GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poleć kreskówkę :)

30.01.2007
12:10
smile
[1]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Poleć kreskówkę :)

Witam.
Zwracam się do Was z prośbą o polecenie jakiejś kreskówki/filmu animowanego.
A właściwie to chodzi mi o jakieś - że tak się wyrażę - poryte kreskówki :)
Może to być jakiś serial ale lepiej by było gdyby to była pełnometrażówka.

Mogę na Was liczyć? :)

Aha - takie cosie w stylu South Parku odpadają.

30.01.2007
12:14
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

"Dom dla wymyślonych przyjaciół Pani Foster" (tak w ogole ten tytul jest niepoprawny stylistycznie, ale ok...) na CN :).

30.01.2007
12:17
smile
[3]

Leon86 [ Konsul ]

Cow & Chicken - kreskówka porąbana na maxa;)

30.01.2007
12:17
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

P.S. - Nie mam kablówki ani satelity więc raczej chodzi mi o takie filmy,które mógłbym sobie wypożyczyć.

spoiler start
wypożyczyć ;)
spoiler stop

30.01.2007
12:17
smile
[5]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Gdzieś , ktoś polecał ostatnio Tripping The Rift. Zaopatrzyłem się w pierwszy odcinek i jestem zachwycony :) A całe 2 sezony przede mną :)



No i oczywiście genialna Futurama.

30.01.2007
12:19
[6]

William d'Troull [ Centurion ]

"Ich Tarzan, du Jane" (1973)

Kreskówka porno z niebanalną fabułą i nie z gorszą kreską :) Przyznam, że oglądało się przyjemnie...

30.01.2007
12:20
[7]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Futurama

W skrócie: inteligentny humor, masa nawiązań do współczesnego świata, a przy niejednym odcinku można się po prostu wzruszyć :)

30.01.2007
12:21
smile
[8]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

salad finger?

co rozumiesz przez "poryta"? :)

30.01.2007
12:26
smile
[9]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

poryta - przezabawna, z zaskakującymi,często irracjonalnymi zwrotami akcji, mogą w niej występować jacyś "nietypowi" bohaterowi, itd, itp.

30.01.2007
12:34
smile
[10]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

No to się źle zrozumieliśmy, zapomnij o salad fingers ;))

Może nie jest przezabawna ale napewno zakręcona i maxymalnie surrealistyczna - w każdym razie polecam coś co niedługo wejdzie do naszych kin, ale premierę miało już parę miesięcy temu - "Paprika" :)

30.01.2007
12:47
[11]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Ech w sumie to ciężko mi zdefiniować "porytą kreskówkę" :)

Salad fingers

Tytułowy bohater to stwór o upiornym wyglądzie , sałacianych dłoniach i kanibalistycznych zapędach. Jego ulubioną czynnością jest dotykanie zardzewiałych przedmiotów, w szczególności łyżek. Choroba psychiczna, na którą cierpi, sprawia, iż nie jest w stanie odróżnić świata rzeczywistego od psychodelicznych wizji. Widz atakowany jest coraz bardziej absurdalnymi sytuacjami i odczuwa coraz większą satysfakcję łącząc je w całość.


Źle się zrozumieliśmy?? No coś Ty :)

30.01.2007
12:53
smile
[12]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

no to zapraszam... chociaż nie, lepiej poczekać aż się ściemni i kup sobie w między czasie porządne słuchawki :D

30.01.2007
12:58
smile
[13]

pablo397 [ sport addicted ]

no a family guy gdzie? moze nie jest tak poryty jak futurama ale humor przedni :D

30.01.2007
19:42
[14]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Jeśli anime cie nie odstrasza to polecam "Jungle wa itsumo Hale nochi Guu" (znane terz jako "Hare + Guu" lub "Jungle was Always Nice then Along Came Guu") nie wiem czy można to gdzieś wyporzyczyć, ale warto poszukać

spoiler start
lub ściągnąć
spoiler stop
bo to jest definicja "porytej kreskówki"

30.01.2007
21:34
[15]

Ronnie Soak [ Konsul ]

Witam!

Grucha juz wspomnial o Tripping the Rift o ktore pytalem sie wczoraj na forum...
A co do moich sugestii...

(chyba najlepsza z calej trojki)



Polecam te trzy stronki - mozesz sobie przegladac cala mase kreskowek (i nie tylko!!).

