GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Kwachu powinien zalożyć nowa partie?

29.01.2007
14:39
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Czy Kwachu powinien zalożyć nowa partie?

jak myslicie czy Kwachu powinien zalożyc nową partie?

29.01.2007
14:40
[2]

l3miq [ Centurion ]

Oj tak. Chętnie mu w tym pomoge.

29.01.2007
14:41
smile
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Jak myślicie, czy halohalohalo powinien nauczyć się korzystać z kategorii?

29.01.2007
14:43
[4]

halohalohalo [ Konsul ]

sorki powinno być w polityce

a teraz moje zdanie:w polsce brakuje partii wiec powinien założyć partie.Ciekawe tylko z kim

29.01.2007
14:46
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

To jak brakuje to i ja sobie takie TKM zaloze...kto sie pisze? uprzedzam uczciwie ze podpisanie weksli obowiazkowe

29.01.2007
14:48
[6]

kastore [ Troll Slayer ]

Tylko po co ?? teraz?? myśle że poczeka na potknięcie się najpierw PiSu a później platformy. A później twardogłowy socjalistyczny beton wróci znów obsadzać spółki kolesiami :)

29.01.2007
14:49
[7]

J_A_C_K [ Konsul ]

Nie, nie powinien.

29.01.2007
14:51
[8]

ffff [ Backside ]

halohalohalo ---> dziecko, gdzie Ty masz oczy :)? Czy nie widzisz, że Polska tonie w nadmiarze partii i rozdrobnienie jest przyczyną konfliktu :)? Poczytaj podręcznik do WOS'u, porozmawiaj z rodzicami jak to jest i spędz czas kreatywniej niż zakładając w kółko topici :).

02.02.2007
09:03
smile
[9]

bcforum [ Centurion ]

Tak - miłośników "kwacha".

02.02.2007
09:19
smile
[10]

Caine [ Książę Amberu ]

czemu nie? jak się zacznie, będzie wiadomo gdzie jest i kto z nim jest.

02.02.2007
09:29
[11]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

O ile nie rozbolą go golenie.

02.02.2007
09:31
smile
[12]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Mistrz Giętej Riposty

Od tamtej pory medycyna poczyniła znaczne postępy.
Z chorymi goleniami można nawet jeździć na rowerze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.