GADU [ Pretorianin ]
jakiej wtyczki w FF mi brakuje?
Nie moge na swoim FF ogladac zadnych strumieni video. brakuje mi jakiejs wtyczki ale niestety nie wiem gdzie ja znalesc. jakies pomysly?
jamkgh [ YA RLY ]
jaki strumien? Czy masz wmp 11 ?
GADU [ Pretorianin ]
obojetne. teledysk na jakimkolwiek portalu, czy tez wiadomosci na tvp.pl. wmp 11 chyba nie mam, ale nie jestem pewien.
Filmiki z youtube itp mi dzialaja bez problemow.
jamkgh [ YA RLY ]
jakikolwiek wmp masz>?
GADU [ Pretorianin ]
10tke
jamkgh [ YA RLY ]
Sprawdz:
Mozesz tez sprawdzic jak bedzie wygladac wspolpraca ff z wmp11, u mnie media strumieniowe dzialaja poprawnie pod 11stka.
GADU [ Pretorianin ]
hmm w sumie... moze byc ;p zamiast przegladarki hula wszystko w odtwarzaczu :)