GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobic scren w DSJ 2.1???

27.01.2007
12:44
[1]

tadzikg [ Konsul ]

Jak zrobic scren w DSJ 2.1???

jak w temacie.
byl tu kiedys turniej i wstawialiscie tu screny(nie wiem jak sie to pisze) i moje pytanie jak zrobic po skoku taki scren???

27.01.2007
12:45
[2]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Print Screen i już. :P

27.01.2007
12:45
smile
[3]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Na klawiaturce masz Print Screen

27.01.2007
12:47
[4]

tadzikg [ Konsul ]

wlasnie o to chodzi ze daje chce wkleic do painta i nie moge tego zrobic

27.01.2007
12:53
[5]

Ward [ Senator ]

niemożliwe , print screen i wklej do painta

może stuknij mocniej w klawisz :->

27.01.2007
12:54
[6]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Printr Screen, Paint, Ctrl + V i that's enought.

27.01.2007
13:05
[7]

tadzikg [ Konsul ]

a teraz mam cos takiego
wystapil blad podczas uzyskiwania danych ze schowka

27.01.2007
14:10
[8]

tadzikg [ Konsul ]

up

27.01.2007
14:22
[9]

MDstc [ Pretorianin ]

Masz nową klawiature ?

bo w starej też mi nie wklejało jak miałem

27.01.2007
14:26
[10]

tadzikg [ Konsul ]

no stara juz jest, a nie da sie innym sposobem???

28.01.2007
09:27
[11]

tadzikg [ Konsul ]

to nie od klawiatury zalezy bo probowalem u kumpla a on ma nowa klawiature

28.01.2007
09:31
[12]

frer [ Freelancer ]

Użyj programu HyperSnap 6. Trial 60 dniowy jest darmowy, a moim zdaniem tym programem się nieźle robi screeny i nie trzeba po każdym wklejać ze schowka, bo jak się ustawi odpowiednio to od razu zapisze na dysk.

01.02.2007
14:51
[13]

tadzikg [ Konsul ]

prosze o wyjasnienie jak zrobic tym programem zrzut bo probowalem kilka razy i nic :(

01.02.2007
14:53
[14]

eJay [ Gladiator ]

DSJ jest gra dosowa, wiec musisz sciagnac DOSBoX. Z jego pomoca bedzie mozna wykonywac screeny. Poczytaj instrukcje co i jak...

01.02.2007
16:22
[15]

tadzikg [ Konsul ]

niestety na DOSBoXsie sie nie da grac :(
moze inne pomysly???
gdzie sie podziali ci ktorzy wklejali tu screny z tej gry???

01.02.2007
16:27
[16]

Faxi0r [ Pretorianin ]

Ja używałem USUO czy coś takiego taki program do robienia Screenów
Ale chyba Prind scrn mozna robić

01.02.2007
16:29
[17]

tadzikg [ Konsul ]

o to chodzi ze nie mozna tym Prind scrn bo jakby mozna bylo to watku bym nie zamieszczal ale dzieki sprobuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.