GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem :/

31.01.2007
18:15
smile
[1]

ojz_ [ Legionista ]

mam problem :/

Mam Motorole v975 sprowadzaną z Angli ale nie wiem jak na nią wgrać gry i aplikacje java. Szukałem w internecie ale nic o tym nie ma. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś rospisał mi małe faq jak to zrobić.

ps. Nie da sie bezpośrednio wgrać przez Motorola Phone Tools! Da sie wgrywać tylko animacje, dzwonki i tapety! Gier sie NIE da.

Prosze o pomoc.

01.02.2007
13:52
[2]

Shakal? [ Legionista ]



Tu masz wszystko co potrzebne!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.