GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VISTA rozpoznawanie mowy

01.02.2007
00:13
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

VISTA rozpoznawanie mowy

dziala to wam? widze, ze moze byc dobra zabawa

02.02.2007
01:59
[2]

foxx [ lisek ]

Dziala dziala, i powiem wam ze jest to bardzo uzyteczne, troche treningu i mysle ze myszka i klawiatura zejda na drugi plan, przynajmniej w moim przypadku.

02.02.2007
02:13
[3]

Aniek [ Mr Devil ]

Ale tylko w j. angielskim tak?

02.02.2007
02:19
[4]

foxx [ lisek ]

Tak, ale chyba jest tez mozliwe rozmawianie po Polsku, nie jestem pewien wiec moge sie mylic.

02.02.2007
07:57
[5]

pio9a PL [ Legionista ]

w polskiej wersji Visty podobno tą opcje usuneli!!!

02.02.2007
07:59
[6]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Jak chcecie dobry syntezator mowy to po testujcie Expressivo :) Jest niesamowity.



Pozdrawiam.

02.02.2007
08:12
[7]

berentzen [ Konsul ]

Dziala w wersji angieslkim a na polskim nie ma takiej opcji ale moze bedzie kiedys

02.02.2007
08:23
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Diplo ==> Współtwórcą jest koleś który zajmuje się u mnie multimediami na studiach :)
Sympatyczne było już w wersji 0.4 :)

Co do rozpoznawania mowy w Vista PL - jest, ale nie wiem czy działa w polskim języku :)

02.02.2007
14:39
[9]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

działa

02.02.2007
14:51
[10]

kurzew [ Legend ]

A jesli chodzi o to EXPRESSIVO to moze ktos z was wie czy wspolpracuje z systemem windows mobile 5.0. Chodzi mo dokladnie o to czy jakas wersja moze byc zainstalowana na palmtopie z wyzej wymienionym systemem. Przydala by mnie sie do czytania raportow. Takie ulatwienie w pracy.

02.02.2007
14:59
smile
[11]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

LOL!

coś mu chyba nie wyszło

02.02.2007
15:57
[12]

Diplo [ Generaďż˝ ]

legrooch ---> Niezle :) Programik jest świetny. Szczególnie jak co piętnaście minut mówi która jest godzina :) Przypomina o wyjściu z pracy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.