GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HELP !!! potrzebuje porady - problem z NFS Carbon

29.01.2007
18:55
[1]

mario79kce [ Junior ]

HELP !!! potrzebuje porady - problem z NFS Carbon

Mam NFS Carbon lecz nawet nie moge go sobie zainstalować nie mówiąc już o graniu.. Po kliknięciu ikony pojawia się na chwile czarne tło i zaraz zmniejsza się do rozmiarów okienka GG oczywiście pozostając wciąż w czarnym kolorze. Zaraz potem windows chce wysyłać raport o błędach. Sprzęt na którym prubuje uruchomić grę to 3 tygodniowylaptop o parametrach:

core 2 duo T5600 (2 X 1,83 GHz)
1024 MB RAM
oraz grafika niestety zintegrowana Intel(R) 945GM choć posiadająca 128 MB

Myślicie że będzie to wina grafiki czy czegoś innego?

Doradźcie cóś.....


29.01.2007
19:04
[2]

Pirat099 [ Lack of degree ]

Niektóre gry nie dzałają na zintegrowanych kartach graficznych a innych powodów nie widze!
wina grafiki

29.01.2007
21:14
smile
[3]

Luppus [ Konsul ]

Myślę, że to jest wina pirata =]

Chcesz porady? Idź do sklepu i kup oryginalną grę.

29.01.2007
21:23
[4]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Moim zdaniem k.graf bo carbon nie chodzi na jakis intelowskich k.graf.

31.01.2007
10:12
[5]

saba121 [ Junior ]

ej pomózcie mi......ja mam taki problem: Gdy włączam NFS C to wyskakuje mi taki błąd(wcześniej grałem w carbona ale przed formatem) "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścierzki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiedznich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu"

31.01.2007
10:29
smile
[6]

darius777777777777777777777777 [ Legionista ]

proponuje grafike zakupić bo na zintegrowanej niepujdzie

02.02.2007
10:52
[7]

Qs@ [ Junior ]

Na pewno coś z grafiką - pierwsze co powinieneś zrobić to zaktualizować stery,stabilne i w miarę możliwości najnowsze, gdy to nie pomoże - zmienić kartę graficzną, bo NFS:C nie pojdzie na byle jakim sprzęcie. Zresztą prawdziwe bajerki graficzne zzaczynają się dopiero od 7300 gt ;)

02.02.2007
10:54
[8]

HENIO55 [ Konsul ]

nie pojdzie na tej karcie ... nie ma szans :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.