Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
Latający fiat125p - totalny brak wyobrazni...
A tu juz zabawa kontrolowana:)
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
upik
junior42 [ Konsul ]
Noo Buggy to jest świetne :D A z tym fiatem... ehh....
erton F [ Konsul ]
To z fiatem sie nazywa fantazja panowie, ułańska fantazja.
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Żenujące.

Babiczka [ Generaďż˝ ]
dobre :D

Volk [ Generaďż˝ ]
Jakie buraki