
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Poleć kreskówkę :)
Witam.
Zwracam się do Was z prośbą o polecenie jakiejś kreskówki/filmu animowanego.
A właściwie to chodzi mi o jakieś - że tak się wyrażę - poryte kreskówki :)
Może to być jakiś serial ale lepiej by było gdyby to była pełnometrażówka.
Mogę na Was liczyć? :)
Aha - takie cosie w stylu South Parku odpadają.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
"Dom dla wymyślonych przyjaciół Pani Foster" (tak w ogole ten tytul jest niepoprawny stylistycznie, ale ok...) na CN :).

Leon86 [ Konsul ]
Cow & Chicken - kreskówka porąbana na maxa;)
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
P.S. - Nie mam kablówki ani satelity więc raczej chodzi mi o takie filmy,które mógłbym sobie wypożyczyć.

Grucha [ Generaďż˝ ]
Gdzieś , ktoś polecał ostatnio Tripping The Rift. Zaopatrzyłem się w pierwszy odcinek i jestem zachwycony :) A całe 2 sezony przede mną :)
No i oczywiście genialna Futurama.
William d'Troull [ Centurion ]
"Ich Tarzan, du Jane" (1973)
Kreskówka porno z niebanalną fabułą i nie z gorszą kreską :) Przyznam, że oglądało się przyjemnie...
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Futurama
W skrócie: inteligentny humor, masa nawiązań do współczesnego świata, a przy niejednym odcinku można się po prostu wzruszyć :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
salad finger?
co rozumiesz przez "poryta"? :)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
poryta - przezabawna, z zaskakującymi,często irracjonalnymi zwrotami akcji, mogą w niej występować jacyś "nietypowi" bohaterowi, itd, itp.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
No to się źle zrozumieliśmy, zapomnij o salad fingers ;))
Może nie jest przezabawna ale napewno zakręcona i maxymalnie surrealistyczna - w każdym razie polecam coś co niedługo wejdzie do naszych kin, ale premierę miało już parę miesięcy temu - "Paprika" :)
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Ech w sumie to ciężko mi zdefiniować "porytą kreskówkę" :)
Salad fingers
Tytułowy bohater to stwór o upiornym wyglądzie , sałacianych dłoniach i kanibalistycznych zapędach. Jego ulubioną czynnością jest dotykanie zardzewiałych przedmiotów, w szczególności łyżek. Choroba psychiczna, na którą cierpi, sprawia, iż nie jest w stanie odróżnić świata rzeczywistego od psychodelicznych wizji. Widz atakowany jest coraz bardziej absurdalnymi sytuacjami i odczuwa coraz większą satysfakcję łącząc je w całość.
Źle się zrozumieliśmy?? No coś Ty :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
no to zapraszam... chociaż nie, lepiej poczekać aż się ściemni i kup sobie w między czasie porządne słuchawki :D

pablo397 [ sport addicted ]
no a family guy gdzie? moze nie jest tak poryty jak futurama ale humor przedni :D
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Jeśli anime cie nie odstrasza to polecam "Jungle wa itsumo Hale nochi Guu" (znane terz jako "Hare + Guu" lub "Jungle was Always Nice then Along Came Guu") nie wiem czy można to gdzieś wyporzyczyć, ale warto poszukać
Ronnie Soak [ Konsul ]
Witam!
Grucha juz wspomnial o Tripping the Rift o ktore pytalem sie wczoraj na forum...
A co do moich sugestii...
(chyba najlepsza z calej trojki)
Polecam te trzy stronki - mozesz sobie przegladac cala mase kreskowek (i nie tylko!!).
Godne polecenia:
Boondocks (film o 'czarnych', a jedyny 'bialy' w serialu ma glos Samuela L. Jacksona
Korgoth of Barbaria - krew... duzo krwi...
pozdrawiam
ronn [ moralizator ]
Jeśli najlepsza kreskówka, czyli South Park odpada, to nie wiem co polecić..

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
No niestety,South Park bywa zbyt prymitywny jak dla mnie :)
Dzięki za pomysły i proszę o więcej.
Właśnie sobie przypomniałem o "Kulinarnych wyprawach Timona i Pumby" :) oraz "Król lew 3".
kayler01 [ Konsul ]
6 w pracy

Agent_007 [ chomik ]
Ed, Edd N Eddy
bardziej porąbanej kreskówki nie ma
ronn [ moralizator ]
Wszystko bym powiedział, ale nie że South Park jest prymitywny.

Conroy [ Dwie Szopy ]
Family Guy
Kajak222 [ Konsul ]
Na TV4 leci "Włatcy móch". Poryte na maxiora! Polecam.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A może coś z pełnometrażowych?
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Dragon Ball, The Simpsons, Johny Bravo.
Polecam :D
Yoghurt [ Legend ]
z seriali
-6teen. Polski dubbing niestety smierdzi serem i moczem starych ludzi.
-Invader Zim. Dobre, bo zryte. Bardzo zryte. A styl animacji powoduje u dzieci do lat 12 koszmary i moczenie łóżka.
-Futurame już polecono.
-Undergrads. Głównie dla studentów, ale klimat przedni.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Yoghurt ---> napewno dobrze napisałeś Undergrands? Nic nie mogę znaleźć.
I ponawiam prośbę o filmy pełnometrażowe :)
Japońskie kreskówki w stylu Dragon Balla także mi nie podpasowują.
n2n [ Don Kermitto ]
Jak pełnometrażówki to: Trio z Belleville, Cat Soup, Dead Leaves.
Grucha [ Generaďż˝ ]
Proszę. Może jeden i drugi to nie jest typowa kreskówka, ale ogląda się wyśmienicie :
1.Renaissance -
2.A Scanner Darkly -
A co do South Park - nie trawię.
Goofy23 [ FC Barcelona ]
Lava-lava :)
Jak ktoś widział to wie o co kaman.
Na maxa porąbane kreskówki ;)
Dla mnie I liga,mam chyba ze 12 odcinków ;P
Yoghurt [ Legend ]
Flick, sory, moja literówka.
UNDERGRADS

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]
Jezeli szukasz pogietej kreskowki to moge tylko powtorzyc to co napisali inni - Family Guy
Zdecydowanie moja ulubiona kreskowka ;D
Pelnometrazowe? Krol Lew :P Najwiekszy wyciskacz lez jaki znam.
Aceofbase [ El Mariachi ]
Herr Flick -->
Adam50000 [ Konsul ]
Tom i Jerry (czy jak to się pisze)
Aceofbase [ El Mariachi ]
a od siebie moge jeszcze (mowiac o seriach) moge polecic:
Frisky Dingo
i Birdman : Attorney in Law - szczegolnie jezeli w dziecinstwie uwielbiales bajki Hanny Barbery ;]

Selman [ Konsul ]
Wlatcy móch!!!!!! dzis na tv4 o 20 i 21.30!!!!!
POLECAM!!!!

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Póki co obejrzałem sobie "Wallace i Gromit - Klątwa królikołaka" - świetny film :)
W międzyczasie rozkminiam "Salad Fingers" - ostra psychodela, oraz zaopatrzam się w Futuramę.Potem zajmę się "Undergrads".
Reszta w swoim czsie.
Nie ma to jak dobrze przygotować się do sesji :)