
Spiderman 3 [ Pretorianin ]
Czy tylko mnie oszukała kobieta? :(
Czy tylko mnie oszukała kobieta?
Mówi, że kocha a następnego dnia... ech :/

arturszyma [ Pretorianin ]
Tak tylko Ciebie!

VYKR_ [ Vykromod ]
Tak, poczuj sie wyjatkowy!
Moshimo [ FullMetal ]
Chyba tylko Ciebie, bo mnie nie.

Caine [ Książę Amberu ]
Witaj w realu, łajzo.
a za bitefight to zaraz polecisz....

CHESTER80 [ get LOST ]
Oszukała Cię kobieta? O kurcze, czegoś takiego jeszcze nie było!
Arczens [ Legend ]
Inni nie dali sie oszukac.
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Niech zgadnę. Nazywa się Mary Jane?

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
mściła się za kogoś kto ją oszukał :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
jestes wyjatkowy!
Behemoth --> tak, a jej panienskie nazwisko to .jpg ;]
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Sprawdź wątki w kategorii "uczucia" a poznasz odpowiedź. Ten też tam powinien się znaleźć
Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]
Panie baby to ch**e tylko ze z cycami, nie ma co im wierzyc...
Yoghurt [ Legend ]
wot tiechnika, nawet jotpegi zdradzają.
Lysack [ Latino Lover ]
Dębczak -> a my głupie ci*y bo się za nimi uganiamy:)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mi raz kobieta w sklepie reszty nie dała :( oszukała mnie podstępna bestia :)

Avarang [ Konsul ]
Czy tylko mnie oszukała kobieta? :(
Nie martw się. Chociaż miałeś pchanko za darmo i pewnie patyka też ci umyła, więc jesteś tak naprawdę zwycięzcą :) A kobitki myślą, że mają władzę nad facetami. Niech sobie myślą. Hehe :)
blood [ Killing Is My Business ]
Te, Rud3 B0y, z takimi mądrościami to nie wyjeżdżaj. Tyle samo jest wartościowych kobiet, co i mężczyzn.
Avarang [ Konsul ]
To oczywiście prawda co mówisz blood. Poprostu niektórzy trafiają tylko na te "mniej wartościowe" i potem kształtuje się taki pogląd na temat kobiet.
Niestety "rUDi BoJEm" nie jestem bo nie mam takiego tatuaża :(
Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]
Zresztą... szkoda gadac...
blood -----> Paszła do szopy plebanie...
blood [ Killing Is My Business ]
Niekoniecznie na mniej wartościowe. Może po prostu ona dostrzega, że coś z partnerem jest nie tak, a on tego w sobie nie widzi. Różne są sytuacje, nie będziemy tutaj wszystkich przypadków omawiać. Wiem jedno, osoba porzucona, urażona czy jakakolwiek inna, patrzy na problem/wydarzenie raczej mocno subiektywnie.
Rud3 B0y - kobiety możesz obrażać, za to ty masz nietykalność ?
A ty paszła dorosnąć, tylko nie tutaj.

Avarang [ Konsul ]
Debczak:
Nabierz lepiej trochę dystansu do tego co czytasz w necie. Jak bym tak brał wszystko na serio co o mnie/do mnie ktoś pisze to dawno wisiałbym w parku na drzewie.
ok bez flejmów.
Lysack [ Latino Lover ]
jak nie wiosła to tatuaż...

Vistorante [ teh_pwnerer ]
Hahaha, co za frajer, kobieta go oszukała!
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
No nie wiem czy 13 letnia panne z gg mozna nazwac kobieta.
BBC BB [ Leg End ]
Tjaaa...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5911200&N=1
Belert [ Generaďż˝ ]
Bioroąc prawę od czasów Jezusa Chrystusa cszyli od 0 roku naszej ery to bedziesz gdzies kolo 30 000 000 000 frajerem.