GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Quiz o Lord of the Rings cz.1

30.01.2007
15:42
[1]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Quiz o Lord of the Rings cz.1

Quiz o Lord of the Rings - część 1
Witam wszystkich w nowym quizie o LOTR!

REGULAMIN:

1. Podajemy pytanie związane tylko i wyłącznie z LOTR-em
2. Nie przezywamy się i nie obrażamy się.
3. Za każdą poprawną odpowiedź dostajesz jeden punkt.
4. Nową część robi twórca karczmy, osoba która ma 10 poprawnych odpowiedzi lub osoba która udziela się regularnie w karczmie .
5. Nastepne pytanie zadaje ten kto odpowiedział na poprzednie
6. Jezeli pytanie nie pojawi sie w ciagu 20 min pytanie zadaje kto inny
7. Zanim napiszesz kolejne pytanie poczekaj na potwierdzenie o dobrej odpowiedzi :)

Have fun;D

Jak nazywa sie glówne elfickie miasto?

30.01.2007
15:44
[2]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

elfickie miasto!

30.01.2007
15:44
[3]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Rivendale?? :D

30.01.2007
15:45
[4]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

1+

30.01.2007
15:47
smile
[5]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

LOL :D Strzełałem :P. LOTR znam tyle co z filmow :P

Ranking
1 pkt - Glob3r.

Dlaczego drzewce (enty) zdecydowały się zaatakować Sarumana i Isengard? :D

30.01.2007
15:48
[6]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

bo hobbici ich namówili?

30.01.2007
15:49
[7]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Nie.

30.01.2007
15:50
[8]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

bo orki spalily las

30.01.2007
15:51
[9]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

+1 Revanisko

30.01.2007
15:52
[10]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
1 pkt - Glob3r, Revanisko

Kim jest Aragorn? ( z jakiego ludu sie wywodzi)

30.01.2007
15:55
[11]

junior42 [ Konsul ]

Jest księciem Gondoru. W ostatniej części został Królem (chyba:D)

30.01.2007
15:56
[12]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

nie o to mi chodzi :)

30.01.2007
15:56
[13]

Kerth [ Pretorianin ]

Namiestnik Gondoru

uops, kolega mnie wyprzedził. A niby o co ? jest synem Aratorna (zapomniałem jak się pisze). Co jeszczE ? jest człowiekiem ;)

30.01.2007
15:56
[14]

DarthRadeX [ Konsul ]

Ludzie Północy (chyba)

30.01.2007
15:58
[15]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

DarthRadeX
1+

30.01.2007
16:00
[16]

DarthRadeX [ Konsul ]

Dobra łatwe pytanie jak ma na imie brat Boromira.

30.01.2007
16:02
[17]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Faramir

30.01.2007
16:03
[18]

DarthRadeX [ Konsul ]

Revanisko +1

30.01.2007
16:04
[19]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Jak dobrze odp to kupiuj ranking i dodawaj sobie pkt



Ranking
2 pkt - Revanisko
1 pkt - Glob3r ,DarthRadeX


Jak nazywal sie demon zyjacy w podzieniach mori?

30.01.2007
16:07
[20]

DarthRadeX [ Konsul ]

Balrog

30.01.2007
16:07
[21]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Balrog

30.01.2007
16:08
[22]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

DarthRadeX +1

30.01.2007
16:09
[23]

Kerth [ Pretorianin ]

Nie zaduzo tych bezsensownych quizów ostatnio ? z całym szacunkiem, ale taki quiz można zrobić w karczmie o WP :|

30.01.2007
16:10
[24]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

nei bo wtedy cala karczma to tylko quiz to jest quiz tam sie rozmawia o WP;P

30.01.2007
16:11
[25]

Kerth [ Pretorianin ]

Już jeden quiz jest tylko przygasnął. Po co tworzysz nowy ?? :P

Edit: no dobra ;P

30.01.2007
16:12
[26]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

bo WP to ciekawy temat na Quiz a innego nie zauwazyle ;)



darth czekamy :)

30.01.2007
16:13
[27]

DarthRadeX [ Konsul ]

Jak nazywało się miasto w którym rządził Namiestnik Gondoru ?

