GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiego wybrać operatora?

24.01.2007
22:15
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Jakiego wybrać operatora?

Niedługo stanę przed trudnym wyborem operatora sieci w której będę zarejestrowany! I ja wiem, że ten, mogę sobie wejść i oglądać. Ale ja nie idę. I basta. Więc, jaki wg was byłby najlepszy operator dla moich wymagań, które zaraz napiszę linijkę niżej niż to co teraz pisze?

- No, czuję że będzie dużo SMSów.
- Niekiedy bym dzwonił na domowy ;>
- Operator musi się fajnie nazywać ;>

No, to proszę o pomoc.

Loon - raczej nie mam czasu ;>

Muszę wybrać z tych co są teraz.

Jutro dostanę telefon, więc musiałbym iść kupić jutro starter, więc proszę o propozycje.

24.01.2007
22:17
smile
[2]

mycha921 [ Potępiony ]

A po co ten obrazek z bilardem ? OWNED :D

24.01.2007
22:19
[3]

misztel [ +0,10gr! ]

Ej no. Bez jaj. Proszę o pomoc.

24.01.2007
22:21
smile
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Nie wiem co ma znaczyć to "tam", ale jeżeli chodzi Ci o Polskę, to bierz Heyah!
Logo faktycznie pasuje! :]

Kurde... Wczytuje się już 4 raz w ten post i ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego racje bytu mają takie zwroty jak "i tam", "ten".

24.01.2007
22:22
smile
[5]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Poczekaj aż wejdzie czwarty operator na rynek. Wtedy operatorzy zaczną dawać takie promocje, jak już dawno nie było :).

24.01.2007
22:44
[6]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Ja mam Erę i nie narzekam, choć trzeba przyznać, że mało korzystam z telefonu.

24.01.2007
22:46
smile
[7]

areees [ Pretorianin ]

czemu operator musi sie fajnie nazywać??

24.01.2007
23:00
[8]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

areees -- bo teraz wszystko musi byc trendi i jezzy ;p takie czasy ;p

25.01.2007
13:21
[9]

misztel [ +0,10gr! ]

up :>

25.01.2007
13:30
[10]

baro2zx [ Konsul ]

Orange i bez gadania..

25.01.2007
13:34
[11]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

era tak tak - Gadu Gadu na telefonie jest fajne :)

25.01.2007
14:04
[12]

misztel [ +0,10gr! ]

A ile się płaci ;>

02.02.2007
00:21
[13]

misztel [ +0,10gr! ]

Jutro dostanę telefon, więc musiałbym iść kupić jutro starter, więc proszę o propozycje.

02.02.2007
00:22
[14]

Aniek [ Mr Devil ]

Orange POP

02.02.2007
06:41
[15]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Mam w Plusie abonament i w lipcu jak mi sie skonczy to przechodze do Ery. Era ma lepsze telefony i bardziej korzystne oferty.

02.02.2007
07:19
smile
[16]

Deton [ Konsul ]

Ja polecam albo Era TAK TAK lub Heyach

02.02.2007
10:45
smile
[17]

misztel [ +0,10gr! ]

Wy nie macie się chwalić u kogoż to macie, tylko mi doradzić ;)

It's so easy, easy
When everybody's tryin' to please me baby
Yeah it's so easy, easy
When everybody's tryin' to please me
So easy
But nothin' seems to please me
It all fits so right
When I fade into the night
See me hit you
You fall down
. . .

02.02.2007
10:50
[18]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Zdecydowanie Era.

02.02.2007
10:52
[19]

Gordon2000 [ Centurion ]

Orange POP/GO

02.02.2007
10:54
smile
[20]

ribik [ Generaďż˝ ]

---> misztel

Idź ziom do przedstawicieli operatorów i pozbieraj oferty, wybierz sobie najlepszą z nich. Udział wszystkich 3 operatorów (w liczbie klientów) jest mniej więcej taki sam.
Największy zasięg mają Era i Orange.

02.02.2007
10:57
[21]

misztel [ +0,10gr! ]

Nie idę. Nie sprawdzę. Proszę o dalsze posty! Ha!

A w której sieci na GG jest najtańsze ;>

02.02.2007
11:03
[22]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

W Erze.

02.02.2007
11:08
[23]

misztel [ +0,10gr! ]

W Erze Tak_tak, GG 1 zł / tyg. chyba biorę Era Tak-tak ;>

Dobry wybór :>

02.02.2007
11:16
[24]

misztel [ +0,10gr! ]

22 gr za SMSa. Zawsze mi się wydawało że to jest troszkę tańsze ;-P

02.02.2007
11:24
smile
[25]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Jeżeli kupujesz zwykłą karte, starter to ona kosztuje ok 10 zł i nigdzie nie bedziesz zarejestrowany więc w każdej chwili możesz zmienić, wiec po prostu wypróbuj każdego(orange, era, heyah) plusa sobie odpuść bo to ani fajne, ani trendi, ani super zasięgowe.

Ja polecam orange choć sposób doładowania wku**ia na maksa. Dzwonie na to *500 klikam 9 potem 1 a baba dalej swoje" wciśnij jeden..." jak sie uda to wklepuje kod daje krzyżyk a ona na to " wpisz 14 cyfrowy kod po czym wciśnij krzyżyk" no kur**

02.02.2007
11:30
smile
[26]

eHerbert [ Konsul ]

Ja osobiście polecam Erę lub Heyah...

Mam abonament w Erze, super telefony za super ceny i w ogóle, bajer...

02.02.2007
12:32
smile
[27]

misztel [ +0,10gr! ]

Teraz patrzę na ceny porównawcze między Huyah a Era, i SMSy tańsze są o 2 gr, rozmowa też o kilka groszy tańsza. Tata, brat, szwagrowa mają Heyah, a większość kolegów Plusa ( którego wy nie polecacie ) więc chyba biorę Heyah ;>

02.02.2007
12:54
smile
[28]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Ja wkrotce bede chyba musial zmienic operatora. Przez kilka lat bylem w plusie. Od kilku mieisecy jestem w plusie no i od jakiegos czasu denerwuje mnie to, że czesto mam konto zablkowane kilka dni przed uplywem ważnosci mimo, ze na koncie jest np 10 zl. Mialem tak juz kilka razy :/ Ostatnio znowu doladowalem jak mi przed czasem zablokowali i juz ktorys raz nie przedluzyli mi waznosci konta ani nie doliczyli nowej kasy tylko poprostu aktywowali konto :| Musze wtedy do nich dzwonic i mowic co jest grane... Troche jest to denerwujce i nie tylko ja tak mam... Wiec ja tez odradzam simplusa

02.02.2007
12:57
smile
[29]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Moim zdaniem Era jest najtańsza.

02.02.2007
13:08
[30]

Ruinort [ Jónior ]

ERA, ERa, Era, era moj brat ma wykupione (niewiem jak to teraz sie nazywalo) ze moze dzwonic za darmo na wybrane 3 numery

02.02.2007
13:08
[31]

misztel [ +0,10gr! ]

Tutaj nie ma czegoś takie jak 'Moje zdanie', albo coś jest tańsze albo nie :-)

Poza siecią, tańsze jest heyah i to widzę. I kropka :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.