GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta San Andreas:)

31.01.2007
11:23
smile
[1]

Marcyś23 [ Centurion ]

Gta San Andreas:)

Witam.Mam pytanko.Czy w grze Gta SAn Andreas może być zima.Jak tak to kiedy??

31.01.2007
11:31
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Od grudnia do marca.

spoiler start
Nie ma to jak ponabijać se postów co?
spoiler stop

31.01.2007
11:32
smile
[3]

HENIO55 [ Konsul ]

niema tam zimy :D chyba ze sa jakies mody o ktorych niewiem :D

31.01.2007
12:34
smile
[4]

Marcyś23 [ Centurion ]

Hehe Dzienx:D

31.01.2007
12:48
[5]

Pirat099 [ Lack of degree ]

z tego co wiem można ściągnąć jakiś program który symuluje zimę ale niewiem niestety gdzie

01.02.2007
16:29
[6]

Dizy [ Pretorianin ]

Zima jest w jednej misji gdzie lecimy do Liberty City. Coś mi się wydaje, że powstał już bliźniaczy temat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.