GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diwna sprawa z limitem w Neostradzie

31.01.2007
11:24
smile
[1]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Diwna sprawa z limitem w Neostradzie

Mniej więcej od tygodnia miałem obcięty limit w Neostradzie. Standard. Dziś jest 31 stycznia, więc limit jeszcze nie powinien być wyzerowany. Sprawdzam na stronie - nie jest. Ale ściągam tak, jakby był wyzerowany. Też tak macie? :D

Edit. Właśnie zauważyłem, że limit podstawowy wzrósł o 2 GB (czyli do 17 GB) ale i tak limit sporo przekroczyłem (o 6 GB) i prędkość jest ograniczona tam do 32 kb/s a nie do 512 kb/s

31.01.2007
11:46
[2]

sweep [ Pretorianin ]

Niestety u mnie nie zauważyłem podobnych zmian. 32 kb/s i nic więcej

31.01.2007
11:50
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

U mnie się limit nie zwiększył :/

31.01.2007
11:58
[4]

Ello997 [ Pretorianin ]

a ja mam w neostradzie 512 taki problem...mam włączonego neta przez 24 h...i rozłącza się sam..dlaczego tak jest?..zawsze jak jest 24h i 3sekundy to się sam rozłancza net.;/ oco chodzi??

31.01.2007
12:02
[5]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Ello997--> co 24h zmienia się IP. U mnie jest to samo.

31.01.2007
12:02
smile
[6]

darius777777777777777777777777 [ Legionista ]

tak jest jaks ię limit ściagania przekrocz zajakiś czas wruci wszystko do normy

31.01.2007
12:05
[7]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

fajowo, wczoraj jak mi predkosc spadla licznik podawal 15gb i 300mb a dzis jest 16gb 89mb
ciekawe czy jak na 32 kb/s mozna zassac prawie 900mb :lol:

31.01.2007
12:23
[8]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

ale ciecie, rozmawialem z pomoca techniczna i koles stwierdzi ze wszystko jest ok bo taki transfer bylem w stanie osiagnac przez 72 godz. Nie ma bata w nastepnym miesiacu zaczynam ich kontrolowac, nie beda mnie robic w bambuko

31.01.2007
12:29
[9]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Ech, czemu jak ja widzę że ktoś ma takie miesięczne transfery jak Narmo to zawsze mam wrażenie że intensywnie piraci? No bo jak w ciągu miesiąca można korzystając z LEGALNYCH zasobów internetu zapchać łącze 21GB downloadu?! :/

darius777777777777777777777777 -> Wiesz co się stanie jak Soul wpadnie na forum? :->

spoiler start
Porada: Wróć za kilka lat jak zmądrzejesz, wydoroślejesz i zaczniesz czytać ze zrozumieniem. Wtedy będziesz tu mile widziany. Tylko zmień wtedy nick, bo ten zawsze będzie mi się źle kojarzył... :P
spoiler stop

31.01.2007
12:38
[10]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Pl@ski --> youtube, telewizja internetowa, dystrybucje linuxa, triale poteznych aplikacji biurowych lub graficznych, mowic jeszcze?

31.01.2007
13:07
[11]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

yellowfox --> Do tego 3 kompy podpięte non stop do internetu :)

Pl@ski --> Ściągam głównie TV ripy seriali (ok 350 MB każdy odcinek)

Popytałem trochę. Znajomy, który ma LiveBoxa od nich i też wykupił sobie VoIP (aktywowałem wczoraj ale nie restartowałem LB tak jak prosili) i mówi, że od tamtej pory nie ma limitów (jakoś nie chciało mi się wierzyć wtedy). Może to dlatego, ze wczoraj aktywowałem to VoIP?

31.01.2007
13:16
[12]

blackhood [ Jedi Knight ]

U mnie limit przekroczony zaledwie 2,5 GB i wszystko się wlecze 32 kb/s, ech byle do jutra ;]

31.01.2007
13:16
[13]

Gayardo [ Konsul ]

narmo - gdzie jest napisane , że limit podstawowy wzrósł o "2GB"?

