GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy tylko mnie oszukała kobieta? :(

31.01.2007
23:02
smile
[1]

Spiderman 3 [ Pretorianin ]

Czy tylko mnie oszukała kobieta? :(

Czy tylko mnie oszukała kobieta?
Mówi, że kocha a następnego dnia... ech :/

31.01.2007
23:03
smile
[2]

arturszyma [ Pretorianin ]

Tak tylko Ciebie!

31.01.2007
23:04
smile
[3]

VYKR_ [ Vykromod ]

Tak, poczuj sie wyjatkowy!

31.01.2007
23:05
[4]

Moshimo [ FullMetal ]

Chyba tylko Ciebie, bo mnie nie.

31.01.2007
23:05
smile
[5]

Caine [ Książę Amberu ]

Witaj w realu, łajzo.

a za bitefight to zaraz polecisz....

31.01.2007
23:05
smile
[6]

CHESTER80 [ get LOST ]

Oszukała Cię kobieta? O kurcze, czegoś takiego jeszcze nie było!

31.01.2007
23:06
[7]

Arczens [ Legend ]

Inni nie dali sie oszukac.

31.01.2007
23:07
[8]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Niech zgadnę. Nazywa się Mary Jane?

31.01.2007
23:07
smile
[9]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

mściła się za kogoś kto ją oszukał :)

31.01.2007
23:08
smile
[10]

Aceofbase [ El Mariachi ]

jestes wyjatkowy!

Behemoth --> tak, a jej panienskie nazwisko to .jpg ;]

31.01.2007
23:08
[11]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Sprawdź wątki w kategorii "uczucia" a poznasz odpowiedź. Ten też tam powinien się znaleźć

31.01.2007
23:08
[12]

Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]

Panie baby to ch**e tylko ze z cycami, nie ma co im wierzyc...

31.01.2007
23:08
[13]

Yoghurt [ Legend ]

wot tiechnika, nawet jotpegi zdradzają.

31.01.2007
23:09
[14]

Lysack [ Latino Lover ]

Dębczak -> a my głupie ci*y bo się za nimi uganiamy:)

31.01.2007
23:12
[15]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mi raz kobieta w sklepie reszty nie dała :( oszukała mnie podstępna bestia :)

31.01.2007
23:14
smile
[16]

Avarang [ Konsul ]

Czy tylko mnie oszukała kobieta? :(
Nie martw się. Chociaż miałeś pchanko za darmo i pewnie patyka też ci umyła, więc jesteś tak naprawdę zwycięzcą :) A kobitki myślą, że mają władzę nad facetami. Niech sobie myślą. Hehe :)

31.01.2007
23:19
[17]

blood [ Killing Is My Business ]

Te, Rud3 B0y, z takimi mądrościami to nie wyjeżdżaj. Tyle samo jest wartościowych kobiet, co i mężczyzn.

31.01.2007
23:22
[18]

Avarang [ Konsul ]

To oczywiście prawda co mówisz blood. Poprostu niektórzy trafiają tylko na te "mniej wartościowe" i potem kształtuje się taki pogląd na temat kobiet.
Niestety "rUDi BoJEm" nie jestem bo nie mam takiego tatuaża :(

31.01.2007
23:23
[19]

Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]

Zresztą... szkoda gadac...
blood -----> Paszła do szopy plebanie...

31.01.2007
23:24
[20]

blood [ Killing Is My Business ]

Niekoniecznie na mniej wartościowe. Może po prostu ona dostrzega, że coś z partnerem jest nie tak, a on tego w sobie nie widzi. Różne są sytuacje, nie będziemy tutaj wszystkich przypadków omawiać. Wiem jedno, osoba porzucona, urażona czy jakakolwiek inna, patrzy na problem/wydarzenie raczej mocno subiektywnie.

Rud3 B0y - kobiety możesz obrażać, za to ty masz nietykalność ?

A ty paszła dorosnąć, tylko nie tutaj.

31.01.2007
23:25
smile
[21]

Avarang [ Konsul ]

Debczak:


Nabierz lepiej trochę dystansu do tego co czytasz w necie. Jak bym tak brał wszystko na serio co o mnie/do mnie ktoś pisze to dawno wisiałbym w parku na drzewie.

ok bez flejmów.

31.01.2007
23:26
[22]

Lysack [ Latino Lover ]

jak nie wiosła to tatuaż...

31.01.2007
23:45
smile
[23]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Hahaha, co za frajer, kobieta go oszukała!

31.01.2007
23:49
[24]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

No nie wiem czy 13 letnia panne z gg mozna nazwac kobieta.

01.02.2007
07:41
[25]

BBC BB [ Leg End ]

Tjaaa...

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5911200&N=1

01.02.2007
07:51
[26]

Belert [ Generaďż˝ ]

Bioroąc prawę od czasów Jezusa Chrystusa cszyli od 0 roku naszej ery to bedziesz gdzies kolo 30 000 000 000 frajerem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.