GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Obliviohn będzie chodzić na fulla wymaganiach?

31.01.2007
14:33
[1]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Czy Obliviohn będzie chodzić na fulla wymaganiach?

Czy Oblivion poszedłby na najwyższych wymaganiach bez cięcia się na takim kompie:
Gigabyte PCI-E 7600GS 512MB
1024 mb ram ddr2
AMD Athlon64 X2 3800+ (65W)
A gothic 3?

31.01.2007
14:34
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

Nie oraz nie.

31.01.2007
14:36
[3]

matchaus [ sturmer ]

1. nie
2. nie

(problemem jest głównie grafika oraz mała ilość pamięci RAM)

31.01.2007
14:39
[4]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Szkoda, a na jakim by poszedł?

31.01.2007
14:40
[5]

marszym [ Naczelnik ]

nie wiem jak oblivion ale gothic watpie ze na najwyzszych ale na dosc wysokich nie powinno byc problemu, wiem jak u mnie bylo, masz troche lepsza karte graf i lepszy ram (ja mialem 1GB ale zwykly ddr) i nie bylo zle. (2 przycinki w ciagu moze 5 min.)

31.01.2007
14:46
smile
[6]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Ja mam o wiele gorszy komputer, ale plauje kupić sobie nowy, i włśnie taki wpadł mi w oko.

31.01.2007
14:48
[7]

matchaus [ sturmer ]

marszym ---> Jeśli to jest jakiś "podstawowy" DDR2 553 MHz, to "ciut" lepszy DDR 400MHz może go zjeść na śniadanie :)

I na GF 7600GS to nie liczyłbym na wypasy...


Na czym by poszedł się pytasz...
Zacznijmy od Gothica.
Hmmm... po pierwsze 2 GB RAMu. A po drugie - coś w stylu GF 7900 GT (a i tu mógłby się "haczyć" :)

Oblivion będzie Ci na tym Twoim konfigu dobrze chodził, ale z włączonymi wszystkimi wodotryskami może się lekko ciąć (nie wiem jak w 1024x768, ale w 1280x1024 na pewno).
Nie mówię jednak o jakimś totalnym dyskomforcie, a więc źle nie jest.

31.01.2007
15:05
[8]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Denerwuje mnie jeden błąd. Miałem kompuyter, na którym nie powinien chodzić, no i nie chodził, bo był błąd. Ale teraz ma leprzą karte graf. i chocby na najnizszych wymaganiach, oblivion powinien pójść. Jest taki sam błąd jak wtedy. Nawet zrobienie formata nie pomogło, a na innym troszkę gorszym kompie oblivion chodził z tej samej płytki co u mnie. Ale za nied.ługo kupię sobie nowego kompa i pogram w Obliviona.

01.02.2007
13:33
[9]

mieszkus [ Legionista ]

tak się składa że mam podobnego kompa i na full śmiga

01.02.2007
13:34
[10]

ffff [ Backside ]

Oblivion powinien chodzić bez problemu.

Gothic na pewno nie :]

01.02.2007
13:35
[11]

hohner111 [ TransAm ]

mieszkus - aha a świnie latają ;D

01.02.2007
13:38
smile
[12]

Caine [ Książę Amberu ]

na full detalach mogą grać jedynie prezesi Bethesdy i Piranha Bytes wyposażeni w komputery z nadwyzek wojskowych

01.02.2007
13:55
[13]

Stalker1 [ Pretorianin ]

najsmieszniejsze jest to ze najmocniejszy komputer na ziemi (aktualnie) posiada nie wojsko, ale... AIRBUS :P XD (naprawde)
koniec offtopa.
ja mam podobnie tylko ze 2x512 i GF 7600GT 256 (kupuj karte z mniejsza iloscia pamieci, i tak jej nie spozyjesz XD) i ludzie na forum powiedzieli ze G3 pojdzie na medium bez ciec :D pojde do sklepu i wtedy powiem :D

01.02.2007
13:59
smile
[14]

polak111 [ T42 ]

Mi na kompie z sygnaturki Oblivion chodzi na maxa, lecz Gothic 3 tnie się na średnich.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.