dawidowe [ Generaďż˝ ]
aparat SONY DSC-S500 czy mozna robic czarno białe zdjecia
jesli ktos ma to prosze o odpowiedz czy mozna i jak poniewaz przeczytała instrukcje i nigdzie nie ma napisane a wydaje mi sie kazdy powienen takie robic

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
A to nie lepiej robić normalne i na kompie przerabiać na b&w?

ana123 [ Junior ]
jasne że się da, ja też czytałam instrukcje i nie mogłmsię tego dopatrzeć, ale weź ustaw pokrętło aparatu na ''P" następnie włącz ''menu'' i strzałką w prawo w lewo szukaj i tam będzie : wyłąćz, sepia i czarno białe i sobie wybierzesz, nic trudnego, powodzenia ;) ana