
ojz_ [ Legionista ]
mam problem :/
Mam Motorole v975 sprowadzaną z Angli ale nie wiem jak na nią wgrać gry i aplikacje java. Szukałem w internecie ale nic o tym nie ma. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś rospisał mi małe faq jak to zrobić.
ps. Nie da sie bezpośrednio wgrać przez Motorola Phone Tools! Da sie wgrywać tylko animacje, dzwonki i tapety! Gier sie NIE da.
Prosze o pomoc.
Shakal? [ Legionista ]
Tu masz wszystko co potrzebne!