GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skojarzenie - marketing

29.01.2007
14:56
[1]

Father Michael [ Martyr ]

Skojarzenie - marketing

Moze nieco nietypowa prosba, ale potrzebuje tego do pracy :)

Z jakim zwierzeciem kojarzy Wam sie slowo MARKETING? Ew. moze byc roslina czy cokolwiek innego ze swiata przyrody.

29.01.2007
14:56
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

reklama

29.01.2007
14:57
[3]

Kenny!! [ Konsul ]

Marketing-->zakupy

29.01.2007
14:58
[4]

maniek_ [ arladion ]

Powiedzenie wypierdala* tak aby czuć dreszczyk emocji w związku z nadchodzącą podróżą.

Oto czym dla mnie jest marketing.

Ew. gwarancja orgazmu podczas mycia włosów.

29.01.2007
15:01
[5]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Promocja

29.01.2007
15:03
[6]

twostupiddogs [ Senator ]

Straszne gówno. Jak ci koniecznie jest potrzebny rzeczownik może być samo gówno.

29.01.2007
15:04
[7]

Lophix [ Lege r ]

marka

29.01.2007
15:27
[8]

Father Michael [ Martyr ]

Mala zmiana zasad, patrz - post 1 :)

29.01.2007
15:29
smile
[9]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Z jakim zwierzeciem kojarzy Wam sie slowo MARKETING? Ew. moze byc roslina czy cokolwiek innego ze swiata przyrody.

Z kameleonem, bo reklama (marketing chyba też) zmienną jest czy jakoś tak

29.01.2007
15:30
[10]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie wiem czemu, ale z Hieną....

Nie bierz tego do siebie, Padre ; p

29.01.2007
15:31
[11]

gladius [ Subaru addict ]

Z ryjówką.

29.01.2007
15:31
[12]

John_Kruger [ Baron ]

z kierunkiem, ktory studiuje...

29.01.2007
15:38
smile
[13]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

pecet007-dobre.........

29.01.2007
15:38
[14]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Niech będzie pasikonik, ale ze zwierzęciem to już przesada:P

29.01.2007
15:39
[15]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

A mnie się kojarzy z pawiem - nie to dobre, co dobre, tylko to co bardziej kolorowe i głośniej krzyczy.

29.01.2007
15:42
[16]

Kuba_Krk [ Konsul ]

z Materhornem

29.01.2007
15:48
[17]

Father Michael [ Martyr ]

Meghan (mph) -> i wlasnie o takie skojarzenia chodzi :). Zreszta paw ma juz paru zwolennikow, jego wada jest to, ze sie kretynsko nazywa po angielsku (Peacock, a cock to juz sie odpowiednio kojarzy dalej :P)

29.01.2007
15:49
[18]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Mnie sie kojarzy z durna reklama mentosow (z sutkami) - czyli debilizm w czystej postaci.

29.01.2007
15:50
smile
[19]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Z lisem, bo sprytne :)

29.01.2007
15:50
smile
[20]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre ---> Tym bardziej dobre to skojarzenie :> Bo generalnie o marketoidach i handloidach zdanie mam niezbyt pozytywne ;P

29.01.2007
15:52
[21]

Father Michael [ Martyr ]

Bo generalnie o marketoidach i handloidach zdanie mam niezbyt pozytywne

Meghan (mph) -> Ty to mnie juz nie mozesz bardziej lubic, co? :P

29.01.2007
15:52
[22]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

ogólnie - z manipulacją.

Zwierzę - z muchami, bo tez są natrętne :P.

29.01.2007
16:00
smile
[23]

Deepdelver [ Legend ]

Marketing kojarzy mi się z pieskiem Chihuahua, tj. bezproduktywnym, pasożytniczym przejawem naszych czasów. :)

29.01.2007
16:12
[24]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre ---> Eee tam, przesadzasz, mnie póki co nic nie próbowałeś natrętnie sprzedać :D

29.01.2007
16:20
smile
[25]

darek_dragon [ 42 ]

Z papugą.

You need sunglasses? Beautiful sunglasses?

03.02.2007
01:16
smile
[26]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

z Łojcem [ Fatherus Michaelus ] - złośliwa bestyja. Kidyś żyła w wowowych odmętach i dedewuowych zanętach. Obecnie na wyginięciu. Rzadko widywany gad.

03.02.2007
01:27
[27]

Vader [ Legend ]

Lis

03.02.2007
01:38
smile
[28]

Mortan [ ]

Lis tez odpda, bo Firefox był pierwszy :)

03.02.2007
01:41
[29]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Markpol

03.02.2007
01:42
[30]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Pieniądze.

03.02.2007
08:10
[31]

Azzie [ bonobo ]

Ze szczurem w kapelusiku i plaszczyku w ktorym ma ukryte zegarki...

03.02.2007
08:19
smile
[32]

rothonu [ Pretorianin ]

Z niedouczonymi lachonami, ktore udajac yntelygentnom rozmowe okreslaja nowy target :-D

03.02.2007
08:23
[33]

xircom [ Generaďż˝ ]

nie wiem dlaczego, ale z tym --->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.