GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanko co do 2 dodatków obliviona ktore mają się poiawić?????????????

30.01.2007
01:32
smile
[1]

mieszkus [ Legionista ]

pytanko co do 2 dodatków obliviona ktore mają się poiawić?????????????

mają być 2 dodatki można obydwa wgrać na obliviona aby gra zmieniła się jeszcze bardziej czy trzeba pojedynczo??????????????????????????????????????????????

30.01.2007
01:56
smile
[2]

Kubcys [ AMG ]

które a nie kture
pojawic na nie poiawic

30.01.2007
02:25
[3]

zarith [ ]

możesz wgrać na raz tyle modów ile ci się żywnie podoba - przynajmniej teoretycznie... ale z 'firmówkami' nie powinno być żadnego problemu

01.02.2007
13:38
[4]

mieszkus [ Legionista ]

dzięki wielki zaridzie czy jak tam twoja ksywka brzmiała

01.02.2007
13:52
[5]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

mieszkus --> troche poszanowania dla forumowiczow nie zaszkodzi

01.02.2007
13:56
[6]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

... i mniej znaków zapytania.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.