
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Diwna sprawa z limitem w Neostradzie
Mniej więcej od tygodnia miałem obcięty limit w Neostradzie. Standard. Dziś jest 31 stycznia, więc limit jeszcze nie powinien być wyzerowany. Sprawdzam na stronie - nie jest. Ale ściągam tak, jakby był wyzerowany. Też tak macie? :D
Edit. Właśnie zauważyłem, że limit podstawowy wzrósł o 2 GB (czyli do 17 GB) ale i tak limit sporo przekroczyłem (o 6 GB) i prędkość jest ograniczona tam do 32 kb/s a nie do 512 kb/s
sweep [ Pretorianin ]
Niestety u mnie nie zauważyłem podobnych zmian. 32 kb/s i nic więcej
pecet007 [ Talk to the claw ]
U mnie się limit nie zwiększył :/
Ello997 [ Pretorianin ]
a ja mam w neostradzie 512 taki problem...mam włączonego neta przez 24 h...i rozłącza się sam..dlaczego tak jest?..zawsze jak jest 24h i 3sekundy to się sam rozłancza net.;/ oco chodzi??
Grucha [ Generaďż˝ ]
Ello997--> co 24h zmienia się IP. U mnie jest to samo.

darius777777777777777777777777 [ Legionista ]
tak jest jaks ię limit ściagania przekrocz zajakiś czas wruci wszystko do normy
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
fajowo, wczoraj jak mi predkosc spadla licznik podawal 15gb i 300mb a dzis jest 16gb 89mb
ciekawe czy jak na 32 kb/s mozna zassac prawie 900mb :lol:
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
ale ciecie, rozmawialem z pomoca techniczna i koles stwierdzi ze wszystko jest ok bo taki transfer bylem w stanie osiagnac przez 72 godz. Nie ma bata w nastepnym miesiacu zaczynam ich kontrolowac, nie beda mnie robic w bambuko
Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Ech, czemu jak ja widzę że ktoś ma takie miesięczne transfery jak Narmo to zawsze mam wrażenie że intensywnie piraci? No bo jak w ciągu miesiąca można korzystając z LEGALNYCH zasobów internetu zapchać łącze 21GB downloadu?! :/
darius777777777777777777777777 -> Wiesz co się stanie jak Soul wpadnie na forum? :->
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
Pl@ski --> youtube, telewizja internetowa, dystrybucje linuxa, triale poteznych aplikacji biurowych lub graficznych, mowic jeszcze?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
yellowfox --> Do tego 3 kompy podpięte non stop do internetu :)
Pl@ski --> Ściągam głównie TV ripy seriali (ok 350 MB każdy odcinek)
Popytałem trochę. Znajomy, który ma LiveBoxa od nich i też wykupił sobie VoIP (aktywowałem wczoraj ale nie restartowałem LB tak jak prosili) i mówi, że od tamtej pory nie ma limitów (jakoś nie chciało mi się wierzyć wtedy). Może to dlatego, ze wczoraj aktywowałem to VoIP?
blackhood [ Jedi Knight ]
U mnie limit przekroczony zaledwie 2,5 GB i wszystko się wlecze 32 kb/s, ech byle do jutra ;]
Gayardo [ Konsul ]
narmo - gdzie jest napisane , że limit podstawowy wzrósł o "2GB"?

Narmo [ Naczelny Maruda ]
Gayardo -->
Gayardo [ Konsul ]
czy ty czasem nie "doładowales" limitu o 2GB :> (magiczna zdrapka za 10zł?)
edit- nie dostrzegłem. Jednak nie wykupiłeś:P
Powiedz mi tylko jakie masz łącze 512kb/s?
Ja jakoś nie mam tej "promocji" : >

Oro356 [ Chor��y ]
Neostrada jest do dupy:p:p
pecet007 [ Talk to the claw ]
Gayardo -- ja własnie też pisałem że u mnie nie, pewnie Narmo został objęty jakąś magiczną promocją Tepsy albo coś im się w centrali pomyliło na jego korzyść ;]
edit: Narmo --> możliwe :P
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Gayardo --> Edit: Nvm już. Tak. Mam 512 :)
pecet007 --> Moze to nagroda za wypowiedź tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5973042&N=1 ? :P
Gayardo [ Konsul ]
jakim sposobem masz 17gb?
infernus67 [ Prezes Misiura ]
U mnie się limit nie zwiększył. W dodatku dziś przekroczyłem i już prędkość spadła.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Gayardo --> Właśnie nie wiem. Jestem pewien, ze w poniedziałek miałem jeszcze 15 GB. Dziś to zobaczyłem dopiero :)
Może TP walczy o klientów teraz? :P
Albo mają błąd w systemie i za tydzień ogłoszą się, ze to byłą planowana promocja ;p

Gayardo [ Konsul ]
w sumie , może to i nowa promocja od 1 lutego a tobie przez przypadek aktywowali ją już teraz
Kaczorowy [ Konsul ]
Pl@ski --> Ech, czemu jak ja widzę że ktoś ma takie miesięczne transfery jak Narmo to zawsze mam wrażenie że intensywnie piraci? No bo jak w ciągu miesiąca można korzystając z LEGALNYCH zasobów internetu zapchać łącze 21GB downloadu?! :/
Myślisz czasem, czy tylko od święta? A może oceniasz innych po sobie? Nie każdy musi piracić, żeby wykorzystać te kilkanaście GB miesięcznie. Same radio internetowe w dobrej jakości potrafi zabrać 60MB/h (wiem, bo z ciekawości kiedyś sprawdziłem), a do tego telewizja, dema gier (coraz częściej mają prawie 1GB), trailery, śmieszne filmiki, itp.
Wormsek [ Pretorianin ]
Narmo, albo skoro zobaczyli, że ściągnąłeś 23 to dali ci dla picu dwa więcej, a pierwszego odejmą :P
legrooch [ MPO Squad Member ]
Pl@ski ==> Ja zużywam miesięcznie około 60-80GB. Nie mam limitów w Neo (stara).
Zgadnij na co?
Powiem Ci - praca z kopiowaniem plików między domem a firmą, backupy bazy, dokumenty itd.
Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Ech, nie oskarżałem nikogo o to że piraci, tyle że wydawało mi się dziwne to że normalny user tak dużo ściąga w ciągu miesiąca. Ale jak widać wszystko zależy od tego jak wykorzystujemy i do czeko łącze. Sam nie bawię się z Linuxem, nie słucham radia int., nie oglądam TV internetowej (choć na YouTube dość często bywam), tak więc mój miesięczny transfer rzadko przekracza 10GB. Stąd też moje zdziwienie.