GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepsza gra wojenna

27.01.2007
18:14
[1]

ślimok [ Pretorianin ]

najlepsza gra wojenna

jak dla mnie call of duty 2

27.01.2007
18:15
[2]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

zgadzdam sie z tobą. Moje typy:
1. COD 2
2. MOHPA
3. COH

31.01.2007
21:40
[3]

Bojak [ Konsul ]

Call of Duty chyba najlepiej oddaje wojenny klimat.

31.01.2007
21:49
smile
[4]

bonio@Jr [ Pretorianin ]

Według mnie najlepszą grą wojenną jest Call of Duty 2. Ta gra ma duszę i przede wszystkim klimat!
Polecam :)

31.01.2007
21:50
[5]

squall1983 [ Junior ]

cala seria Call of Duty ale takze szanuje serie: Medal of Honor i Brothers in arms

31.01.2007
23:16
[6]

NSDT [ Pretorianin ]

Według mnie:
-Call of Duty
-Medal of Honor
-Batlefield

31.01.2007
23:17
[7]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Hearts of Iron 2 :)

31.01.2007
23:29
[8]

MientusPL [ Pretorianin ]

Hidden & Dangerous 2 & Sabre Squadron, Operation Flashpoint, Armed Assault. Call of Duty i seria MoH to typowe zręcznościówki, mające bardzo mały związek z realiami wojny ( bo jak wytłumaczyć to że na KAŻDEGO szkopa trzeba wydać conajmniej 2 strzały z pistoletu? )

IMO Call of Duty, Medal of Honor i po części Brothers in Arms to tylko lightowa prezentacja tego co naprawdę się działo na wojnie. Co z tego że w CoD2 jesteś typową kroplą w morzu kiedy za chwilę stajesz w centrum uwagi i musisz rozwalić czołg, zlepić kabel, zdjąc snajpera, oczyścić pomieszczenie, ochraniać kompana. A reszta kumpli? Statyści!

31.01.2007
23:34
[9]

Volk [ Generaďż˝ ]

Combat Mission bardzo milo wspominam.

31.01.2007
23:44
[10]

Avarang [ Konsul ]

Jestem fanem serii CoD i stwierdzam, że dwójka jest poprostu do dupy. Najlepszy klimat miała jedynka. Zdecydowanie najlepsza gra wojenna. Moh jedynka też był dobry. BiA całkowity niewypał.
Lada moment będe za granicą i kupię CoD3 na x360. Mam nadzieję, że będzie lepsza od jedynki.

01.02.2007
00:12
[11]

cienki bolo [ Konsul ]

Najlepsza gra wojenna pod względem rozmachu to Call of Duty 2. Ale jeśli chodzi nie o filmowość, a o realizm, to tu już CoD2 nie ma wiele do powiedzenia. Tu dałbym chyba Operation Flashpoint. Ale nie kłóćcie się o to, że CoD2 niewiele ma wspólnego z wojną, bo i ArmA i OF i H&D też niewiele. Prawdziwej wojny nie odda żadna gra. Powodów jest wiele. Wymienię najważniejszy. Tam nie ma save and load. Pomyślcie teraz co czują żołnierze, gdy zginąć można w każdym momencie i nawet nie zdążyć tego zauważyć. Po prostu jesteś, a za chwilę cię nie ma. Żadna gra nie odda tego uczucia, choćby najbardziej hiper super ekstra realistyczna. W sumie na szczęście.

02.02.2007
23:40
smile
[12]

meryphillia [ Progressive ]

cienki bolo >>> Pograj sobie w Combat Mission -dowolna część oddaje znakomicie realia II Wojny Światowej.

Jednakże jeśli nie jesteś prawdziwym milośnikiem II WŚ i sprzętu podczas niej używanego, to trzymaj sie od tej gry z daleka :).

02.02.2007
23:42
[13]

Piotrus1pan [ Senator ]

Z tego co ja słyszałem Company of Heroes

03.02.2007
00:11
smile
[14]

MientusPL [ Pretorianin ]

cienki bolo--> No ba, to fakt że żadna gra wojenna nie odda klimatu prawdziwej wojny, tej brutalnej, tej brudnej, tej niehonorowej. Ale też absurdem jest przyjęcie 10 pocisków na klatę i do tego sprint z obciążeniem min. 40 kg. jakie miało miejsce w CoD2 i CoD. Paski zycia też bez sensu w każdej grze tego rodzaju. Powinno być wogóle bez żadnego HUD'a, tylko na 1 życie ( jak przegrasz to zaczynasz od nowa grę, całą grę bo przecież nie da się wskrzesić ludzi ), ginąć za 1 strzałem a wrogowie powinni być tak samo sprytni i zdolni jak Ty. No ale takie rzeczy to tylko w Erze....

