GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka najlepsza gra?

27.01.2007
21:45
smile
[1]

bikero [ Pretorianin ]

jaka najlepsza gra?

jakie znacie najlepsze najardziej realistyczne i z najlepsza grafika gre na PC?podawajcie linki oraz krotkie opisy:)

27.01.2007
21:47
smile
[2]

szarzasty [ rammsteinick ]

najbardziej realistyczne??

z wyścigów to sseria NFS ma dobry model jazdy i jest realistyczna

ze strzelanek to chyba CoD 2. ta grafika i w ogóle. jak na prawdziwej wojnie

27.01.2007
22:03
[3]

GandalftheBlack [ Legionista ]

szarzasty ----> No nie żeś mnie dobił... NFS i realistyczny model to dwa różne światy:P Pograj se lepiej w GT na PS2 albo w Toce race driver. TAM to masz REALISTYCZNY model jazdy.

A co do realistycznej grafiki to nadchodzący FPS Crysis. A na dziś dzień to F.E.A.R oraz Far Cry.
Najlepsza gra to kwestia gustu. Jeden powie, że Oblivion to shiting shit, a super gra to fra cry. Drugi powie odwrotnie itp.

27.01.2007
22:08
[4]

Kerth [ Pretorianin ]

Realistyczna grafika ? hmm, Half Life 2 bardzo pięknie wygląda nawet dziś. Nieraz czuć, że jesteśmy gdzieś koło siebie, te terany miejsckie, bloki, pociągi... ahh :) polecam.

04.02.2007
17:59
smile
[5]

Bojak [ Konsul ]

Poczekaj 10 lat to wszystkie będą realistyczne ;P A narazie poczekaj na Crysis.

04.02.2007
18:34
[6]

Ranczo [ Konsul ]

Były już takie wątki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.