GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwsi murzyni oskarżeni o rasizm

30.01.2007
20:58
[1]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Pierwsi murzyni oskarżeni o rasizm

W Stanach zauważono w końcu, że rasistami mogą być nie tylko biali. Być może jest to początek łamania politycznej poprawności, która w tym kraju ma się nadzwyczaj dobrze.
Mam nadzieję, że te przepisy bedą teraz egzekwowane bez względu na kolor skóry oskarżonego.

30.01.2007
21:02
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Nareszcie ktoś poszedł po rozum do tego politycznie poprawnego amerykańskiego łba. Oby konsekwentnie.

30.01.2007
21:17
[3]

Heretyk [ Pretorianin ]

Chwała Amerykanom, bo mimo wszystko prężny to naród i nie zgnuśniały.
Gdyby jeszcze w Europie takie coś się udało...

30.01.2007
21:21
smile
[4]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

He he.
Czekamy na czerwono- i żółto- skórych. Jak wszyscy to wszyscy!

30.01.2007
21:24
[5]

ronn [ moralizator ]

Hm, ostatnio jak byłem w San Francisco, umówiłem się z koleżanką na clubbing. Jak to dziewczyna, ubrała się trochę lepiej niż zazwyczaj i gdy czekała na mnie, mówiła że zaczepiła ją jakaś murzynka, która chciała ją pobić za to, że "jest biała i faceci na nią lecą, a ona ubiera się jak kurwa".

01.02.2007
08:47
smile
[6]

Sznapi [ Parufka ]

Znając Amerykanów to teraz o rasizm oskarżą tych co oskarżyli ósemkę dziewczyn. I koło będzie się zataczać.

01.02.2007
08:57
[7]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Wreszcie jakas szansa na rownouprawnienie w USA.

01.02.2007
09:03
[8]

Yoghurt [ Legend ]

Walka o równouprawnienie trwa. Czekamy teraz na starcie białej mniejszości o własny byt w stolicy Algierii- Paryżu oraz na procesy dotyczace dyskriminacji mniejszości niemieckiej w tureckiej prowincji Berlin.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.