GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS carbon

31.01.2007
16:54
[1]

pomaranczowy_kibic [ Centurion ]

NFS carbon

znacie kod na kase ??
jak tak do prosze podac !!
i jak sie je wpisuje i gdzie ??

31.01.2007
16:58
[2]

Pirat099 [ Lack of degree ]

na kase nie znam a wszystkie kody wpisuje po włączeniu kiedy jest napis press to continiue
czy coś

02.02.2007
10:40
[3]

Qs@ [ Junior ]

Kod na kasę:
5grand5grand
Wpisz ten kod gdy ujrzysz ekran PRESS ANY KEY. Może też zadziałać w menu głównym.
Nie gwarantuje poprawnego działania kodu, bo sam ich nie używam. Odbiera to całą przyjemność z gry :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.