GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o ocenę strony

25.01.2007
19:45
[1]

Dwalin [ Reggae ]

Proszę o ocenę strony

Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam.

25.01.2007
19:54
smile
[2]

Johy [ Trance Listener ]

Całkiem ładna.

25.01.2007
20:01
smile
[3]

DjMasakras [ Legionista ]

Niczego sobie, ładnie zgrana kolorystycznie
tylko jeden mankament, przy większych rozdzielczościach ekranu treść strony w stosunku do tła (reszty) jest znacząco za mała i wygląda jak wąski pasek
ale ogólnie +

25.01.2007
20:05
[4]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

całkiem niezła

25.01.2007
20:39
[5]

Coy2K [ Veteran ]

fajny pattern, poza tym nic nie zwrocilo szczegolnie mojej uwagi

25.01.2007
20:40
smile
[6]

KogUteX [ cziken ]

Przyjemna

25.01.2007
20:42
[7]

pikolo [ - Blue Sky - ]

spoko stronka :)

25.01.2007
20:49
smile
[8]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Spokojna, idealnie dopasowana. Nie rzucająca się wqielce w oczy.

SPOX

25.01.2007
21:51
smile
[9]

49er [ Centurion ]

ladna, milo sie oglada chociaz nie powiem nic o jej tresci bo nie znam sie na snookerze ;)

ale ogolnie stronka na plus

27.01.2007
15:56
smile
[10]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Fajna i przyjemna dla oka.

28.01.2007
11:30
smile
[11]

NSDT [ Pretorianin ]

Niezła. Może być.

28.01.2007
11:32
smile
[12]

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]

Dobra tylko brakuje czegos po bokach

28.01.2007
11:32
[13]

nagytow [ Firestarter ]

Przyjemna, ale troche za waska na wieksze rozdzielczosci (uzywam 1280x1024).

28.01.2007
11:33
smile
[14]

Igierr [ Warrior ]

mnie się podoba

28.01.2007
11:34
smile
[15]

Narel [ Pretorianin ]

calkiem calkiem ladna i wygodna tylko po bokach by sie cos przydalo :)

28.01.2007
11:35
[16]

junior42 [ Konsul ]

Prosta stronka ale właśnie w prostocie jest piękno ;] Ładnie :)

28.01.2007
11:39
[17]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Przejrzysta, ładna i co najważniejsze czytelna. Dobra robota :)

28.01.2007
11:57
[18]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

calkiem fadna
ale sie nie validuje popraw jeden blad
i lepiej zmien z Transitional na Strict:)

28.01.2007
12:08
smile
[19]

rKlonos [ Centurion ]

Strona fajna, zdjęcie(te z kotem) też fajne, więc ocena Fajna...

28.01.2007
12:11
smile
[20]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Stronka fajna. Zmienilbym tylko szerokosc glownej tabelki, przy okazji redukujac troche marginesy.

No i zdjecie z kotem - fajny pomysl, ale moznaby pomyslec o innych zdjeciach na poszczegolne podstrony (zawodnicy/punkty/itd.). Oczywiscie tez zdjecia stolu, ale z innych kątow, inne bile.

Poza tym jest okej.

28.01.2007
12:15
[21]

mirencjum [ operator kursora ]

Spokojna, ja lubię takie czytelne strony

31.01.2007
11:06
[22]

jambond [ The Best Driver ]

Bardzo fajna.

02.02.2007
15:56
smile
[23]

pawelcz3 [ Konsul ]

Nawet fajna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.