GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mikrowieża...

26.01.2007
14:28
smile
[1]

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]

Mikrowieża...

Doskonale zdaję sobie sprawę, że forum o grach i sprzęcie komputerowym nie jest najlepszym miejscem do pytania o zegarki, telewizory, pralki i zapalniki do bomb... Niestety jestem leniwy, w dodatku nie wiem zbytnio, gdzie w internecie mógłbym znaleźć potrzebne informacje ( szukałem - ale jak dotąd rezultaty były mizerne :-)... więc zaryzykuję. Potrzebuję mikrowieży. Mikro, poniewaz moje zasoby finansowe nie są imponujące, wieży - bo nie lubię mieć ciągle włączonego komputera, dlatego potrzebuję czegoś do odtwarzania muzyki. Oczywiście wszystko co tanie i małe może się okazać mizernej jakości, mam więc pewne obawy. Ale jeśli słyszeliście o czymś, co:

- Gra jak głośniki Creative T3030 ze zintegrowaną kartą dźwiękową ( no, może odrobinkę -gorzej - choćby jak iRiver t610 ;-))
- Odtwarza pliki mp3
- Kosztuje maksymalnie ok. 650 zł
- Ma wysuwaną tackę na plyty CD
- i ładnie wyglada ;-)

piszcie.
A jesli nie słyszeliście ( we wstępie wyraziłem moje zrozumienie dla takiej ewentualności ), albo moje wymagania są za wysokie ( a pewnie są ;-)) to niech sobie wątek spada... :-D

26.01.2007
14:32
[2]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Tylko że mikrowieże i po 7 baniek są, i nie grają rewelacyjnie. osobiście polecam kupić zestaw 5.1 creativa z wyjściem aux w pilocie tym na kabelku, i podłaczyć pod to mp3, palmtopa, przenośny odtwarzacz cd czy coś w tym stylu.jak nie masz odtwarzacza mp3 to za 150 kupisz wystarczający, nawet z radiem i za 350 masz zestaw git.

26.01.2007
21:12
smile
[3]

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]

Nieśmiały up? ;-) Nie chcę byc niekulturalny, ale moze ktoś coś jeszcze napisze?...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.