
kevinek15 [ Pretorianin ]
Najlepszy logos . Part 1
Oglaszam konkurs na najladniejsze i najbardziej nowatorskie logo zrobione w Paint .
1 Logo ma zawierac wasza ksywke z forum .
2 Wpisujcie sie kolejno na liste
3 Po ukazaniu sie 30 logosow glosujemy na najlepsze
4 Kazdy moze wystawic tylko jedno logo
5 Nie wolno obrazac logosow innych GOL-wiczow
kevinek15 [ Pretorianin ]
up
Laios [ Zarzew ]
Tadam
Kubcys [ AMG ]
>
jambond [ The Best Driver ]
1. Laios
2. kubcys
3. jambond
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
1. Laios
2. kubcys
3. jambond
4. Sonny Silooy

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
wypas nie?
Laios [ Zarzew ]
wszystkie sa super ;D

PunkNotDead [ Lion of Judah ]
kocham google
Behemoth [ Kocham Marysię ]
"logo" powinno być gdyż "logos" znaczy zupełnie coś innego, o wiele bardziej głębokiego niż wasze "loga", logos to rozum zatem proszę nie mylić pojęć
wybaczcie zgryźliwość, wczoraj miałem egzamin z filozofii :)

lolex00 [ Pretorianin ]
1. Laios
2. kubcys
3. jambond
4. Sonny Silooy
5. KaM1kAzE®
6. PunkNotDead
DjPeja10 [ Konsul ]
fajny nie?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
letka zmiana :)
sie wysiliłem kurde :D
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Najlepszy logos <bo pierwszy:D> to u Heraklita :D
req_ [ has aides ]
Paint jest chory :)
Laios [ Zarzew ]
co wygralem ?:D
pcfanek [ Pretorianin ]
DjPeja10--------> jakbys nie zauwazyl to logo ma byc robione w paincie
a nie podniecasz sie ze uzyles filtra motion blur w photoshopie
pfff...:)
Deton [ Konsul ]
moze juz teraz glosujcie bo 30 obrazkow to tu w zyciu nie będzie :P
jambond [ The Best Driver ]
będzie wogóle głosowanie czy nie ?

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Faaaaaajne te loga! xD