GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bardzo potrzebna piosenka :(

29.01.2007
20:32
smile
[1]

Apach [ Konsul ]

Bardzo potrzebna piosenka :(

Nie wie ktoś skąd mogę zdobyć tą piosenkę?
"2. Miłość Traktor i Motocykl"


Wańka Wstańka & The Ludojades -Na żywca

1. Ballada o Jezu
2. Miłość Traktor i Motocykl
3. Piosenka Alternatywna
4. Pieśń o Marynie Co Pierogów
Gotować Nie Umiała
5. Chlipej Kto Żyw (Lezajski Full)
6. Utwor Instrumentalno-Wokalny
7. Chora Nie Chora,
Ale Herbaty Bych Sie Napiła
8. Nie Ma Że Boli (Dej Konika Dej)
9. Ballada o Tym Jak Zdzichowi
Tępy Kwadrat Ożenili
10. Krucafuks

Bonus Tracks:
11. Gwiazdy Ze Stolicy
12. Syna Ty Moja
13. AIDS
14. Środki Uspokajajace
15. Git Wiracha
16. Lezajski Full

Bardzo zależy mi na tej piosence, a moja płyta się zepsuła ://
Może ktoś ma na PC i mógłby mi wysłać na maila?

29.01.2007
20:36
[2]

Apach [ Konsul ]

up

29.01.2007
20:42
[3]

Apach [ Konsul ]

up

29.01.2007
20:51
[4]

Apach [ Konsul ]

up

29.01.2007
20:54
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

na taką nerwicę to już nawet Valerin Mitte nie pomoże... cierpliwości trochę...

może ktoś będzie miał, ale nie musisz upować co 5 minut, sam zaraz poszukam

nie mam:/

29.01.2007
20:56
[6]

Apach [ Konsul ]

wielkie dzięki, czekam z niecierpli... Z wielkiem spokojem :)

29.01.2007
22:35
smile
[7]

Apach [ Konsul ]

masz coś?

01.02.2007
15:11
[8]

Apach [ Konsul ]

up

01.02.2007
15:12
smile
[9]

PC99 [ ]

Te upowanie to już pod spam podchodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.