GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy logos . Part 1

27.01.2007
14:29
smile
[1]

kevinek15 [ Pretorianin ]

Najlepszy logos . Part 1

Oglaszam konkurs na najladniejsze i najbardziej nowatorskie logo zrobione w Paint .
1 Logo ma zawierac wasza ksywke z forum .
2 Wpisujcie sie kolejno na liste
3 Po ukazaniu sie 30 logosow glosujemy na najlepsze
4 Kazdy moze wystawic tylko jedno logo
5 Nie wolno obrazac logosow innych GOL-wiczow

27.01.2007
15:06
[2]

kevinek15 [ Pretorianin ]

up

27.01.2007
15:08
[3]

Laios [ Zarzew ]

Tadam

27.01.2007
15:15
[4]

Kubcys [ AMG ]

>

27.01.2007
15:21
[5]

jambond [ The Best Driver ]

1. Laios
2. kubcys
3. jambond

27.01.2007
15:30
[6]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

1. Laios
2. kubcys
3. jambond
4. Sonny Silooy

27.01.2007
16:31
smile
[7]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

wypas nie?

27.01.2007
16:31
[8]

Laios [ Zarzew ]

wszystkie sa super ;D

27.01.2007
16:32
smile
[9]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

kocham google

27.01.2007
17:36
[10]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

"logo" powinno być gdyż "logos" znaczy zupełnie coś innego, o wiele bardziej głębokiego niż wasze "loga", logos to rozum zatem proszę nie mylić pojęć

wybaczcie zgryźliwość, wczoraj miałem egzamin z filozofii :)

27.01.2007
17:41
smile
[11]

lolex00 [ Pretorianin ]

1. Laios
2. kubcys
3. jambond
4. Sonny Silooy
5. KaM1kAzE®
6. PunkNotDead

27.01.2007
17:46
[12]

DjPeja10 [ Konsul ]

fajny nie?

27.01.2007
18:12
smile
[13]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

letka zmiana :)


sie wysiliłem kurde :D

27.01.2007
18:14
[14]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Najlepszy logos <bo pierwszy:D> to u Heraklita :D

27.01.2007
18:44
[15]

req_ [ has aides ]

Paint jest chory :)

27.01.2007
23:47
[16]

Laios [ Zarzew ]

co wygralem ?:D

27.01.2007
23:54
[17]

pcfanek [ Pretorianin ]

DjPeja10--------> jakbys nie zauwazyl to logo ma byc robione w paincie
a nie podniecasz sie ze uzyles filtra motion blur w photoshopie
pfff...:)

01.02.2007
16:25
[18]

Deton [ Konsul ]

moze juz teraz glosujcie bo 30 obrazkow to tu w zyciu nie będzie :P

04.02.2007
14:39
[19]

jambond [ The Best Driver ]

będzie wogóle głosowanie czy nie ?

04.02.2007
14:51
smile
[20]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Faaaaaajne te loga! xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.