do profilu, ale skoro juz 5 Ci minela to z tego wynika ze mi tez juz jakis czas temu stuknela ;] - przynajmniej moge sie podbudowac, nie tylko ja tu sie raczej oszczednie udzielam
Danley [ Pontifex Maximus ]
Niedługo wszystkim zacznie strzelać piątka :D mi również już bodaj 2 mieszki zostały ;)

Stitch001 [ Witcher ]
Aceofbase - prawda, w końcu nie trzeba strzępić palców na prawo i lewo.
Danley - sporej liczbie użytkowników już strzeliła, vide Aceofbase ;)

Spocony_Pan [ Pretorianin ]
Nieźle ...kto by sie spodziewał

cycu2003 [ Legend ]
to jest rocznica a nie jakies 100 dni na GOLu. Gratulacje wytrzymania tyle lat z wariatami.

Adam50000 [ Konsul ]
I co chcesz za to medal?
Ale gratuluje, może ja kiedyś dobije do pięciu lat na golu

Arczens [ Legend ]
Mi wypada jutro 5 lat :)
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
a mi wczoraj stukneły dwa latka na forum :P

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Nie ma 6k postów, czyli nie jesteś chłopakiem Alake..
W związku z tym - gratulacje!
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Nie ma 6k postów, czyli nie jesteś chłopakiem Alake..
Gregor --> To ty nie widziałeś, co zdarzyło się w już usuniętym wątku, gdzie na krótką chwilę znowu starli się Yoghurt i Alake..?
yasiu [ Generaďż˝ ]
heh... w sumie bym nie wiedzial, a przy okazji tego wątku sprawdziłem... za 5 dni będzie 5 lat :)

mirencjum [ operator kursora ]
Ładny jubileusz. Gratulacje!

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Niecałe 3 miesiące i będą już 3 latka. A to wszystko na jednym, głupim forum. Dziwne, prawda? Wciąga jak narkotyk...
Gratulejszyn for starszy stażem. ;)

winyl [ Chor��y ]
Gratulacje! Ja nie mam nawet pół roku na forum.

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Gratuluje:P
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
niech bedzie.... gratulacje!
E: (mi brakuje 2 miesiecy)