Ranczo [ Konsul ]
Just Cause
Ja bardzo lubię grać w Just Cause co prawda jest pare błędów ale daje jej ocene 9/10. Jak wy myślicie.

Pirat099 [ Lack of degree ]
widze że niewyobrażalną frajdę robią ci takie wątki ale weż koleś trochę przystopuj bo moim zdaniem to lekka przesada
a co do wątku to 8,5\10

Spocony_Pan [ Pretorianin ]
ale mu pojechales pirat
Matt [ I Am The Night ]
Pirat - jest cos w tym co mowisz.... ;)
...a to tylko z 2 tygodni czasu! Oo

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Nie karmić Trola!!!!!!!!!!!!!
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
8+/10 (wersja PL)