
Marcyś23 [ Centurion ]
Gta San Andreas:)
Witam.Mam pytanko.Czy w grze Gta SAn Andreas może być zima.Jak tak to kiedy??
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Od grudnia do marca.

HENIO55 [ Konsul ]
niema tam zimy :D chyba ze sa jakies mody o ktorych niewiem :D

Marcyś23 [ Centurion ]
Hehe Dzienx:D
Pirat099 [ Lack of degree ]
z tego co wiem można ściągnąć jakiś program który symuluje zimę ale niewiem niestety gdzie
Dizy [ Pretorianin ]
Zima jest w jednej misji gdzie lecimy do Liberty City. Coś mi się wydaje, że powstał już bliźniaczy temat