GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

aparat SONY DSC-S500 czy mozna robic czarno białe zdjecia

31.01.2007
22:25
[1]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

aparat SONY DSC-S500 czy mozna robic czarno białe zdjecia

jesli ktos ma to prosze o odpowiedz czy mozna i jak poniewaz przeczytała instrukcje i nigdzie nie ma napisane a wydaje mi sie kazdy powienen takie robic

31.01.2007
23:10
smile
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A to nie lepiej robić normalne i na kompie przerabiać na b&w?

02.02.2007
15:13
smile
[3]

ana123 [ Junior ]

jasne że się da, ja też czytałam instrukcje i nie mogłmsię tego dopatrzeć, ale weź ustaw pokrętło aparatu na ''P" następnie włącz ''menu'' i strzałką w prawo w lewo szukaj i tam będzie : wyłąćz, sepia i czarno białe i sobie wybierzesz, nic trudnego, powodzenia ;) ana

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.