31.01.2007
13:23
smile
[14]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Gayardo -->

31.01.2007
13:28
[15]

Gayardo [ Konsul ]

czy ty czasem nie "doładowales" limitu o 2GB :> (magiczna zdrapka za 10zł?)

edit- nie dostrzegłem. Jednak nie wykupiłeś:P
Powiedz mi tylko jakie masz łącze 512kb/s?
Ja jakoś nie mam tej "promocji" : >

31.01.2007
13:31
smile
[16]

Oro356 [ Chor��y ]

Neostrada jest do dupy:p:p

31.01.2007
13:32
[17]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Gayardo -- ja własnie też pisałem że u mnie nie, pewnie Narmo został objęty jakąś magiczną promocją Tepsy albo coś im się w centrali pomyliło na jego korzyść ;]

edit: Narmo --> możliwe :P

31.01.2007
13:32
[18]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Gayardo --> Edit: Nvm już. Tak. Mam 512 :)

pecet007 --> Moze to nagroda za wypowiedź tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5973042&N=1 ? :P

31.01.2007
13:35
[19]

Gayardo [ Konsul ]

jakim sposobem masz 17gb?

31.01.2007
13:36
[20]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

U mnie się limit nie zwiększył. W dodatku dziś przekroczyłem i już prędkość spadła.

31.01.2007
13:38
[21]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Gayardo --> Właśnie nie wiem. Jestem pewien, ze w poniedziałek miałem jeszcze 15 GB. Dziś to zobaczyłem dopiero :)
Może TP walczy o klientów teraz? :P
Albo mają błąd w systemie i za tydzień ogłoszą się, ze to byłą planowana promocja ;p

31.01.2007
13:47
smile
[22]

Gayardo [ Konsul ]

w sumie , może to i nowa promocja od 1 lutego a tobie przez przypadek aktywowali ją już teraz

31.01.2007
13:59
[23]

Kaczorowy [ Konsul ]

Pl@ski --> Ech, czemu jak ja widzę że ktoś ma takie miesięczne transfery jak Narmo to zawsze mam wrażenie że intensywnie piraci? No bo jak w ciągu miesiąca można korzystając z LEGALNYCH zasobów internetu zapchać łącze 21GB downloadu?! :/

Myślisz czasem, czy tylko od święta? A może oceniasz innych po sobie? Nie każdy musi piracić, żeby wykorzystać te kilkanaście GB miesięcznie. Same radio internetowe w dobrej jakości potrafi zabrać 60MB/h (wiem, bo z ciekawości kiedyś sprawdziłem), a do tego telewizja, dema gier (coraz częściej mają prawie 1GB), trailery, śmieszne filmiki, itp.

31.01.2007
13:59
[24]

Wormsek [ Pretorianin ]

Narmo, albo skoro zobaczyli, że ściągnąłeś 23 to dali ci dla picu dwa więcej, a pierwszego odejmą :P

31.01.2007
14:04
[25]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pl@ski ==> Ja zużywam miesięcznie około 60-80GB. Nie mam limitów w Neo (stara).
Zgadnij na co?
Powiem Ci - praca z kopiowaniem plików między domem a firmą, backupy bazy, dokumenty itd.

01.02.2007
19:17
[26]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Ech, nie oskarżałem nikogo o to że piraci, tyle że wydawało mi się dziwne to że normalny user tak dużo ściąga w ciągu miesiąca. Ale jak widać wszystko zależy od tego jak wykorzystujemy i do czeko łącze. Sam nie bawię się z Linuxem, nie słucham radia int., nie oglądam TV internetowej (choć na YouTube dość często bywam), tak więc mój miesięczny transfer rzadko przekracza 10GB. Stąd też moje zdziwienie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.