Gupikaowiec [ Legionista ]
GG na komóre
czy ktoś z was używa tego ustrojstwa bo poważnie się zastanawiam. często musze być dostępny a niestety nie moge non stop siedzieć przy kompie jakie są wasze doświadczenia?
hubs [ Stand UP Speak UP ]
kiedys uzywalem,tanie przyjemne i czasem sie przydaje :)
AMDD [ Dwory Unia ]
ja mam niezły problem ;/ telefon SE t610 ma on jave. A mobilne gg w wersji java z nim nie współgra. Wersja wap równierz ma ktos jakis pomysł jak je uruchomic na tym ustrojstwie?
Gupikaowiec [ Legionista ]
A tego eragg używaliście może - bo zachwalają że to takie taniutkie, ale ja tam wole zaczerpnąć wiedzy na forum zawsze to bardziej subiektywne
Gupikaowiec [ Legionista ]
Mnie sie udało odpalić nie bez probelmów a mam nokie 6230i coś mi się kopało ale miła pani w BOKu ery poprowadziła mnie pięknie za rączke i połaczenie z netem już chodzi.
ser pleśniowy [ Konsul ]
Mam EręGG i przydaje się, gdy nie masz dostępu do kompa. Przydalo mi sie, gdy bylem chory i leżałem w wyrku.
Wszystkie koszty zamykają się w złotówce brutto na tydzień.
^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]
U mnie SmartGadu śmiga jak złe. Niestety autor chce teraz 10zł za użytkowanie tejże aplikacji. Jak dla mnie się nie opłaca bo i tak korzystałem z SG raz na sto lat i to bardziej z ciekawości niż potrzeby.
smoqu [ Pretorianin ]
a uzywal ktos HeyahGG?
wogole ile kosztuje ściągniecie tej aplikacji bo ja raz posiadając marne 2 złote próbowałem to ściągnąc i niestety sie nie udało bo zabrakło kasy ;-
mozna to ściągnąć gdzies z neta, bo mam kabelek do telefonu i to byłoby prostsze i tansze ;)
Gupikaowiec [ Legionista ]
heyah gg to chyba to samo co eragg tylko sie jakoś kolorami różnią, ja jak mówie miałem problemy z połączeniem więc może masz podobnie, zadryndaj do BOA za darmoszkę