GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada 6 mbs VS Netia 6mbs

26.01.2007
10:29
smile
[1]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Neostrada 6 mbs VS Netia 6mbs

Mam neo 2 mbity i dylemat Przejsc na netie 6mbitow za te sama cene ? czy poczekac az neo wyjdzie z propozycja zmiany na 6 za free ?:>

Pytania :
1.Czy sa jakies problemu typu
-przerywanie polaczenia
-net nie dziala przez jakis okres czasu
2.Jaka jest prawdziwa predkosc sciagania przy 6?
3.Jak z pingami w grach ? Na neo mam 15-60 (Polska)
4.Czy sie oplaca ?:P

26.01.2007
10:37
smile
[2]

l3miq [ Centurion ]

czy poczekac az neo wyjdzie z propozycja zmiany na 6 za free ?:> ---> buahahaha, chyba się nie doczekasz xD

26.01.2007
10:38
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Masz 2 MB w umowie?? To w najbliższym czasie neo zmieni ci tą prędkość na 6 mb bez zmiany limitu i do końca umowy. (promocja w TP 1 mb -> 2 mb itd).

Co do przechodzenia...nie wiem...

26.01.2007
10:39
smile
[4]

Andromalius [ Centurion ]

Neo- limity.Netia-brak limitow. NA 6 Neo wyrobisz transfer 50 gb w tydzien :p.

26.01.2007
10:58
[5]

Kaczorowy [ Konsul ]

Lukis171 --> Masz 2 MB w umowie?? To w najbliższym czasie neo zmieni ci tą prędkość na 6 mb bez zmiany limitu i do końca umowy

Oczywiście jest to bzdura, bo jak wiadomo nic takiego nie będzie mieć miejca. TPSA już dawno wycofała się z pomysłu przyspieszania prędkości, posiadaczom Neo.

Andromalius --> Tak, jak będziesz archiwizował cały net. A poza tym TPSA nie przestrzega rygorystycznie tych limitów i wiele osób ściągnie w miesiącu drugie tyle

26.01.2007
10:59
smile
[6]

l3miq [ Centurion ]

Masz 2 MB w umowie?? To w najbliższym czasie neo zmieni ci tą prędkość na 6 mb bez zmiany limitu i do końca umowy. (promocja w TP 1 mb -> 2 mb itd). ---> stare dane masz człowieku, dawno nie aktualne

26.01.2007
11:18
[7]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

l3miq --> Co Ty w ogóle mówisz? Zobacz choćby na stronę TePsy.

Edit:
TP wycofała się z tej decyzji? To ja się wycofuje z Neo :).

26.01.2007
11:20
[8]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

ja na neo nie mam limitow :) Jestem starym uzytkownikiem :D

Interesuje mnie tylko oferta bez limitow ^^

26.01.2007
20:43
[9]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

spoiler start
up
spoiler stop

27.01.2007
11:28
[10]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

up

27.01.2007
11:36
smile
[11]

żbike [ Konsul ]

Nawet się nie zastanawiaj i zapisuj się do netii ja teraz mam neo 128 i płacę ok 60 zł a w netii jest 1 mb bel limitu za 55 zł i dlatego właśnie zrywam z neo

27.01.2007
20:38
[12]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

up

27.01.2007
20:43
[13]

Triple_X [ Pretorianin ]

A korzysta juz ktos moze z Netii, czy wszyscy sie przenosza skuszeni oferta nie znajac tego jak jest w Netii?
Ja nawet o przejsciu nie mysle bo u mnie netii sie nie da zalozyc.

27.01.2007
20:54
[14]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

zaczekać

29.01.2007
11:09
[15]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

up

29.01.2007
11:13
[16]

Foks!k [ Medyk ]

W neti nie masz limitów :)

29.01.2007
20:35
[17]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

up :)

29.01.2007
20:41
[18]

MientusPL [ Pretorianin ]

mass UP'er! Poskarże soulowi :p

Imo powinieneś przejść do netii, jednak Netia ma trochę drogi iNet, z tego co ja widziałem 1MB kosztuje koło 60zł. W sumie nic w porównaniu do Neo128kbps za 60zł :P

31.01.2007
16:27
[19]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

up :P

31.01.2007
16:33
[20]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ma ktoś już Netie ?

01.02.2007
13:23
[21]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

zamowilem netie :P

01.02.2007
13:28
[22]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Ja tez dzisiaj zamawiam :), nie ma co, taniej i lepiej, przynajmniej teoretycznie ;]

01.02.2007
13:36
[23]

Patrol_wcg [ Referent ]

Ja jutro zamawiam ... Neo mowie juz stanowczo nie:) (płace ponad 200 ... ;[ za neo bez limitu ...)

01.02.2007
13:36
smile
[24]

_Robo_ [ Senator ]

No to zabijamy gwozdzia tym co chca uciec z NEO :P

Telekomunikacja Polska w lutym zniesie limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp. Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych użytkowników neostrady i nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami.

