Dwalin [ Reggae ]
Proszę o ocenę strony
Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam.

Johy [ Trance Listener ]
Całkiem ładna.

DjMasakras [ Legionista ]
Niczego sobie, ładnie zgrana kolorystycznie
tylko jeden mankament, przy większych rozdzielczościach ekranu treść strony w stosunku do tła (reszty) jest znacząco za mała i wygląda jak wąski pasek
ale ogólnie +
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
całkiem niezła
Coy2K [ Veteran ]
fajny pattern, poza tym nic nie zwrocilo szczegolnie mojej uwagi

KogUteX [ cziken ]
Przyjemna
pikolo [ - Blue Sky - ]
spoko stronka :)

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Spokojna, idealnie dopasowana. Nie rzucająca się wqielce w oczy.
SPOX

49er [ Centurion ]
ladna, milo sie oglada chociaz nie powiem nic o jej tresci bo nie znam sie na snookerze ;)
ale ogolnie stronka na plus

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Fajna i przyjemna dla oka.

NSDT [ Pretorianin ]
Niezła. Może być.

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]
Dobra tylko brakuje czegos po bokach
nagytow [ Firestarter ]
Przyjemna, ale troche za waska na wieksze rozdzielczosci (uzywam 1280x1024).

Igierr [ Warrior ]
mnie się podoba

Narel [ Pretorianin ]
calkiem calkiem ladna i wygodna tylko po bokach by sie cos przydalo :)
junior42 [ Konsul ]
Prosta stronka ale właśnie w prostocie jest piękno ;] Ładnie :)
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Przejrzysta, ładna i co najważniejsze czytelna. Dobra robota :)
Immortal_Daemon [ Konsul ]
calkiem fadna
ale sie nie validuje popraw jeden blad
i lepiej zmien z Transitional na Strict:)

rKlonos [ Centurion ]
Strona fajna, zdjęcie(te z kotem) też fajne, więc ocena Fajna...

Boroova [ Lazy Bastard ]
Stronka fajna. Zmienilbym tylko szerokosc glownej tabelki, przy okazji redukujac troche marginesy.
No i zdjecie z kotem - fajny pomysl, ale moznaby pomyslec o innych zdjeciach na poszczegolne podstrony (zawodnicy/punkty/itd.). Oczywiscie tez zdjecia stolu, ale z innych kątow, inne bile.
Poza tym jest okej.
mirencjum [ operator kursora ]
Spokojna, ja lubię takie czytelne strony
jambond [ The Best Driver ]
Bardzo fajna.

pawelcz3 [ Konsul ]
Nawet fajna.