GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Od 5 lat z Wami!

01.02.2007
00:15
smile
[1]

Stitch001 [ Witcher ]

Od 5 lat z Wami!

Panie i Panowie!!

Muszę się czymś pochwalić.
Dzisiaj, tzn. 1 lutego 2007r. (dokładnie o 14:31) minie okrągła rocznica.
Rocznica mojego żywota na GOLu.
Dokładnie 5 lat temu się tutaj pojawiłem.

Tutaj jest mój pierwszy post:

a tutaj drugi:

Jak widać zaczynałem ciekawie ;) (przynajmniej od razu poznałem Yoghurta).

01.02.2007
00:17
[2]

Avarang [ Konsul ]

Chyba kiedyś się sporo udzielałeś sądząc po ilości postów. Ostatnio chyba wcale ponieważ pierwszy raz widzę twojego nicka.

01.02.2007
00:17
smile
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

To ty stara dupa jesteś! :)

*sprawdza, kiedy się zarejestrował*

OMG, a ja jeszcze starsza... ;)

01.02.2007
00:17
smile
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

That's just grejt. Kongrats.
Ps. To watki, nie posty.

01.02.2007
00:20
smile
[5]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

tak trzymac, Stitch. gratuluje.

01.02.2007
00:21
smile
[6]

MientusPL [ Pretorianin ]

Heh, masz niezły numer gg. Taki skomplikowany :P

1,61 posta dziennie... Spamer!

01.02.2007
00:21
[7]

Stitch001 [ Witcher ]

Avarang - Od jakiegoś czasu to siedzę przede wszystkim na Premium.
Czasami pojawiam się w wątkach, które mnie zaciekawią (NwN_2 czy też Lineage2).

01.02.2007
00:24
[8]

Volk [ Generaďż˝ ]

Gratulacje :)

01.02.2007
00:25
smile
[9]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

Avarang - to GG nie ilość postów.

BTW: gratuluję rocznicy. U mnie niedługo 3 lata stuknie.

01.02.2007
00:26
[10]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Witam kolejnego starej Daty :)

01.02.2007
00:29
smile
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Sticzu, juz mi nadzieje zrobiles, ze jest jakis sposob zeby znalezc swojego pierwszego posta :P

01.02.2007
00:31
[12]

xircom [ Generaďż˝ ]

Brawo!

01.02.2007
00:31
smile
[13]

Flyby [ Outsider ]

..gratulacje za wytrwałość

01.02.2007
00:46
[14]

Stitch001 [ Witcher ]

All - Dziękuję! :D

Hitman - ano starsza, starsza z Ciebie, numerze 1562. ;)
Mientus - I wcale go nie kupowałem, miałem szczęście przy zakładaniu konta GG.
LooZ - No w moim przypadku sprawa jest prosta, prawda? ;)

01.02.2007
00:49
[15]

Lysack [ Latino Lover ]

Gratuluję, ale i tak Cię kojarzę tylko po stopniu, więc lepiej go nie zmieniaj:)))

01.02.2007
00:51
smile
[16]

gofer [ ]

Ja za 9 dni będę miał swoją piątą rocznicę :)

01.02.2007
00:52
[17]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Stitch001 ----> Ja Cię wogóle nie kojarze ?:| Gratulacje! Widać wolisz czytać niż pisać posty.

01.02.2007
00:53
[18]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

hmm sam bym osobiscie chetnie chcial zobaczyc swoj 1 post na forum, ale raczej to nie mozliwe, albo nie wiem jak go znalesc ;)

01.02.2007
01:38
smile
[19]

Aceofbase [ El Mariachi ]

chryste panie, co was napadlo z tymi oswiadczeniami, ile to czasu juz na forum o grach nie jestescie, dobrze przynajmniej, ze szanowny jubilat nie oswiadcza przejscia wewnetrznej, duchowej przemiany przez tenze czas spedzony na sleczniu nad watkami przeroznej tresci, osiagniecia dzieki przebywaniu tutaj wielkiej madrosci, katharsis czy tez stracenia dziewictwa jak to pewien 100dniowy nieszczesnik nie-tak-wcale-dawno robil

nie chce mi sie zagladac do profilu, ale skoro juz 5 Ci minela to z tego wynika ze mi tez juz jakis czas temu stuknela ;] - przynajmniej moge sie podbudowac, nie tylko ja tu sie raczej oszczednie udzielam

01.02.2007
07:36
[20]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Niedługo wszystkim zacznie strzelać piątka :D mi również już bodaj 2 mieszki zostały ;)

01.02.2007
09:08
smile
[21]

Stitch001 [ Witcher ]

Aceofbase - prawda, w końcu nie trzeba strzępić palców na prawo i lewo.
Danley - sporej liczbie użytkowników już strzeliła, vide Aceofbase ;)

01.02.2007
09:11
smile
[22]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

Nieźle ...kto by sie spodziewał

01.02.2007
09:14
smile
[23]

cycu2003 [ Legend ]

to jest rocznica a nie jakies 100 dni na GOLu. Gratulacje wytrzymania tyle lat z wariatami.

01.02.2007
09:20
smile
[24]

Adam50000 [ Konsul ]

I co chcesz za to medal?
Ale gratuluje, może ja kiedyś dobije do pięciu lat na golu

01.02.2007
09:24
smile
[25]

Arczens [ Legend ]

Mi wypada jutro 5 lat :)

01.02.2007
09:26
[26]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

a mi wczoraj stukneły dwa latka na forum :P

01.02.2007
09:47
smile
[27]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Nie ma 6k postów, czyli nie jesteś chłopakiem Alake..

W związku z tym - gratulacje!

01.02.2007
09:49
[28]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Nie ma 6k postów, czyli nie jesteś chłopakiem Alake..

Gregor --> To ty nie widziałeś, co zdarzyło się w już usuniętym wątku, gdzie na krótką chwilę znowu starli się Yoghurt i Alake..?

01.02.2007
09:52
[29]

yasiu [ Generaďż˝ ]

heh... w sumie bym nie wiedzial, a przy okazji tego wątku sprawdziłem... za 5 dni będzie 5 lat :)

01.02.2007
10:03
smile
[30]

mirencjum [ operator kursora ]

Ładny jubileusz. Gratulacje!

01.02.2007
10:06
smile
[31]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Niecałe 3 miesiące i będą już 3 latka. A to wszystko na jednym, głupim forum. Dziwne, prawda? Wciąga jak narkotyk...

Gratulejszyn for starszy stażem. ;)

01.02.2007
10:46
smile
[32]

winyl [ Chor��y ]

Gratulacje! Ja nie mam nawet pół roku na forum.

01.02.2007
12:13
smile
[33]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Gratuluje:P

01.02.2007
12:18
[34]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

niech bedzie.... gratulacje!
E: (mi brakuje 2 miesiecy)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.