xircom [ Generaďż˝ ]
VISTA rozpoznawanie mowy
dziala to wam? widze, ze moze byc dobra zabawa
foxx [ lisek ]
Dziala dziala, i powiem wam ze jest to bardzo uzyteczne, troche treningu i mysle ze myszka i klawiatura zejda na drugi plan, przynajmniej w moim przypadku.
Aniek [ Mr Devil ]
Ale tylko w j. angielskim tak?
foxx [ lisek ]
Tak, ale chyba jest tez mozliwe rozmawianie po Polsku, nie jestem pewien wiec moge sie mylic.
pio9a PL [ Legionista ]
w polskiej wersji Visty podobno tą opcje usuneli!!!
Diplo [ Generaďż˝ ]
Jak chcecie dobry syntezator mowy to po testujcie Expressivo :) Jest niesamowity.
Pozdrawiam.
berentzen [ Konsul ]
Dziala w wersji angieslkim a na polskim nie ma takiej opcji ale moze bedzie kiedys
legrooch [ MPO Squad Member ]
Diplo ==> Współtwórcą jest koleś który zajmuje się u mnie multimediami na studiach :)
Sympatyczne było już w wersji 0.4 :)
Co do rozpoznawania mowy w Vista PL - jest, ale nie wiem czy działa w polskim języku :)
Bekam_xD [ Pretorianin ]
działa
kurzew [ Legend ]
A jesli chodzi o to EXPRESSIVO to moze ktos z was wie czy wspolpracuje z systemem windows mobile 5.0. Chodzi mo dokladnie o to czy jakas wersja moze byc zainstalowana na palmtopie z wyzej wymienionym systemem. Przydala by mnie sie do czytania raportow. Takie ulatwienie w pracy.

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
LOL!
coś mu chyba nie wyszło
Diplo [ Generaďż˝ ]
legrooch ---> Niezle :) Programik jest świetny. Szczególnie jak co piętnaście minut mówi która jest godzina :) Przypomina o wyjściu z pracy ;)