GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komentarze z Allegro

25.01.2007
00:24
smile
[1]

N2 [ negroz ]

Komentarze z Allegro

Przeglądając Allegro w poszukiwaniu interesujących nas aukcji można sie natknać na niezłe komenatarze klikając w nazwkę użytkownika. Oto dwa z nich ->
Szukałem jakiegoś MTB na lato i zupełnie niechcący moim oczom ukazała się całkiem ciekawa karta komentarzy.

Zastanawiajace jest to, jak wychowana jest młodzież i jaki ma szacunek do rówieśników (?) sadząc po odpowiedzi na komenatrz.
Niektóre komentarze z bluzgami owszem bawią, ale tez dają mnóstwo powodów dla których NIE chce sie płodzić dzieci.

Wątek ma charakter humorystyczny.

25.01.2007
00:26
smile
[2]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

A ja myślałem, że Allegro jest od 18 lat...

25.01.2007
00:27
[3]

Lysack [ Latino Lover ]

może myślą, że jak będzie dużo nabluzgane to admini usuną komentarz:))

25.01.2007
00:51
smile
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

To ja dam z innej beczki, ale też humorystycznie :D

25.01.2007
09:51
smile
[5]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

"gorniczo hutnicza orkiestra dęta robi nam..." z czego to jest???gdzies to slyszalem a nie wiem gdzie...

25.01.2007
10:30
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Nazgul -> pogodno "orkiestra"

25.01.2007
12:24
smile
[7]

N2 [ negroz ]

25.01.2007
12:25
smile
[8]

Agent_007 [ chomik ]

boskie

25.01.2007
12:39
smile
[9]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

dzieki wielkie...hahah ale oni sa zajebi#$ :P skad wogole taki tekst im do glowy przyszedl...hehe

25.01.2007
22:05
[10]

Kaczorowy [ Konsul ]

To żałosne, a nie śmieszne. Taki mamy poziom dzisiejszej młodzieży.

25.01.2007
22:20
smile
[11]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

ale co ta piosenka czy komentarze w allegro???

25.01.2007
22:23
[12]

Azzie [ bonobo ]

Polecam komentarze jakie wystawia ten koles :)



Niestety juz nie wystawia aukcji, ale polewka z nich byla znakomita...

Warto zajrzec rowniez na jego strone O mnie:



25.01.2007
22:29
smile
[13]

Krzachu [ Centurion ]

Tak głupie, że aż śmieszne.

25.01.2007
22:33
smile
[14]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

beznadziejnie smieszne... :P co za koles....hahaha

02.02.2007
16:06
[15]

pawelcz3 [ Konsul ]

Krzachu<--------Zgadzam się z tobą

07.02.2007
13:50
[16]

maciek000 [ Legionista ]

A ja natknołem się na taki komentarz może nie dokładny ale treść zachowałem
"oszust nic od niedo nie kupujcie nic od niego nie kupowałem a on chcę pieniądze chce "
odpowiedż była taka:
"jeżeli nic odemnie nie kupowałeś to jak wystawiłes mi komentaż
[nie patrzcie na ortografie]

07.02.2007
14:02
smile
[17]

Maxblack [ MT ]

Ja ostatnio dostałem taki:

"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.