Godne polecenia:
Boondocks (film o 'czarnych', a jedyny 'bialy' w serialu ma glos Samuela L. Jacksona
Korgoth of Barbaria - krew... duzo krwi...

pozdrawiam

30.01.2007
21:35
[16]

ronn [ moralizator ]

Jeśli najlepsza kreskówka, czyli South Park odpada, to nie wiem co polecić..

30.01.2007
21:47
smile
[17]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

No niestety,South Park bywa zbyt prymitywny jak dla mnie :)

Dzięki za pomysły i proszę o więcej.
Właśnie sobie przypomniałem o "Kulinarnych wyprawach Timona i Pumby" :) oraz "Król lew 3".

30.01.2007
21:49
[18]

kayler01 [ Konsul ]

6 w pracy

30.01.2007
21:49
smile
[19]

Agent_007 [ chomik ]

Ed, Edd N Eddy

bardziej porąbanej kreskówki nie ma

30.01.2007
21:49
[20]

ronn [ moralizator ]

Wszystko bym powiedział, ale nie że South Park jest prymitywny.

30.01.2007
21:52
smile
[21]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Family Guy

30.01.2007
21:53
[22]

Kajak222 [ Konsul ]

Na TV4 leci "Włatcy móch". Poryte na maxiora! Polecam.

31.01.2007
11:06
[23]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A może coś z pełnometrażowych?

31.01.2007
11:10
[24]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Dragon Ball, The Simpsons, Johny Bravo.

Polecam :D

31.01.2007
12:01
[25]

Yoghurt [ Legend ]

z seriali

-6teen. Polski dubbing niestety smierdzi serem i moczem starych ludzi.
-Invader Zim. Dobre, bo zryte. Bardzo zryte. A styl animacji powoduje u dzieci do lat 12 koszmary i moczenie łóżka.
-Futurame już polecono.
-Undergrads. Głównie dla studentów, ale klimat przedni.


31.01.2007
12:11
[26]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Yoghurt ---> napewno dobrze napisałeś Undergrands? Nic nie mogę znaleźć.

I ponawiam prośbę o filmy pełnometrażowe :)

Japońskie kreskówki w stylu Dragon Balla także mi nie podpasowują.

31.01.2007
12:24
[27]

n2n [ Don Kermitto ]

Jak pełnometrażówki to: Trio z Belleville, Cat Soup, Dead Leaves.

31.01.2007
12:25
[28]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Proszę. Może jeden i drugi to nie jest typowa kreskówka, ale ogląda się wyśmienicie :

1.Renaissance -

2.A Scanner Darkly -

A co do South Park - nie trawię.

31.01.2007
12:28
[29]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

Lava-lava :)
Jak ktoś widział to wie o co kaman.
Na maxa porąbane kreskówki ;)
Dla mnie I liga,mam chyba ze 12 odcinków ;P

31.01.2007
12:29
[30]

Yoghurt [ Legend ]

Flick, sory, moja literówka.

UNDERGRADS

31.01.2007
12:31
smile
[31]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Jezeli szukasz pogietej kreskowki to moge tylko powtorzyc to co napisali inni - Family Guy
Zdecydowanie moja ulubiona kreskowka ;D
Pelnometrazowe? Krol Lew :P Najwiekszy wyciskacz lez jaki znam.

31.01.2007
12:34
[32]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Herr Flick -->

31.01.2007
16:20
[33]

Adam50000 [ Konsul ]

Tom i Jerry (czy jak to się pisze)

31.01.2007
16:37
[34]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a od siebie moge jeszcze (mowiac o seriach) moge polecic:
Frisky Dingo
i Birdman : Attorney in Law - szczegolnie jezeli w dziecinstwie uwielbiales bajki Hanny Barbery ;]

31.01.2007
16:39
smile
[35]

Selman [ Konsul ]

Wlatcy móch!!!!!! dzis na tv4 o 20 i 21.30!!!!!
POLECAM!!!!

02.02.2007
12:11
smile
[36]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Póki co obejrzałem sobie "Wallace i Gromit - Klątwa królikołaka" - świetny film :)
W międzyczasie rozkminiam "Salad Fingers" - ostra psychodela, oraz zaopatrzam się w Futuramę.Potem zajmę się "Undergrads".
Reszta w swoim czsie.

Nie ma to jak dobrze przygotować się do sesji :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.