
matisf [ X ]
Hakunamatata, padlem i niemoge wstac z ziemi!!!

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
padłem i dzisiaj nie wstane :)

boskijaro [ Generaďż˝ ]
Taikun -> szybko obejrzałeś ten film

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Nie no zabawne, ale zeby padac na podłoge to napewno nie :P

CHESTER80 [ get LOST ]
Pozytywne.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
jaroo >> matisf to najpierw na premium wrzucił :) dlatego szybko zobaczyłem ...

Flyby [ Outsider ]
..akurat Taikun ..lepiej przyznaj się żeś go robił (ten z lewej)

matisf [ X ]
MaZZeo ->
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
matisf >> osz Ty mendo jedna :P taką tajemnicę zdradziłeś .. ale tak ja to ten z lewej :)

matisf [ X ]

Mazio [ Mr Offtopic ]
to jest lepsze:
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mazio >> patrząc na takich ludzi ... jestem za aborcją :)

matisf [ X ]
Mazio -> wczoraj w DDW dawalem, a tu Taikun w calej okazalosci XD ->

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Świetne

matisf [ X ]
I jeszcze Ozzy =>

Glob3r [ Generaďż˝ ]
LOL :D
Kuba_Krk [ Konsul ]
do ZiomWagonu:D

ffff [ Backside ]
Eee..., to jest śmieszne :)?
Może młode pokolenie pierwszy raz fragment "Króla Lwa" ogląda :)?
Glob3r [ Generaďż˝ ]
ffff -- Jako młode pokolenie Króla Lwa oglądałem kilkanaście razy ;]

Mazio [ Mr Offtopic ]
to jest po prostu "kaczi"
ffff [ Backside ]
Glob3r ---> i śmieszyło Cię to, że dwóch kolesi udawało, że śpiewa i machało łapkami :)?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
tiak ! :D

matisf [ X ]
ffff -> a teraz wyobraz sobie ze jest to Stranger i Taikun XD

Spiderman 3 [ Pretorianin ]
może być
Glob3r [ Generaďż˝ ]
ffff -- Może samo to śpiewanie to nie, ale w życiu bym się nie spodziewał że gościu wygolony prawie na łyso i z kolczykami w brwi i na języku będzie udawał że śpiewa fragment bajki... :D

(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]
<<<

Piotrus1pan [ Senator ]
I obrażał Glob3r :). Ale mocne filmiki

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Ej dobra bo ja niekumaty :D ktos mi powie - kto jest kto?

matisf [ X ]
ten z daszkiem to Taikun XD
Piotrus1pan [ Senator ]
Popieram do ziom wagonu ich :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
no nie promuj mnie tak :) i tak Universal juz do mnie dzwonił :)

Goozys[DEA] [ MotoGP ]
Mogli chociaż nauczyć się tekstu, toć mają to w j. polskim, ale zapewne przerastało to ich umiejętności.
sekret_mnicha [ the_collector ]
Absolutnie mnie nie bierze. Zabawne to ma byc, bo oni sa zabawni? Czy zabawne to ma byc, bo sa ziomalami a 'spiewaja' piosenke z bajki? Jakos zupelnie obojetny jestem (a po komentarzach oczekiwalem nie wiadomo czego :))

Scatterhead [ łapaj dzień ]
świetne
matisf [ X ]
sekret_mnicha -> trochu mi sie udzielilo z ciemnej strony gola, gdzie kreci sie nielegale, filmik pozytywny, jak sie wczytasz to tez sie usmiejesz :)
Piotrus1pan [ Senator ]
Wrzucie ich do wagon ziomu i dajcie zdjęcie

Swaro [ Chor��y ]
Łoo..ale chlopaki teraz maja numerow GG od chetnych wielbicielek....zazdroszcze ;P. hehe..dobre. Kapitalne ruchy, szczegolne u lysego bez czapki...

ciemek [ Senator ]
jakiego wagon wozu. Kolesie pozytywnie sie bawia i maja wielka frajde. Nie to co te udawane elo-ziomy. Ja tam wole ogladac takie robienie sobie łaszka niz jakichś straszliwie groznych i "zle_im_z_oczu_patrzących" ziooomóf.
Jak dla mnie bomba :-D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
beznadzieja
<<

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
;(
Deepdelver [ Legend ]
Tylko Ozzie dobry, reszta nędza.
Po Chińczykach wszystko jest już takie samo.

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
OMG, jakie GOLE :D
Ale już nie bądźmy tacy srodzy... Dobre bo polskie ;]

kurzew [ Legend ]
lipa

wysia [ Generaďż˝ ]
Ozzy wypasiony.

-=chudy=- [ ]
Dżinies :) Po prostu mnie rozbili
misztel [ +0,10gr! ]
Ee, ok, zobaczyłem.

olenkaha [ Konsul ]
fajnie im to wyszlo

Lechutek [ Pretorianin ]
Badziew totalny. Wyrazy współczucia.
Za to Ozzy boski, jak zawsze. :-D
<---

Tiamat [ Konsul ]
żenada

MR.MANIAK [ Senator ]
Pocieszni

Piotrus1pan [ Senator ]
Niech ktoś wrzuci do wagonu tych dwóch ;). Nas wagon będzię się rozstrastał ;)

Dominik1991 [ Bezimienny ]
Niezłe ale bez przesady!!!!

