
HARY 35 [ Junior ]
Jakie gazety ograch najbardziej lubicie?
Jakie gazety ograch najbardziej lubicie?powiedzcie bo ja clika.

Deepdelver [ Legend ]
"Dziennik ogra"
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Deepdelver...leże i kwicze :D
nie znam żadnej gazety ograch...i gazety o grach też...znam jedynie czasopisma ale to nie w tym wątku...
HENIO55 [ Konsul ]
clicka i CD-ACTION
Darek Of Radlin [ Pretorianin ]
Only CDA

Pirat099 [ Lack of degree ]
litości!!!
crac@ [ Konsul ]
Ile razy będzie pojawiał sie ten wątek.
Jesli masz trochę rozumu to pisz o czymś ciekawszym.

Bojak [ Konsul ]
łooo to ciekawe, że lubisz Click, ale mogłeś odpowiedzieć w jednym z kilkudziesięciu innych wątków o tej samaj tematyce, a nie tworzyć nowy :)
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Nie wspominając o tym, który to taki wątek z kolei...
Nie obejdziesz się bez tej wiadomości?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Mama, Tata, komputer i Ja :D