halohalohalo [ Konsul ]
Czy Kwachu powinien zalożyć nowa partie?
jak myslicie czy Kwachu powinien zalożyc nową partie?
l3miq [ Centurion ]
Oj tak. Chętnie mu w tym pomoge.

Narmo [ Naczelny Maruda ]
Jak myślicie, czy halohalohalo powinien nauczyć się korzystać z kategorii?
halohalohalo [ Konsul ]
sorki powinno być w polityce
a teraz moje zdanie:w polsce brakuje partii wiec powinien założyć partie.Ciekawe tylko z kim
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
To jak brakuje to i ja sobie takie TKM zaloze...kto sie pisze? uprzedzam uczciwie ze podpisanie weksli obowiazkowe
kastore [ Troll Slayer ]
Tylko po co ?? teraz?? myśle że poczeka na potknięcie się najpierw PiSu a później platformy. A później twardogłowy socjalistyczny beton wróci znów obsadzać spółki kolesiami :)
J_A_C_K [ Konsul ]
Nie, nie powinien.
ffff [ Backside ]
halohalohalo ---> dziecko, gdzie Ty masz oczy :)? Czy nie widzisz, że Polska tonie w nadmiarze partii i rozdrobnienie jest przyczyną konfliktu :)? Poczytaj podręcznik do WOS'u, porozmawiaj z rodzicami jak to jest i spędz czas kreatywniej niż zakładając w kółko topici :).

bcforum [ Centurion ]
Tak - miłośników "kwacha".

Caine [ Książę Amberu ]
czemu nie? jak się zacznie, będzie wiadomo gdzie jest i kto z nim jest.
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
O ile nie rozbolą go golenie.

Bramkarz [ brak abonamentu ]
Mistrz Giętej Riposty
Od tamtej pory medycyna poczyniła znaczne postępy.
Z chorymi goleniami można nawet jeździć na rowerze.