GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem bo nie wiem jak defragmentowac kompa !!!

28.01.2007
18:58
smile
[1]

MikE159763 [ Centurion ]

mam problem bo nie wiem jak defragmentowac kompa !!!

pomozecie!!

28.01.2007
19:00
[2]

Moshimo [ FullMetal ]

Pomozemy :)
Start -> Programy->Akcesoria->Narzedzia systemowe -> Defragmentator Dyskow

28.01.2007
19:00
[3]

Volk [ Generaďż˝ ]

Skorzystaj z programu dolaczonego do Windowsa.

28.01.2007
19:00
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Start --> Programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Defragmentator dysków

28.01.2007
19:01
[5]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Kompa w zasadzie się nie defragmentuje :)
Defragmentuje się dysk.
Wejdź w mój komputer ---> ppm na dysku systemowym ---> właściwości ---> narzędzia ---> defragmentuj

Ewentualnie można jakimś innym pobranym programem.Poszukaj na forum jeśli Cię to interesuje.

03.02.2007
12:00
smile
[6]

MikE159763 [ Centurion ]

dzięki

03.02.2007
12:03
[7]

LOL 2160 [ Pretorianin ]

To i ja sie spytam zeby nowego wątku nie zakładać... Jaki dobry i darmowy program do defragmentacji polecacie?

03.02.2007
12:04
[8]

wysia [ Generaďż˝ ]

LOL2160 -->
Start --> Programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Defragmentator dysków

03.02.2007
12:13
[9]

LOL 2160 [ Pretorianin ]

Wysia to wiem, ale ja sie pytam o jakies programy co szybciej robią defragmentacje dysków.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.