GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hakunamatata, padlem i niemoge wstac z ziemi!!!

31.01.2007
22:52
smile
[1]

matisf [ X ]

Hakunamatata, padlem i niemoge wstac z ziemi!!!

31.01.2007
22:53
smile
[2]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

padłem i dzisiaj nie wstane :)

31.01.2007
22:54
smile
[3]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Taikun -> szybko obejrzałeś ten film

31.01.2007
22:55
smile
[4]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nie no zabawne, ale zeby padac na podłoge to napewno nie :P

31.01.2007
22:55
smile
[5]

CHESTER80 [ get LOST ]

Pozytywne.

31.01.2007
22:56
[6]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

jaroo >> matisf to najpierw na premium wrzucił :) dlatego szybko zobaczyłem ...

31.01.2007
22:58
smile
[7]

Flyby [ Outsider ]

..akurat Taikun ..lepiej przyznaj się żeś go robił (ten z lewej)

31.01.2007
22:58
smile
[8]

matisf [ X ]

MaZZeo ->

spoiler start
Taikun44 [Hagane no Renkinjutsushi]

matisf >> LOL :D znów nasze (tzn. moje i Strangera) nielegale wyszły na światło dzienne ... fak :)
spoiler stop

31.01.2007
22:59
[9]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

matisf >> osz Ty mendo jedna :P taką tajemnicę zdradziłeś .. ale tak ja to ten z lewej :)

31.01.2007
23:00
smile
[10]

matisf [ X ]

31.01.2007
23:00
smile
[11]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to jest lepsze:

31.01.2007
23:02
[12]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mazio >> patrząc na takich ludzi ... jestem za aborcją :)

31.01.2007
23:04
smile
[13]

matisf [ X ]

Mazio -> wczoraj w DDW dawalem, a tu Taikun w calej okazalosci XD ->

31.01.2007
23:05
smile
[14]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Świetne

31.01.2007
23:06
smile
[15]

matisf [ X ]

I jeszcze Ozzy =>

31.01.2007
23:06
smile
[16]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

LOL :D

31.01.2007
23:08
[17]

Kuba_Krk [ Konsul ]

do ZiomWagonu:D

31.01.2007
23:10
smile
[18]

ffff [ Backside ]

Eee..., to jest śmieszne :)?
Może młode pokolenie pierwszy raz fragment "Króla Lwa" ogląda :)?

31.01.2007
23:11
[19]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

ffff -- Jako młode pokolenie Króla Lwa oglądałem kilkanaście razy ;]

31.01.2007
23:12
smile
[20]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to jest po prostu "kaczi"

31.01.2007
23:13
[21]

ffff [ Backside ]

Glob3r ---> i śmieszyło Cię to, że dwóch kolesi udawało, że śpiewa i machało łapkami :)?

31.01.2007
23:14
[22]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

tiak ! :D

31.01.2007
23:14
smile
[23]

matisf [ X ]

ffff -> a teraz wyobraz sobie ze jest to Stranger i Taikun XD

31.01.2007
23:17
smile
[24]

Spiderman 3 [ Pretorianin ]

może być

31.01.2007
23:17
[25]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

ffff -- Może samo to śpiewanie to nie, ale w życiu bym się nie spodziewał że gościu wygolony prawie na łyso i z kolczykami w brwi i na języku będzie udawał że śpiewa fragment bajki... :D

31.01.2007
23:19
smile
[26]

(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]

<<<

31.01.2007
23:22
smile
[27]

Piotrus1pan [ Senator ]

I obrażał Glob3r :). Ale mocne filmiki

31.01.2007
23:22
smile
[28]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Ej dobra bo ja niekumaty :D ktos mi powie - kto jest kto?

31.01.2007
23:23
smile
[29]

matisf [ X ]

ten z daszkiem to Taikun XD

31.01.2007
23:23
[30]

Piotrus1pan [ Senator ]

Popieram do ziom wagonu ich :)

31.01.2007
23:23
[31]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

no nie promuj mnie tak :) i tak Universal juz do mnie dzwonił :)

31.01.2007
23:25
smile
[32]

Goozys[DEA] [ MotoGP ]

Mogli chociaż nauczyć się tekstu, toć mają to w j. polskim, ale zapewne przerastało to ich umiejętności.

