
N2 [ negroz ]
Komentarze z Allegro
Przeglądając Allegro w poszukiwaniu interesujących nas aukcji można sie natknać na niezłe komenatarze klikając w nazwkę użytkownika. Oto dwa z nich ->
Szukałem jakiegoś MTB na lato i zupełnie niechcący moim oczom ukazała się całkiem ciekawa karta komentarzy.
Zastanawiajace jest to, jak wychowana jest młodzież i jaki ma szacunek do rówieśników (?) sadząc po odpowiedzi na komenatrz.
Niektóre komentarze z bluzgami owszem bawią, ale tez dają mnóstwo powodów dla których NIE chce sie płodzić dzieci.
Wątek ma charakter humorystyczny.

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
A ja myślałem, że Allegro jest od 18 lat...
Lysack [ Latino Lover ]
może myślą, że jak będzie dużo nabluzgane to admini usuną komentarz:))

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
To ja dam z innej beczki, ale też humorystycznie :D

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
"gorniczo hutnicza orkiestra dęta robi nam..." z czego to jest???gdzies to slyszalem a nie wiem gdzie...

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Nazgul -> pogodno "orkiestra"

N2 [ negroz ]

Agent_007 [ chomik ]
boskie

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
dzieki wielkie...hahah ale oni sa zajebi#$ :P skad wogole taki tekst im do glowy przyszedl...hehe
Kaczorowy [ Konsul ]
To żałosne, a nie śmieszne. Taki mamy poziom dzisiejszej młodzieży.

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
ale co ta piosenka czy komentarze w allegro???
Azzie [ bonobo ]
Polecam komentarze jakie wystawia ten koles :)
Niestety juz nie wystawia aukcji, ale polewka z nich byla znakomita...
Warto zajrzec rowniez na jego strone O mnie:

Krzachu [ Centurion ]
Tak głupie, że aż śmieszne.

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
beznadziejnie smieszne... :P co za koles....hahaha
pawelcz3 [ Konsul ]
Krzachu<--------Zgadzam się z tobą
maciek000 [ Legionista ]
A ja natknołem się na taki komentarz może nie dokładny ale treść zachowałem
"oszust nic od niedo nie kupujcie nic od niego nie kupowałem a on chcę pieniądze chce "
odpowiedż była taka:
"jeżeli nic odemnie nie kupowałeś to jak wystawiłes mi komentaż
[nie patrzcie na ortografie]

Maxblack [ MT ]
Ja ostatnio dostałem taki:
"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"