30.01.2007
16:14
[28]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Minastirit? nie wiem jak to sie pisze


i nie skopiowales rankingu

30.01.2007
16:16
[29]

DarthRadeX [ Konsul ]

Revanisko +1

Sorry jak możesz to popraw.

30.01.2007
16:17
smile
[30]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
3 pkt - Revanisko
2 pkt - DarthRadeX
1 pkt - Glob3r



Jak nazywal sie wladca Rohanu?

30.01.2007
16:17
[31]

axel1 [ The Nameless One ]

jak juz cos to Minas Tirith :P

30.01.2007
16:17
[32]

Kerth [ Pretorianin ]

Theoden

30.01.2007
16:19
[33]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

mowilem ze nie wiem jak sie pisze :)



1+

30.01.2007
16:19
[34]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5858786&N=1

Proszę wyupować stary wątek zamiast tworzyć nowy i niepotrzebnie zaśmiecać forum.

30.01.2007
16:21
[35]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

i tak juz sa 2? wiec po co teraz upowac stary?

30.01.2007
16:23
[36]

Kerth [ Pretorianin ]

Ranking
3 pkt - Revanisko
2 pkt - DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth

Jak zginął Saruman ?

30.01.2007
16:23
[37]

DarthRadeX [ Konsul ]

Kerth zdawaj pytanie.

Wyprzedziłeś mnie.

30.01.2007
16:25
[38]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

wcale?:P?:P

30.01.2007
16:26
[39]

DarthRadeX [ Konsul ]

Gríma wbił mu nóż w plecy.

30.01.2007
16:28
[40]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Saruman zginął przez poderżnięcie mu gardła przez Grime


aj za pozno:P

30.01.2007
16:28
[41]

Kerth [ Pretorianin ]

DarthRadex - nom, jeszcze spadł i się dobił, ale zaliczam :)

+1

30.01.2007
16:31
[42]

DarthRadeX [ Konsul ]

Ranking
3 pkt - Revanisko , DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth

Jak brzmiało hobbickie imie Goluma.

30.01.2007
16:32
[43]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

smegol

30.01.2007
16:34
[44]

DarthRadeX [ Konsul ]

+1

Ranking
4 pkt - Revanisko
3 pkt - DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth

30.01.2007
16:38
[45]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
4 pkt - Revanisko
3 pkt - DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth

Jak nazywano Gandalfa w czasach jego młodości na zachodzie ?

30.01.2007
16:40
[46]

DarthRadeX [ Konsul ]

Lorienem ?

Pomyliłem się.

30.01.2007
16:42
[47]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Mithrandir

30.01.2007
16:42
[48]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

nie
nie
nie :P

30.01.2007
16:43
[49]

DarthRadeX [ Konsul ]

Szarym Pielgrzymem

30.01.2007
16:44
[50]

szczerbaty [ Pretorianin ]

No to wlasnie Mithrandir po elficku.....

30.01.2007
16:44
[51]

DarthRadeX [ Konsul ]

Olórin

30.01.2007
16:46
[52]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Olorin


ale zalicze

+1

30.01.2007
16:51
[53]

DarthRadeX [ Konsul ]

Ranking
4 pkt - Revanisko,DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth


Jak nazywały się góry przez które przechodziła Drużyna Pierścienia. Mała podpowiedź zaskoczyła ich tam burza śnieżna.

30.01.2007
16:52
[54]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Góry Przeznaczenia
ew. gora przeznaczenia :P

30.01.2007
16:53
[55]

DarthRadeX [ Konsul ]

nie

30.01.2007
17:02
[56]

Taszunko_Sapa [ Junior ]

Karadhras

30.01.2007
17:05
[57]

DarthRadeX [ Konsul ]

Taszunko_Sapa-----> Nie. Podałeś nazwe szczytu a chodzi o pasmo górskie.

30.01.2007
17:08
[58]

Taszunko_Sapa [ Junior ]

Jeśli to nie są Góry Mgliste to już nic nie wiem

30.01.2007
17:08
[59]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Góry Mgliste

30.01.2007
17:09
[60]

DarthRadeX [ Konsul ]

Taszunko_Sapa +1

Ranking
4 pkt - Revanisko,DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth, Taszunko_Sapa

30.01.2007
17:09
[61]

Kerth [ Pretorianin ]

Gory Mgliste ? :D

lol, ehh...