31.01.2007
23:29
[33]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Absolutnie mnie nie bierze. Zabawne to ma byc, bo oni sa zabawni? Czy zabawne to ma byc, bo sa ziomalami a 'spiewaja' piosenke z bajki? Jakos zupelnie obojetny jestem (a po komentarzach oczekiwalem nie wiadomo czego :))

31.01.2007
23:31
smile
[34]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

świetne

spoiler start
tak tak !!!! BYŁO! !! :D
spoiler stop

31.01.2007
23:31
[35]

matisf [ X ]

sekret_mnicha -> trochu mi sie udzielilo z ciemnej strony gola, gdzie kreci sie nielegale, filmik pozytywny, jak sie wczytasz to tez sie usmiejesz :)

31.01.2007
23:31
[36]

Piotrus1pan [ Senator ]

Wrzucie ich do wagon ziomu i dajcie zdjęcie

31.01.2007
23:40
smile
[37]

Swaro [ Chor��y ]

Łoo..ale chlopaki teraz maja numerow GG od chetnych wielbicielek....zazdroszcze ;P. hehe..dobre. Kapitalne ruchy, szczegolne u lysego bez czapki...

31.01.2007
23:41
smile
[38]

ciemek [ Senator ]

jakiego wagon wozu. Kolesie pozytywnie sie bawia i maja wielka frajde. Nie to co te udawane elo-ziomy. Ja tam wole ogladac takie robienie sobie łaszka niz jakichś straszliwie groznych i "zle_im_z_oczu_patrzących" ziooomóf.
Jak dla mnie bomba :-D

31.01.2007
23:42
smile
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

beznadzieja
<<

31.01.2007
23:42
smile
[40]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

;(

31.01.2007
23:48
[41]

Deepdelver [ Legend ]

Tylko Ozzie dobry, reszta nędza.
Po Chińczykach wszystko jest już takie samo.

01.02.2007
00:06
smile
[42]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

OMG, jakie GOLE :D
Ale już nie bądźmy tacy srodzy... Dobre bo polskie ;]

01.02.2007
00:10
smile
[43]

kurzew [ Legend ]

lipa

01.02.2007
00:13
smile
[44]

wysia [ Generaďż˝ ]

Ozzy wypasiony.

01.02.2007
10:24
smile
[45]

-=chudy=- [ ]

Dżinies :) Po prostu mnie rozbili

01.02.2007
10:27
[46]

misztel [ +0,10gr! ]

Ee, ok, zobaczyłem.

01.02.2007
10:31
smile
[47]

olenkaha [ Konsul ]

fajnie im to wyszlo

01.02.2007
10:38
smile
[48]

Lechutek [ Pretorianin ]

Badziew totalny. Wyrazy współczucia.

Za to Ozzy boski, jak zawsze. :-D
<---

01.02.2007
10:41
smile
[49]

Tiamat [ Konsul ]

żenada

01.02.2007
11:07
smile
[50]

MR.MANIAK [ Senator ]

Pocieszni

01.02.2007
11:12
smile
[51]

Piotrus1pan [ Senator ]

Niech ktoś wrzuci do wagonu tych dwóch ;). Nas wagon będzię się rozstrastał ;)

01.02.2007
11:16
smile
[52]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Niezłe ale bez przesady!!!!

01.02.2007
11:19
smile
[53]

Deepdelver [ Legend ]

Do Ziom Wagonu załapują się tylko postacie kultowe. Ja np. nie uznaję Ziom Busu, w którym połowy łebków nie znam, bo byli sławni w jednodniowych wątkach.

01.02.2007
12:37
[54]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

jaki jest dokladny tytul tej piosenki wie ktos?

01.02.2007
12:46
smile
[55]

cycu2003 [ Legend ]

moze byc

01.02.2007
13:06
smile
[56]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Pocieszne.

01.02.2007
13:11
[57]

matisf [ X ]

The Lion King Lyrics - "Hakuna Matata"

Hakuna Matata! What a wonderful phrase

Hakuna Matata! Ain't no passing craze

It means no worries for the rest of your days

It's our problem-free philosophy

Hakuna Matata!

Hakuna Matata?

Yeah. It's our motto!

What's a motto?

Nothing. What's a-motto with you?

Those two words will solve all your problems

That's right. Take Pumbaa here
Why, when he was a young warthog...

When I was a young wart hog

Very nice

Thanks

He found his aroma lacked a certain appeal
He could clear the savannah after every meal

I'm a sensitive soul though I seem thick-skinned
And it hurt that my friends never stood downwind
And oh, the shame He was ashamed
Thought of changin' my name What's in a name?
And I got downhearted How did ya feel?
Everytime that I...

