GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakiej wtyczki w FF mi brakuje?

31.01.2007
23:54
[1]

GADU [ Pretorianin ]

jakiej wtyczki w FF mi brakuje?

Nie moge na swoim FF ogladac zadnych strumieni video. brakuje mi jakiejs wtyczki ale niestety nie wiem gdzie ja znalesc. jakies pomysly?

31.01.2007
23:55
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

jaki strumien? Czy masz wmp 11 ?

31.01.2007
23:57
[3]

GADU [ Pretorianin ]

obojetne. teledysk na jakimkolwiek portalu, czy tez wiadomosci na tvp.pl. wmp 11 chyba nie mam, ale nie jestem pewien.
Filmiki z youtube itp mi dzialaja bez problemow.

31.01.2007
23:59
[4]

jamkgh [ YA RLY ]

jakikolwiek wmp masz>?

01.02.2007
00:01
[5]

GADU [ Pretorianin ]

10tke

01.02.2007
00:02
[6]

jamkgh [ YA RLY ]

Sprawdz:

Mozesz tez sprawdzic jak bedzie wygladac wspolpraca ff z wmp11, u mnie media strumieniowe dzialaja poprawnie pod 11stka.

01.02.2007
00:08
[7]

GADU [ Pretorianin ]

hmm w sumie... moze byc ;p zamiast przegladarki hula wszystko w odtwarzaczu :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.