boskijaro [ Generaďż˝ ]
Warhammer 40 000 Złota Kolekcja warto?
Zastanawiam się nad kupnem w.w tytułu... Warto? Mój sprzęt - Celeron 2.4 Ghz, 512 RAM, Radeon 9550.
W końcu 100 zł to nie przelewki ;)

Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Niezla grafa, kampanie, swietne multi, 7 frakcji .. cos jeszcze trzeba dodawac :-)? Gra jest naprawde swietna mozna kupowac w ciemno.
mineral [ Paragon ]
Pytasz się jeszcze czy warto?
Leć w podskokach do sklepu!
Kłosiu [ Senator ]
hmm, z tym ze ja dzis kupilem samo Dark Crusade w Empiku za 39pln... Samodzielny dodatek, do multi chyba nic innego nie potrzeba, a jedyne co sie traci to liniowe kampanie z dwoch poprzednich dodatkow. Tak ze ciesze sie ze trafilem na samo DC, uwazam ze lepiej na tym wyszedlem.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Majac tylko ostatni dodatek mozna grac w sieci wylacznie Tau i Necronami. Majac podstawke i 2 dodatki - wszystkimi rasami. Singla chyba to nie dotyczy - tam jest od razu wszystko.

Pamir [ Generaďż˝ ]
boskijaro >> Na Twoim sprzęcie będzie śmigać bezproblemowo. Grę bardziej niż warto mieć w swojej kolekcji, dla mnie od czasów Starcrafta nic lepszego nie wyszło! A co do dodatków to zupełnie bez sensu jest mieć samo Dark Crusade - to już lepiej kupić wersje podstawową z kolekcji klasyki za 19,99zł..., Jeśli ktoś nie ma żadnej z części najlepiej oczywiście wybrać cały zestaw - zabawa na wiele godzin gwarantowana!
pioterasPL [ Legionista ]
pewnie że warto. Ale z tego co wiem to żeby grac w multi ze złotej kolekcji bedziesz musiał zainstalować patch, czytałem gdzieś że bez tego nie chce multi śmigać.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Tez planuje kupic :)
Spocony_Pan [ Pretorianin ]
Ja polecam tą gre .... jest super