
Piccolo00 [ Pretorianin ]
T. Henry vs. Didier Drogba
Jak myślicie, kto lepszy?
Według mnie T. Henry
Piszcie!
wornock [ Generaďż˝ ]
T. Henry rulez

Strodus [ Couch Potato ]
Hahahaha... To żeś teraz dowalił. Wiadomo, że Thierry Henry. Przecież to jest najlepszy piłkarz na świecie.

tomirek [ tetryk ]
myslę ze Rasiak bije ich obu o głowę

Arczens [ Legend ]
Cos Ci daja te twoje pseudo ankiety ?
Khelben [ PointGuard ]
Drogba

Piccolo00 [ Pretorianin ]
Arczens--> przyjemność
marszym [ Naczelnik ]
Ronaldinho
(a z tych dwóch to Henry)

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
T. Henry !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Only Rasiak :D
A Tak serio, to Thiery Henry :-)

Agent_007 [ chomik ]
Thierry Henry
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Henryk. Ale w jednym jest gorszy... w aktorstwie.

hektor_v [ Konsul ]
henryk!
Mortan [ ]
Hnery jest najlepszym napastnikiem na swiecie, to cyz zawodnikiem to sprawa wzgledna, bo jak tu porownac napastnika isrodkowego obronce ? Wiec jelsi chodzi o napastników to zdecydowanie, czemu ? A temu, ze w 264 eczach w Arsenalu strzeklił 164 bramki i byl 4 razy krolem strzelców Premierlige, zaden aktorzyna Drogba mu nie dorówna :)

Łyczek [ Legend ]
Henry jest lepszy :) 4 razy był w końcu królem strzelców... Teraz miał kontuzję i dlatego ciężej mu idzie, ale i tak jest wielki :) Asysta i bramka z Man U mi wystarczył :]
Piccolo00 [ Pretorianin ]
henry
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Mirosław Okoński

Kajak222 [ Konsul ]
HENRY RULEZ!!!!!!!

PC99 [ ]
Arczens:Cos Ci daja te twoje pseudo ankiety ?
^nie dają mu nic prócz +1 post. Takie idiotyzmy jak ten wątek można odrazu skasować, bo koleś niedługo stworzy tyle wątków ilu piłkarzy świat uchował.
ProteZ [ Żinerall ]
Henry

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Twoja st... Zresztą nie będę kończył.