Zauważyłeś że prawie NIGDY nie ma w tego rodzaju grach misji lub kampanii o bitwach przegranych? Np. Westerplatte czy jakieś inne ważniejsze bitwy. W końcu to bardzo ważny element II wojny światowej.

03.02.2007
00:19
[15]

m1a87z [ Konsul ]

Medal of Honor AA
Cod
Medal of Honor PA
(a patrząc raczej dawne dzieje to na psxa najlepszy był Moedal Of honor Underground... full wypas... chyba w niego najdłużej i najwięcej gralem :D )

03.02.2007
00:28
[16]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Najlepiej grało mi sie w MoH PA. Świetna gra.

03.02.2007
00:30
[17]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Operation Flashpoint - wszystkie FPP, które wymieniliście przedtem wymiękają przy tym tytule, jeśli chodzi o przedstawienie pola bitwy i realizm.

03.02.2007
00:37
smile
[18]

meryphillia [ Progressive ]

Hitman14 >>> ty też nie widziałes zbyt wiele.... Combat Mission ofruje o wiele większy realizm niz Flashpoint, choć oczywiście to nie ten sam rodzaj gry...
Ale nawet wśód FPS'ów Flashpointowi bardzo daleko do realizmu (patrz zachowanie pojazdów i celność Ak-47)...

03.02.2007
00:39
[19]

squallu [ saikano ]

Operation Flashpoint
seria Medal of honor
seria Call of Duty
seria Brothers in arms
Panzer Elite action
Armed Assault

03.02.2007
00:41
smile
[20]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

meryphillia --> Miałem na myśli gry, w których wcielamy się w jednego z uczestników takiej bitwy i kierujemy jego poczynaniami, czyli raczej FPP/TPP. Zaraz zedytuję tamto. ;)

Nie twierdzę też, że OF jest jakiś super realny. Znam te numery ze strzelaniem z LAW'a w małe samochody itd. ;) Wiem tylko, że żadna inna gra o tematyce wojskowej nie przyniosła mi takich emocji i takiej satysfakcji po dobrze wykonanej misji. :)

03.02.2007
00:44
smile
[21]

meryphillia [ Progressive ]

Hitman14 >>> No jeśli patrzeć przez pryzmat gier FPS, to rzeczywiście OFP nie ma sobie równych :).
Sam przechodzilem gre kilkakrotnie i za każdym razem dostarczała mi niesamowitych emocji, choć wspomniane już przezemnie sterowanie pojazdami i celność Ak-47 u przeciwników, potrafi przyprawić o silny ból głowy :D.

03.02.2007
00:53
[22]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

....nieśmiało wtrącam Commandosów, II Wojnę Światową i Sudden Strike. Czemu wojna w grach kojarzy się tylko z FPSami? :) Faktycznie ten Call Of Duty musiał nieźle namieszać w umysłach graczy.

Zresztą co to znaczy "gra wojenna"?
Dla mnie wojna to jest to co się dzieje np. w Heroesach :)

03.02.2007
01:41
[23]

Mati176 [ Supervisor ]

Call of Duty? Czy ja wiem, raczej nie...

Za to Flashpoint rządzi!

03.02.2007
02:04
smile
[24]

MasterPhoenix [ Legionista ]

Call of Duty
Medal of Honor

03.02.2007
08:37
[25]

mozdzon [ Legionista ]

call of Duty
medal of honor
company of heroes
battlefield
Blazing Angels: Squadrons of WWII
Wolfenstein: Enemy Territory
brothers in arms

03.02.2007
08:44
[26]

mozdzon [ Legionista ]

wszystkie gry wojenne są dobre

03.02.2007
10:42
[27]

adamch14 [ Legionista ]

battlefield 2:MODERN COMBAT
jest super wygrałem całego

03.02.2007
10:44
smile
[28]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

-Call of Duty
-Medal of Honor

03.02.2007
10:46
[29]

BBC BB [ Leg End ]

Medal of Honor Allied Assault - achhhh ile to razy przechodziłem tą wspaniałą grę po premierze.. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.