Deepdelver [ Legend ]
Do Ziom Wagonu załapują się tylko postacie kultowe. Ja np. nie uznaję Ziom Busu, w którym połowy łebków nie znam, bo byli sławni w jednodniowych wątkach.
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
jaki jest dokladny tytul tej piosenki wie ktos?

cycu2003 [ Legend ]
moze byc

Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Pocieszne.
matisf [ X ]
The Lion King Lyrics - "Hakuna Matata"
Hakuna Matata! What a wonderful phrase
Hakuna Matata! Ain't no passing craze
It means no worries for the rest of your days
It's our problem-free philosophy
Hakuna Matata!
Hakuna Matata?
Yeah. It's our motto!
What's a motto?
Nothing. What's a-motto with you?
Those two words will solve all your problems
That's right. Take Pumbaa here
Why, when he was a young warthog...
When I was a young wart hog
Very nice
Thanks
He found his aroma lacked a certain appeal
He could clear the savannah after every meal
I'm a sensitive soul though I seem thick-skinned
And it hurt that my friends never stood downwind
And oh, the shame He was ashamed
Thought of changin' my name What's in a name?
And I got downhearted How did ya feel?
Everytime that I...
Hey! Pumbaa! Not in front of the kids!
Oh. Sorry
Hakuna Matata! What a wonderful phrase
Hakuna Matata! Ain't no passing craze
It means no worries for the rest of your days
It's our problem-free philosophy
Hakuna Matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna matata!
Hakuna Matata! Hakuna--
It means no worries for the rest of your days
It's our problem-free philosophy
Hakuna Matata!
(Repeats)
I say "Hakuna"
I say "Matata"
w orginale :)
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
dobre
pioterasPL [ Legionista ]
Takie sobie, kiepsko złożony dźwięk z obrazem
Adamek19 [ Pretorianin ]
matisf [X]
Mazio -> wczoraj w DDW dawalem, a tu Taikun w calej okazalosci XD ->
Co to za muza w tle.... ?

thorgal5 [ Centurion ]
Czy dobrze zauwazylem? jeden z nich ma kolczyk w jezyku...
Mlodzi geje.
Zalosne...

Adamek19 [ Pretorianin ]
thorgal5>wiecej tolerancji bo zginiesz jak smiec na tym swiecie...

thorgal5 [ Centurion ]
Adamek19--> Wiesz, jakos sobie dobrze radze ze swoja nietolerancja...
I jeszcze rada - wiecej TOLERANCJI (cokolwiek to znaczy) dla osob nietolerancyjnych bo...dopowiedz sobie sam.
craym [ Senator ]
ee. mi sie nie podoba :/
pierwsi chinczycy byli ok a wszyscy potem dno
matisf [ X ]
Adamek19 ->
JAMES BLUNT - You're Beautiful

polak111 [ T42 ]
<--
maniek_ [ arladion ]
Tak serio to beznadzieje, wzrowowane na tysiącach podobnych filmików. Nic oryginalnego.

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Pierwsze czysto żałosne, raz tylko się uśmiechnąłem pod koniec. Bije te wszystkie na głowę to co dał Mazio :D
Fantazjaaaa, fantazjaaaaa, fantazjaaaaaaaaaaa lalala
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Nawet miłe ;P
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Lerek?

peterkarel [ KochamDzaste ]
omg ale wykrety :/

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
K*rwa , ale ten z lewej ma ryj :D o mój Boże :D

Deton [ Konsul ]
<-

davids89 [ Konsul ]
Mnie to nie powalilo, aczkolwiek fantazja byla spoko

Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Witam.
Wie ktoś co to za kawałek w tle ??

Viroxis [ s.n.a.f.u ]
mocne chłopaki ;-)
Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Proszę o odrobinę wysiłku :) przecież ktoś musi wiedzieć co to za kawałek :)
Piotrus1pan [ Senator ]
gdzie wagon ziom przez śnieg się pózni
wsadd [ Pretorianin ]
Dymion -- z komentarzy wynika chyba, że to ""Everybody's talkin'" sung by Harry Nillson"

Adamek19 [ Pretorianin ]
matisf> :*

Cangoor_K [ Pretorianin ]
Dymionie --> z tego, co słyszę to jest Shifty "Starry Eyed Surprise"
... tak na marginesie - przewijający się motyw na gitarze jest chyba "lekko zapożyczony" ;) z filmu "Nocny Kowboj"

Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Cangoor_K ---> Serdecznie dziękuję za pomoc.

Prof. Lupin [ Konsul ]
Co za kolesie...

Cangoor_K [ Pretorianin ]
Dymionie --> cieszę się niezmiernie jeśli choć trochę mogłam pomóc :)
Tomek2005 [ Centurion ]
widziałem to juz kiedys ale dalej sadze ze jest swietne btw co paliliscie xP?