Hey! Pumbaa! Not in front of the kids!
Oh. Sorry

Hakuna Matata! What a wonderful phrase
Hakuna Matata! Ain't no passing craze

It means no worries for the rest of your days

It's our problem-free philosophy
Hakuna Matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna--

It means no worries for the rest of your days

It's our problem-free philosophy
Hakuna Matata!
(Repeats)

I say "Hakuna"

I say "Matata"




w orginale :)

01.02.2007
13:13
[58]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

dobre

01.02.2007
13:17
[59]

pioterasPL [ Legionista ]

Takie sobie, kiepsko złożony dźwięk z obrazem

01.02.2007
13:37
[60]

Adamek19 [ Pretorianin ]

matisf [X]

Mazio -> wczoraj w DDW dawalem, a tu Taikun w calej okazalosci XD ->





Co to za muza w tle.... ?

01.02.2007
14:31
smile
[61]

thorgal5 [ Centurion ]

Czy dobrze zauwazylem? jeden z nich ma kolczyk w jezyku...
Mlodzi geje.
Zalosne...

01.02.2007
14:34
smile
[62]

Adamek19 [ Pretorianin ]

thorgal5>wiecej tolerancji bo zginiesz jak smiec na tym swiecie...

01.02.2007
14:42
smile
[63]

thorgal5 [ Centurion ]

Adamek19--> Wiesz, jakos sobie dobrze radze ze swoja nietolerancja...
I jeszcze rada - wiecej TOLERANCJI (cokolwiek to znaczy) dla osob nietolerancyjnych bo...dopowiedz sobie sam.

01.02.2007
15:06
[64]

craym [ Senator ]

ee. mi sie nie podoba :/
pierwsi chinczycy byli ok a wszyscy potem dno

01.02.2007
15:13
[65]

matisf [ X ]

Adamek19 ->
JAMES BLUNT - You're Beautiful

01.02.2007
15:15
smile
[66]

polak111 [ T42 ]

<--

01.02.2007
15:17
[67]

maniek_ [ arladion ]

Tak serio to beznadzieje, wzrowowane na tysiącach podobnych filmików. Nic oryginalnego.

01.02.2007
15:19
smile
[68]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Pierwsze czysto żałosne, raz tylko się uśmiechnąłem pod koniec. Bije te wszystkie na głowę to co dał Mazio :D

Fantazjaaaa, fantazjaaaaa, fantazjaaaaaaaaaaa lalala

01.02.2007
15:26
[69]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Nawet miłe ;P

01.02.2007
15:30
[70]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Lerek?

01.02.2007
15:40
smile
[71]

peterkarel [ KochamDzaste ]

omg ale wykrety :/

01.02.2007
15:45
smile
[72]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

K*rwa , ale ten z lewej ma ryj :D o mój Boże :D

01.02.2007
16:04
smile
[73]

Deton [ Konsul ]

<-

01.02.2007
16:37
smile
[74]

davids89 [ Konsul ]

Mnie to nie powalilo, aczkolwiek fantazja byla spoko

01.02.2007
20:40
smile
[75]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Witam.

Wie ktoś co to za kawałek w tle ??

01.02.2007
20:48
smile
[76]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

mocne chłopaki ;-)

01.02.2007
22:09
[77]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Proszę o odrobinę wysiłku :) przecież ktoś musi wiedzieć co to za kawałek :)

01.02.2007
22:24
[78]

Piotrus1pan [ Senator ]

gdzie wagon ziom przez śnieg się pózni

01.02.2007
22:28
[79]

wsadd [ Pretorianin ]

Dymion -- z komentarzy wynika chyba, że to ""Everybody's talkin'" sung by Harry Nillson"

01.02.2007
23:26
smile
[80]

Adamek19 [ Pretorianin ]

matisf> :*

01.02.2007
23:33
smile
[81]

Cangoor_K [ Pretorianin ]

Dymionie --> z tego, co słyszę to jest Shifty "Starry Eyed Surprise"



... tak na marginesie - przewijający się motyw na gitarze jest chyba "lekko zapożyczony" ;) z filmu "Nocny Kowboj"

02.02.2007
00:04
smile
[82]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Cangoor_K ---> Serdecznie dziękuję za pomoc.

02.02.2007
00:08
smile
[83]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Co za kolesie...

02.02.2007
00:22
smile
[84]

Cangoor_K [ Pretorianin ]

Dymionie --> cieszę się niezmiernie jeśli choć trochę mogłam pomóc :)


02.02.2007
01:52
[85]

Tomek2005 [ Centurion ]

widziałem to juz kiedys ale dalej sadze ze jest swietne btw co paliliscie xP?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.