Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Najlepiej zarabiający polscy sportowcy...
Co sądzicie o tej liscie, opublikowanej rpzez Super Express? Tak wygląda pierwsza 10:
1. Jerzy Dudek (piłka nożna) – 11 520 000
2. Jacek Bąk (piłka nożna) – 8 000 000
3. Artur Boruc (piłka nożna) – 7 250 000
4. Sebastian Janikowski (futbol amerykański) – 7 000 000
5. Artur Wichniarek (piłka nożna) – 4 600 000
6. Maciej Żurawski (piłka nożna) – 4 400 000
7. Tomasz Kuszczak (piłka nożna) – 4 050 000
8. Jacek Krzynówek (piłka nożna) – 3 600 000
9. Michał Żewłakow (piłka nożna) – 3 500 000
10. Robert Kubica (Formuła 1) – 3 450 000
Kwoty w złotówkach...

Narel [ Pretorianin ]
hmm wniosek z tego taki: po co komu szkoly? nauczymy sie wszyscy kopac pilke :D
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Jest to kasa tylko z kontraktow czy rowniez z reklam?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
I teraz panowie zazdrośni i zawistni będą sie produkować. Mają talent, cięzko pracują, trenowali po kilkanaście godzin dziennie, mieli także troche szczęscia, to nalezy im sie. Nikt Wam nie broni iść ich śladem....
misztel [ +0,10gr! ]
Dlatego ja ignoruję ten wątek, nie lubie patrzeć, jak oni mają tyle pieniążków :P
Ale pomyślcie, oni wbijają do sklepu, biorą Nokie N93, X'a, Wii ;-D I to mają! Tak ot co. Ja stąd znikam, tyle sądze na ten temat :-)

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Hmm mi sie przypomina taki jeden madry cytat Zbigniewa Bońka. Zapytany o to czy nie szkoda Panu sportowcow i ogromnego stersu jaki przezywaja na meczach. Boniek odpowiedzial: "Stres to ma kierowca autobusu ktory za 800zl miesiecznie musi wyzywic 5-osobowa rodzine, a nie czlowiek ktory zarabia w ciagu miesiaca (w przydku Dudka 30 tys funtow tygodniowo) tyle ile wiekszosc ludzi nie zarobi przez cale zycie ciezkiej pracy."
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Jeski chodzi o mnie to uwazam, ze prawda jest taka, ze zarobki sa duze, ale nie mozna sie tez klocic z faktem, ze praca jest warta tyle, ile ktos jest w stanie za nia zaplacic. Pilkarze <i inni sportowcy> trenuja po kilka godzin dziennie, wylewaja wiadra potu, niektorzy prowadza sie tak jak sie prowadza, ale generalnie sukces jest okupiony ciezka praca i jesli jest ktos, kto im tyle placi, to znaczy, ze ta praca jest tego warta. Poza tym, jak to powiedzial Loon - nikt nikomu nie broni isc ich sladem:D "Do sukcesu nie ma zadnej windy - trzeba isc po schodach" :D
Tenshay [ Konsul ]
stealth1947 -> też mi się podoba ta wypowiedź Bońka :D
HOMIK666 [ Pretorianin ]
Boniek tak mówi bo zazdrości, że gdy miał swoje 5 minut to się nie na chapał...
Co ja robie przy książkach i kompie?? Ide na boisko i zaczne kopać piłke może będe zarabiał tyle co beckham

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Mi za to nie płaca, ale kocham ten sport i w piłeczke zawsze chętnie gram
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
W pierwszej 10 jest 8 pilkarzy, jeden gracz NFL i jeden kierowca F1...w tym roku z pilkarzy dojdzie jeszcze Matusiak, Błaszczykowski i pewnie jeszcze ktos, moze Jelen? ( a jezeli awansujemy do ME to lista sie jeszcze zwiekszy)...na liscie ma szanse pojawic sie rowniez Małysz, ktoremu rok 2006 nie wyszedl, a teraz prezentuje wysoka forme...
Jestem w szoku, ze 8 pilkarzy jest w pierwszej 10...swiadczy to o 2 rzeczach...Mamy kilku niezlych graczy, a drugi powod jest taki, ze inne sporty gdzie sie duzo zarabia sa w Polsce malo popularne, albo jestesmy w nich po prostu slabi..golf, koszykowka, hokej, tennis, itd
J0lo [ Legendarny Culé ]
lepiej dobrze nauczyć się grać w tenisa niż w piłkę nożną. w finale Australian Open pisali że Federer od początku roku zarobił 3,5mln dolarów :)