01.02.2007
13:54
[25]

[dRaXer] [ Konsul ]

Fajnie fajnie, tyle że ja zostałem na starej neo 640 która i tak nie miała limitów (właśnie dlatego przy niej zostałem). I płacę co miesiąc 170 zeta. A w netii mam za 64 zł łącze 1 mega bez limitu.
Dopiero jak netia wprowadziła usługi po linii TP, ludziom (w tym mi) otworzyły się oczy, że TP zdziera o jakieś 200% więcej kasy za usługę niż ta faktycznie jest warta. Wiedziałem, że ściągają więcej, ale nie myślałem, że aż tyle. No i teraz próbują się jakoś bronić. A ja i tak idę do netii :)

01.02.2007
13:56
[26]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

_Robo_ -> Co z tego, skoro za 1mbit, który obecnie mam z umową na 24 miechy, mogę mieć 2mbit na 12 miesięcy w Netii, za jeszcze mniejsze pieniądze?

01.02.2007
13:58
[27]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

po 1 nie mam limitu na 2 mbitach w neo :)
po 2 chce 6 mbitow za te sama kase co w neo za 2 mbity :D (netia tak daje)

01.02.2007
14:09
[28]

_Robo_ [ Senator ]

Wozu -> ale jest sporo ludzi w mojej sytuacji (dolny slask i ogolnie zachodnia polska), gdzie Neita i GTS beda dopiero od kwietnia. Wiec nie da radey wypowiedziec umowy do 14 lutego i w miare plynnie przejsc gdzie indziej.

01.02.2007
14:17
[29]

milanista [ Brother Of Metal ]

juz zamowilem Netie 1MB za 64zeta, teraz place za neo256 72zł wiec nie dosc ze szybciej i bez limitow to jeszcze taniej :] juz sie nie moge doczekac

01.02.2007
14:32
smile
[30]

żbike [ Konsul ]

ja też chciałem przejść ale po tym co przeczytałem tu (u gościo o ksywce mops87) chyba nie będe ryzykował i zostanę przy tp, w dodatku bez limitu i z podwyższoną prędkościa (mam 128)

01.02.2007
14:54
[31]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

żbike--->> tak jest to prawda jezeli chodzi o te kable :/ Wszystko zalezy od kabelkow :/ Ja mieszkam w Warszawie ... na 11 letnim osiedlu :P wiec chyba starych kabli telefonicznych nie maja ;]

01.02.2007
15:10
[32]

sweep [ Pretorianin ]

żbike --> domysły domysły i jeszcze raz domysły. Wejdź sobie na forum neostrada.info i tam zobacz jak większość tych zarzutów została obalona. Jak na razie to nie ma zbyt wielu informacji na temat funkcjonowania Netii bądź Multimo na kablach TP bo niewiele osób takie łącze posiada.

01.02.2007
15:23
smile
[33]

żbike [ Konsul ]

Może i domysły ale ja wole nie ryzykować i zostanę przy neo bez limitów, dla mnie prędkość 256 w zupełności wystarczy, poza tym ja z neo jestem zadowolony i nie narzekam

01.02.2007
15:34
[34]

puszczyk [ Generał brygady ]

Tak jest nie ma co się jarać, tyle lat się przepłaca za neo, że jeszcze parę miesięcy nas nie zbawi. Pożyjemy zobaczymy ;)

01.02.2007
15:34
[35]

sweep [ Pretorianin ]

Ja nikogo nie przekonuję do tego aby zmienić dostawcę internetu. Wypada tylko się cieszyć że teraz jest wybór. Po dzisiejszej decyzji TP widać jak konkurencja dobrze działa dla klientów.

01.02.2007
16:27
smile
[36]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Babiczka, daj mi te zdjecie T-reya!!!!

02.02.2007
21:19
[37]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

nie dam !:P

07.02.2007
18:39
[38]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

moze ktos juz ma netie 6 ?:P

08.02.2007
12:45
[39]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Mam dość ważne,nie tylko dla mnie, pytanie:

Co wtedy, gdy Netia się nie wyrobi?

Zamówiłem Netie kilka dni temu, kuriera na razie ani widu, ani słychu, ale powiedzmy, że do jutra się pojawi. Jutro, 09.02, podpiszę umowę, oni mają niby parę dni na oddanie jej TPsie...a jak nie zdążą?
TPSA doje*ie mi taką karę, że będę do tyłu parę stów i na dodatek będę jeszcze musiał czekać aż mi net założą z Netii.
Jest jakiś kruczek, że np. decyduje termin oddania umowy do TPSA na ileś dni przed początkiem nowego regulaminu, decyduje data stempla?
A może lepiej samemu o to zadbać i odesłać im umowę osobiście?

Ma ktoś podobne obawy? :)

EDIT : Pytam tutaj, bo to jest wg wyszukiwarki najświeższy wątek o Netii.

08.02.2007
14:23
[40]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

UP,moze ktos zna odpowiedz na pytanie w ostatnim poscie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.