GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warhammer 40 000 Złota Kolekcja warto?

27.01.2007
19:14
[1]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Warhammer 40 000 Złota Kolekcja warto?

Zastanawiam się nad kupnem w.w tytułu... Warto? Mój sprzęt - Celeron 2.4 Ghz, 512 RAM, Radeon 9550.
W końcu 100 zł to nie przelewki ;)

27.01.2007
19:16
smile
[2]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

Niezla grafa, kampanie, swietne multi, 7 frakcji .. cos jeszcze trzeba dodawac :-)? Gra jest naprawde swietna mozna kupowac w ciemno.

27.01.2007
19:19
[3]

mineral [ Paragon ]

Pytasz się jeszcze czy warto?
Leć w podskokach do sklepu!

01.02.2007
01:51
[4]

Kłosiu [ Senator ]

hmm, z tym ze ja dzis kupilem samo Dark Crusade w Empiku za 39pln... Samodzielny dodatek, do multi chyba nic innego nie potrzeba, a jedyne co sie traci to liniowe kampanie z dwoch poprzednich dodatkow. Tak ze ciesze sie ze trafilem na samo DC, uwazam ze lepiej na tym wyszedlem.

01.02.2007
06:41
[5]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Majac tylko ostatni dodatek mozna grac w sieci wylacznie Tau i Necronami. Majac podstawke i 2 dodatki - wszystkimi rasami. Singla chyba to nie dotyczy - tam jest od razu wszystko.

01.02.2007
08:08
smile
[6]

Pamir [ Generaďż˝ ]

boskijaro >> Na Twoim sprzęcie będzie śmigać bezproblemowo. Grę bardziej niż warto mieć w swojej kolekcji, dla mnie od czasów Starcrafta nic lepszego nie wyszło! A co do dodatków to zupełnie bez sensu jest mieć samo Dark Crusade - to już lepiej kupić wersje podstawową z kolekcji klasyki za 19,99zł..., Jeśli ktoś nie ma żadnej z części najlepiej oczywiście wybrać cały zestaw - zabawa na wiele godzin gwarantowana!

01.02.2007
09:03
[7]

pioterasPL [ Legionista ]

pewnie że warto. Ale z tego co wiem to żeby grac w multi ze złotej kolekcji bedziesz musiał zainstalować patch, czytałem gdzieś że bez tego nie chce multi śmigać.

01.02.2007
09:05
smile
[8]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Tez planuje kupic :)

01.02.2007
09:07
[9]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

Ja polecam tą gre .... jest super

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.