GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z wyborem gry

28.01.2007
15:27
smile
[1]

karmol150 [ Pretorianin ]

Problem z wyborem gry

Nie wiem co kupić zastanawiam się miedzy tymi tytułami:
-Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki
-Warcraft III + dodatek
-Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2
-Rise of nations: rise of legends
Co wybrać pomóżcie !!!!

28.01.2007
15:32
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Warcraft III albo Wh40K innej opcji nie widzę :)

Obstawiałbym Warcrafta III, bo oprócz niesamowicie wciągającego multi ma tez niesamowita kampanię offline, a na sieci krąży wiele dodatkowych, ciekawych kampanii (o ile dobrze znasz angielski).

28.01.2007
19:20
[3]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

Warcraft III

14.02.2007
10:55
[4]

imie jego 40 i 4 [ Junior ]

Warhammer

14.02.2007
11:00
smile
[5]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Też stawiałbym na Warcrafta III bądź Warrhammera, a na pewno nie na Rise of nations: rise of legends, bo to beznadziejne jest (subiektywna opinia opracowana na podstawie kooperacji z wersją demonstracyjną ;)

17.02.2007
16:15
[6]

fj_1 [ Centurion ]

Pl@ski ->

Zaraz tak cię plasnę... Rise of Legends jest bardzo dobra, jednak bardziej wolę Rise of Nations.

Co do wyboru spośród tych gier... Najlepszym wyborem będzie Warhammer 40.000: Dawn of War z dodatkami.

17.02.2007
16:17
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

warhammer,ale mark of chaos

17.02.2007
16:18
smile
[8]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

WoW III

17.02.2007
16:40
smile
[9]

gruby99999 [ Pretorianin ]

<---------WoW III

27.03.2007
20:55
smile
[10]

istword [ Centurion ]

Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2

27.03.2007
20:56
[11]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

Oczywiście, że WarCraft III + Frozen Throne. Wspaniała gra ;)

27.03.2007
20:57
[12]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2 >>>Bo w worcafta nie grałem.

27.03.2007
20:59
[13]

MR.MANIAK [ Senator ]

1. Warcraft III + dodatek
2. Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki

27.03.2007
21:02
smile
[14]

wilcz [ Konsul ]

Warcraft 3 plus dodatek- fajna gra.

27.03.2007
21:02
smile
[15]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Warhammer 40k + dodatki

27.03.2007
21:10
smile
[16]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

według mnie wszystkie te gry są słabe

27.03.2007
21:11
[17]

Steryd147 [ Centurion ]

Warcraft III

27.03.2007
21:42
[18]

Rommek! [ Pretorianin ]

Warcraft III

27.03.2007
21:50
smile
[19]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

Warhammer z dodatkami

27.03.2007
22:08
smile
[20]

bagis_ek [ Pretorianin ]

To jest problem typu, co lepsze jabłko, czy gruszka- pomóżcie. Każdy ma specyficzny gust, i to co mi sie podoba, tobie może trochę mniej. Najlepiej pograj w wersje demo i sam zdecyduj. Może u kolegi zobacz jak te gry sie spisują. Ogólnie to są świetne gry i najlepiej ......pograć we wszystkie tytuły.

27.03.2007
22:10
[21]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Jeżeli w życiu nie grałeś w Warcrafta III, to najpierw odpraw pokutę, a potem marsz do sklepu :D

28.03.2007
22:25
[22]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki

05.04.2007
12:58
[23]

Radex96 [ Pretorianin ]

warhammer albo warcraft

05.04.2007
13:05
smile
[24]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

WoW III - kup to, kup to!

05.04.2007
13:09
smile
[25]

kraju92 [ Kenpachi ]

Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki polecam!

05.04.2007
13:11
smile
[26]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne

05.04.2007
13:13
[27]

tomimar [ Pretorianin ]

Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.