tadzikg [ Konsul ]
Jak zrobic scren w DSJ 2.1???
jak w temacie.
byl tu kiedys turniej i wstawialiscie tu screny(nie wiem jak sie to pisze) i moje pytanie jak zrobic po skoku taki scren???
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Print Screen i już. :P

Viroxis [ s.n.a.f.u ]
Na klawiaturce masz Print Screen
tadzikg [ Konsul ]
wlasnie o to chodzi ze daje chce wkleic do painta i nie moge tego zrobic
Ward [ Senator ]
niemożliwe , print screen i wklej do painta
może stuknij mocniej w klawisz :->
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Printr Screen, Paint, Ctrl + V i that's enought.
tadzikg [ Konsul ]
a teraz mam cos takiego
wystapil blad podczas uzyskiwania danych ze schowka
tadzikg [ Konsul ]
up
MDstc [ Pretorianin ]
Masz nową klawiature ?
bo w starej też mi nie wklejało jak miałem
tadzikg [ Konsul ]
no stara juz jest, a nie da sie innym sposobem???
tadzikg [ Konsul ]
to nie od klawiatury zalezy bo probowalem u kumpla a on ma nowa klawiature
frer [ Freelancer ]
Użyj programu HyperSnap 6. Trial 60 dniowy jest darmowy, a moim zdaniem tym programem się nieźle robi screeny i nie trzeba po każdym wklejać ze schowka, bo jak się ustawi odpowiednio to od razu zapisze na dysk.
tadzikg [ Konsul ]
prosze o wyjasnienie jak zrobic tym programem zrzut bo probowalem kilka razy i nic :(
eJay [ Gladiator ]
DSJ jest gra dosowa, wiec musisz sciagnac DOSBoX. Z jego pomoca bedzie mozna wykonywac screeny. Poczytaj instrukcje co i jak...
tadzikg [ Konsul ]
niestety na DOSBoXsie sie nie da grac :(
moze inne pomysly???
gdzie sie podziali ci ktorzy wklejali tu screny z tej gry???
Faxi0r [ Pretorianin ]
Ja używałem USUO czy coś takiego taki program do robienia Screenów
Ale chyba Prind scrn mozna robić
tadzikg [ Konsul ]
o to chodzi ze nie mozna tym Prind scrn bo jakby mozna bylo to watku bym nie zamieszczal ale dzieki sprobuje