30.01.2007
17:43
[62]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
4 pkt - Revanisko,DarthRadeX
1 pkt - Glob3r, Kerth, Taszunko_Sapa

Które urodziny obchodzil bilbo kiedy postanowil odejsc?

30.01.2007
17:46
[63]

Kerth [ Pretorianin ]

111

30.01.2007
17:54
[64]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

+

30.01.2007
18:04
[65]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
4 pkt - Revanisko,DarthRadeX
2 pkt - Kerth
1 pkt - Glob3r Taszunko_Sapa

Kto rzadzil gondorem przed aragornem?

30.01.2007
18:06
[66]

junior42 [ Konsul ]

Ojciec Faramira i Boromira. Jak się nazywał nie pamiętam :P (Chyba :D)

Revanisko nic nie szkodzi ;] I tak LOTR pamiętam jak przez mgłę :P

30.01.2007
18:06
[67]

DarthRadeX [ Konsul ]

Denethor

30.01.2007
18:07
[68]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

DarthRadeX +


junior42 sorry ;)

30.01.2007
18:12
[69]

DarthRadeX [ Konsul ]

Ranking
5 pkt - DarthRadeX
4 pkt - Revanisko
2 pkt - Kerth
1 pkt - Glob3r Taszunko_Sapa

Jak nazywał się ojciec Theodena ?

30.01.2007
18:13
[70]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Theodred

30.01.2007
18:14
[71]

DarthRadeX [ Konsul ]

Nie, to byl jego syn.

30.01.2007
18:16
[72]

zelka [ Strider ]

Thengel

30.01.2007
18:27
[73]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

jesli na 1000% wiesz ze tak to zaadaj nowe pytanie bo pytajacego nie ma =/

30.01.2007
18:32
[74]

Kerth [ Pretorianin ]

Zelka dobrze, masz +1. Zadawaj pytanko ;)

30.01.2007
18:37
[75]

zelka [ Strider ]

Jak miały na imię konie, na których jeździł Aragorn?

Quiz dotyczy tylko filmu czy też książki? Pytam, bo film różni się znacząco od książki.

30.01.2007
18:38
[76]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

i tego i tego a jak dobrze odpowiadasz to dodawaj sobie pkt


Ranking
5 pkt - DarthRadeX
4 pkt - Revanisko
2 pkt - Kerth
1 pkt - Glob3r Taszunko_Sapa ,zelka

30.01.2007
19:01
[77]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

Ranking
5 pkt - DarthRadeX
4 pkt - Revanisko
2 pkt - Kerth
1 pkt - Glob3r Taszunko_Sapa ,zelka


Jak nazywala sie droga na ktorej koncu znajdowali sie przekleci umarli bandyci

30.01.2007
19:12
[78]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

up

30.01.2007
20:19
[79]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

up

30.01.2007
20:21
[80]

Piotrus1pan [ Senator ]

Nie no teraz dróg się uczepił ;) . Pora chyba znów przeczytać książke

30.01.2007
20:24
[81]

Kazuya_3 [ Konsul ]

Ścieżka Umarłych. a ta twierdza w górze to Dunharrow.

30.01.2007
21:04
[82]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

1+

31.01.2007
16:42
[83]

Kazuya_3 [ Konsul ]

Ranking
5 pkt - DarthRadeX
4 pkt - Revanisko
2 pkt - Kerth
1 pkt - Glob3r Taszunko_Sapa ,zelka, Kazuya_3

Pyt: o czym opowiadała pieśń śpiewana przez Aragorna podczas obozowania w okolicach Amon Sul ?


31.01.2007
21:35
[84]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

o miłosci do arweny?

31.01.2007
21:44
[85]

Kazuya_3 [ Konsul ]

nie

01.02.2007
09:19
[86]

Taszunko_Sapa [ Junior ]

był to fragment ballady o Berenie i Luthien

01.02.2007
16:20
[87]

Kazuya_3 [ Konsul ]

OK

Taszunko_Sapa +1

01.02.2007
16:49
[88]

Taszunko_Sapa [ Junior ]

Wychodzi na to, że teraz moja kolej na zadanie pytania.

A zatem pytanie: Jaki okrzyk wzniósł Gimli w trakcie obrony Rogatego Grodu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.