
karmol150 [ Pretorianin ]
Problem z wyborem gry
Nie wiem co kupić zastanawiam się miedzy tymi tytułami:
-Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki
-Warcraft III + dodatek
-Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2
-Rise of nations: rise of legends
Co wybrać pomóżcie !!!!

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Warcraft III albo Wh40K innej opcji nie widzę :)
Obstawiałbym Warcrafta III, bo oprócz niesamowicie wciągającego multi ma tez niesamowita kampanię offline, a na sieci krąży wiele dodatkowych, ciekawych kampanii (o ile dobrze znasz angielski).
Łuk-asz [ Pretorianin ]
Warcraft III
imie jego 40 i 4 [ Junior ]
Warhammer

Pl@ski [ Forever Confused ]
Też stawiałbym na Warcrafta III bądź Warrhammera, a na pewno nie na Rise of nations: rise of legends, bo to beznadziejne jest (subiektywna opinia opracowana na podstawie kooperacji z wersją demonstracyjną ;)
fj_1 [ Centurion ]
Pl@ski ->
Zaraz tak cię plasnę... Rise of Legends jest bardzo dobra, jednak bardziej wolę Rise of Nations.
Co do wyboru spośród tych gier... Najlepszym wyborem będzie Warhammer 40.000: Dawn of War z dodatkami.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
warhammer,ale mark of chaos

Mr.Eko [ Michael Scofield ]
WoW III

gruby99999 [ Pretorianin ]
<---------WoW III

istword [ Centurion ]
Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Oczywiście, że WarCraft III + Frozen Throne. Wspaniała gra ;)
Dominik1991 [ Bezimienny ]
Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2 >>>Bo w worcafta nie grałem.
MR.MANIAK [ Senator ]
1. Warcraft III + dodatek
2. Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki

wilcz [ Konsul ]
Warcraft 3 plus dodatek- fajna gra.

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Warhammer 40k + dodatki

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
według mnie wszystkie te gry są słabe
Steryd147 [ Centurion ]
Warcraft III
Rommek! [ Pretorianin ]
Warcraft III

Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Warhammer z dodatkami

bagis_ek [ Pretorianin ]
To jest problem typu, co lepsze jabłko, czy gruszka- pomóżcie. Każdy ma specyficzny gust, i to co mi sie podoba, tobie może trochę mniej. Najlepiej pograj w wersje demo i sam zdecyduj. Może u kolegi zobacz jak te gry sie spisują. Ogólnie to są świetne gry i najlepiej ......pograć we wszystkie tytuły.
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Jeżeli w życiu nie grałeś w Warcrafta III, to najpierw odpraw pokutę, a potem marsz do sklepu :D
ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]
Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki
Radex96 [ Pretorianin ]
warhammer albo warcraft

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
WoW III - kup to, kup to!

kraju92 [ Kenpachi ]
Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki polecam!

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne
tomimar [ Pretorianin ]
Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2