GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Inni, Coś czyli dwa w jednym (na TVN, 27 stycznia)

26.01.2007
15:31
smile
[1]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Inni, Coś czyli dwa w jednym (na TVN, 27 stycznia)

Inni

The Others Thriller/Horror, (Francja,Hiszpania,USA, 2001)
czas 125 min., dozw. od 12 lat

Reżyseria: Alejandro Amenábar
Scenariusz: Alejandro Amenábar
Obsada:
Nicole Kidman - Grace
Fionnula Flanagan - Pani Mills
Alakina Mann - Anne
James Bentley - Nicholas
Eric Sykes - Pan Tuttle

TVN: Sobota 21:45, niedziela 00:05


Zbliża się koniec drugiej wojny światowej. Po pustym wiktoriańskim dworze niosą się echem głosy dwójki dzieci. Chłopczyk i dziewczynka cierpią na alergię na światło słoneczne. Dom musi być zawsze pogrążony w półmroku, a drzwi nie wolno otwierać nie zamknąwszy uprzednio wszystkich innych. Grace oczekuje powrotu męża z frontu. Odludna, smagana wichrem wyspa Jersey napawa ją lękiem. Tylko w domu czuje się bezpiecznie. Niesłusznie...



Coś

Thriller, USA, 1982
czas 125 min.
reż.: John Carpenter
scen.: Bill Lancaster
wyst.: Kurt Russell, Wilford Brimley, T.K. Carter, David Clennon, Keith David, Richard Dysart, Charles Hallahan

TVN: Sobota 23:50


Zimą 1982 roku w pozbawionej łączności ze światem stacji badawczej na Antarktydzie pojawia się przybysz z kosmosu. Baza staje się swoistym więzieniem. Tajemnicze "coś", które przebywało do tej pory w lodach, zostało odnalezione przez norweskich badaczy, a teraz uśmierca po kolei Amerykanów. Jedynym, który podejmuje odważną walkę z potworem, jest MacReady.


Żródło: onet.pl

Polecam oba te filmy :) pod rząd jak kto chce; do wyboru do koloru ;)

26.01.2007
15:52
[2]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

"Coś" pamiętam jak ogladałem pierwszy raz - klimat odizolowania powala

26.01.2007
15:53
smile
[3]

Kompo [ alkopoligamista ]

Oba są rewelacyjne, dzięki za info.

26.01.2007
15:54
[4]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Noo, brawo.

26.01.2007
15:55
smile
[5]

Leon86 [ Konsul ]

Kocham film "COŚ" napewno go obejrze!:) "INNI" też jest super filmem! Czyli sobotni wieczór już jest zaplanowany;)

27.01.2007
12:39
smile
[6]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Power up!

27.01.2007
12:42
smile
[7]

Regis [ ]

"Inni" jest swietny - klimat prawie jak u Lovecrafta, tylko przedwiecznych brak ;D

27.01.2007
17:07
[8]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

The Thing obejrzałbym z chęcia po raz n-ty(olbrzymie wrażenie przy pierwszym oglądaniu około 20 lat temu),Inni to niezły,klimatyczny film,kopiujący troche Szósty zmysł i nie tak dobry ale leciał w ubiegłym roku kilka razy-ja chyba się natknąłem na niego 3 razy więc dam sobie spokój-podejrzewam że żadnego nie zobaczę bo mam gości i wątpię że wyjdą przed 2.00-ogólnie wolę spędzić sobotę ze znajomymi niż przed TV

27.01.2007
17:16
smile
[9]

CHESTER80 [ get LOST ]

Obydwa filmy są świetne i obydwa gorąco polecam, a zwłaszcza "Innych".

spoiler start

"Czasami krwawię..."

spoiler stop

27.01.2007
17:19
[10]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Oba filmy zrobiły na mnie ogromne wrażenie, szczególnie "The Thing" - za wszechogarniający nastrój grozy.

27.01.2007
17:51
smile
[11]

Deepdelver [ Legend ]

"Inni" jest swietny - klimat prawie jak u Lovecrafta, tylko przedwiecznych brak ;D

Miałeś chyba na myśli "Coś".
W "Innych" żadnego klimatu HPL'a się nie dopatrzyłem, za to w "Cosiu" jest go sporo.

27.01.2007
18:26
smile
[12]

claudespeed18 [ zią ]

chcialem zakladac osobny watek o The Thing ale juz jest wiec:
Inni ogladalem kiedys i nie chce ponownie, zwlaszcza ze Kidman mnie wnerwia, za to Cos obejze z checia drugi raz chociaz ostatnio to ogladalem z pol roku temu, stara dobra klasyka horrou

27.01.2007
18:28
smile
[13]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

"Coś" oglądałem jeszcze na VHS pod tytułem "Rzecz".
Mocna rzecz :)
Polecam.

27.01.2007
21:14
smile
[14]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Obydwa oglądałem i obejrze jeszcze raz :) Świetne filmy ! Polecam !! :)

04.02.2007
18:10
smile
[15]

Bojak [ Konsul ]

Obejrzałem 2 i zmarnowałem tylko czas

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.