GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Just Cause

31.01.2007
16:51
[1]

Ranczo [ Konsul ]

Just Cause

Ja bardzo lubię grać w Just Cause co prawda jest pare błędów ale daje jej ocene 9/10. Jak wy myślicie.

31.01.2007
16:55
smile
[2]

Pirat099 [ Lack of degree ]

widze że niewyobrażalną frajdę robią ci takie wątki ale weż koleś trochę przystopuj bo moim zdaniem to lekka przesada

a co do wątku to 8,5\10

31.01.2007
16:56
smile
[3]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

ale mu pojechales pirat

31.01.2007
16:58
[4]

Matt [ I Am The Night ]

Pirat - jest cos w tym co mowisz.... ;)

...a to tylko z 2 tygodni czasu! Oo

31.01.2007
16:59
smile
[5]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

Nie karmić Trola!!!!!!!!!!!!!

01.02.2007
15:17
[6]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

8+/10 (wersja PL)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.