GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

środek przeczyszczający

30.01.2007
16:06
smile
[1]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

środek przeczyszczający

W klasie mam dwóch kumpli, którzy wszystkim podprowadzają bułki i kanapki. Postanowiłem zemścić sie na nich i obmyśliłem misterny plan. Planuje dodać do bułki środek przeczyszczający :). Zamierzam rozbić kilka tabletek na proszek i wysypać na margarynie by dobrze sie trzymało. Nie wiem tylko ile tych tabletek dodać aby efekt był porażający. Nie wiem jednak czy zbyt duża ilość proszku nie zaszkodzi zdrowiu kolegów. Nie chce żeby wylądowali w szpitalu.
Ile tabletek powinienem dodać??

spoiler start
Pytam w 100% serio
spoiler stop

30.01.2007
16:07
smile
[2]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

znakomity pomysł

30.01.2007
16:09
smile
[3]

Leon86 [ Konsul ]

Może naturalny specyfik, o nazwie ŚLINA, lub SMARK??? Miałem kiedyś podobny przypadek u siebie w szkole, i ten pierwszy specyfik się sprawdził:-P

30.01.2007
16:09
[4]

erton F [ Konsul ]

Daj 2x wiecej niz jest na ulotce BTW koledzy prawdopodobnie po wszystkim gebe Ci skapiszonuja;)

30.01.2007
16:11
[5]

BEERman [ Konsul ]

najlepsze są śladowe ilosci rtęci (piorunujące działanie, trudno doleciec do toalety), ale rtęć jest bardzo niebezpieczna (trująca). Raczej jako ciekawostka bo przedawkowanie grozi śmiercią.

30.01.2007
16:12
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

jeżeli się boisz że będzie tak jak mówi erton F, to tą kanapke podłóż w plecaki innego kumpla którego nie lubisz. co do rtęci, to nie radze eksperymentować. trwale niszczy nerki i ogólnie prowadzi do śmierci przy nieodpowiednim użyciu

30.01.2007
16:12
[7]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

BEERman --> ta w ilosc termometrze juz moze zabic?

30.01.2007
16:12
[8]

BEERman [ Konsul ]

jezeli chcecie im zrobic kawał to proponuje taką kanapkę napełnić tym mazidłem z chińskich zupek (tych ostrych).

yellowfox--> jezeli dostanie się drogą pokarmową lub wziewną to tak i to w bardzo niewielkich dawkach

30.01.2007
16:13
[9]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

koledzy prawdopodobnie po wszystkim gebe Ci skapiszonuja;)

Planuje pełną konspiracje :)

Co do ilości to planowałem 4, ale nie wiem czy to nie za dużo.

Rtęci nie mam zamiaru próbować. W gruncie rzeczy to fajny koleś jest :).

30.01.2007
16:13
smile
[10]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

daj 1,5x tyle co na ulotce

30.01.2007
16:14
smile
[11]

Leon86 [ Konsul ]

Jak już będzie po wszystkim, i będziesz jeszcze żył to pochwal się jaka była reakcja:-P

30.01.2007
16:16
[12]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

daj 1,5x tyle co na ulotce

To chyba za mało! Ja chce żeby on to na całe życie zapamiętał :).

spoiler start
I nie dowiedział sie, że ktoś przy kanapce majstrował.
spoiler stop

30.01.2007
16:16
smile
[13]

Swaro [ Chor��y ]

Kozi -> Zakladam oczywiscie ze podzielisz sie z nami rezultatem akcji? :)

30.01.2007
16:16
[14]

Regis [ ]

Tylko nie przesadz, bo moga nie zdarzyc wyjsc z kibla przed zamknieciem szkoly.

30.01.2007
16:17
[15]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

to daj 15 razy tyle, będzie pamietał do końca życia, bo to wcale nie będzie długo.

30.01.2007
16:17
[16]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Czyli prawdopodobieństwo zatrucia jest praktycznie żadne??

30.01.2007
16:19
smile
[17]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Kozi89 -->
po takiej dawce odbyt moze sie rozszczelnic, a co jezeli ich zwieracze dostana martwice miesni

30.01.2007
16:21
smile
[18]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Dla pewności 2x tyle co na ulotce

01.02.2007
16:07
[19]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Misja wykonana, ale jak to zwykle bywa, nie udała sie w 100%. Kupiłem tabletki, ale jak sie potem okazało działają dopiero po 8 godzinach więc efektu zauważyć nie mogłem.Tabletki były bardzo kruche więc problemów nie było. Bułke zjedli we dwóch, w połowie jeden kumpel zauważył, że w środku coś jest. Gdy powiedziałem im co zjedli (a uczyniłem to w czasie godziny wychowawczej przy całej klasie, tuż po konsumpcji) myślałem, że sie popłaczom. Cała klasa zalewał, śmianie niesamowite. :)

A tak przy okazji: dodałem 7 tabletek, na opakowaniu pisało, że max 3, ale na dwie osoby to akurat. :)

02.02.2007
12:27
smile
[20]

bcforum [ Centurion ]

NaJLEPIEJ dodać ziół przeczyszczających.

02.02.2007
12:55
smile
[21]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

BEERman--->
nie mogę napisać tego co ciśnie mi się na usta, bo mógłbym za to dostać bana.

Kozi89--->
Są choroby przy których podanie tego typu środków może zakończyć się tragicznie. Czy ty naprawdę masz 18lat czy 5?

02.02.2007
16:43
smile
[22]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

sajlentbob---> 17, jestem z grudnia ;). Po za tym pytałem w aptece czy jest możliwość zatrucia i uważnie przeczytałem ulotke. Innym użytkownikom forum ten pomysł sie podobał :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.