
MikE159763 [ Centurion ]
mam problem bo nie wiem jak defragmentowac kompa !!!
pomozecie!!
Moshimo [ FullMetal ]
Pomozemy :)
Start -> Programy->Akcesoria->Narzedzia systemowe -> Defragmentator Dyskow
Volk [ Generaďż˝ ]
Skorzystaj z programu dolaczonego do Windowsa.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Start --> Programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Defragmentator dysków
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Kompa w zasadzie się nie defragmentuje :)
Defragmentuje się dysk.
Wejdź w mój komputer ---> ppm na dysku systemowym ---> właściwości ---> narzędzia ---> defragmentuj
Ewentualnie można jakimś innym pobranym programem.Poszukaj na forum jeśli Cię to interesuje.

MikE159763 [ Centurion ]
dzięki
LOL 2160 [ Pretorianin ]
To i ja sie spytam zeby nowego wątku nie zakładać... Jaki dobry i darmowy program do defragmentacji polecacie?
wysia [ Generaďż˝ ]
LOL2160 -->
Start --> Programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Defragmentator dysków
LOL 2160 [ Pretorianin ]
Wysia to wiem, ale ja sie pytam o jakies programy co szybciej robią defragmentacje dysków.