GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

T. Henry vs. Didier Drogba

24.01.2007
18:04
smile
[1]

Piccolo00 [ Pretorianin ]

T. Henry vs. Didier Drogba

Jak myślicie, kto lepszy?
Według mnie T. Henry
Piszcie!

24.01.2007
18:07
[2]

wornock [ Generaďż˝ ]

T. Henry rulez

24.01.2007
18:08
smile
[3]

Strodus [ Couch Potato ]

Hahahaha... To żeś teraz dowalił. Wiadomo, że Thierry Henry. Przecież to jest najlepszy piłkarz na świecie.

24.01.2007
18:09
smile
[4]

tomirek [ tetryk ]

myslę ze Rasiak bije ich obu o głowę

24.01.2007
18:13
smile
[5]

Arczens [ Legend ]

Cos Ci daja te twoje pseudo ankiety ?

24.01.2007
18:15
[6]

Khelben [ PointGuard ]

Drogba

24.01.2007
18:15
smile
[7]

Piccolo00 [ Pretorianin ]

Arczens--> przyjemność

24.01.2007
18:16
[8]

marszym [ Naczelnik ]

Ronaldinho
(a z tych dwóch to Henry)

24.01.2007
18:17
smile
[9]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

T. Henry !!!!!!!!!!!!!!!!!!

24.01.2007
18:28
[10]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

Only Rasiak :D
A Tak serio, to Thiery Henry :-)

24.01.2007
18:31
smile
[11]

Agent_007 [ chomik ]

Thierry Henry

24.01.2007
18:31
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Henryk. Ale w jednym jest gorszy... w aktorstwie.

24.01.2007
18:31
smile
[13]

hektor_v [ Konsul ]

henryk!

24.01.2007
18:40
[14]

Mortan [ ]

Hnery jest najlepszym napastnikiem na swiecie, to cyz zawodnikiem to sprawa wzgledna, bo jak tu porownac napastnika isrodkowego obronce ? Wiec jelsi chodzi o napastników to zdecydowanie, czemu ? A temu, ze w 264 eczach w Arsenalu strzeklił 164 bramki i byl 4 razy krolem strzelców Premierlige, zaden aktorzyna Drogba mu nie dorówna :)

24.01.2007
18:44
smile
[15]

Łyczek [ Legend ]

Henry jest lepszy :) 4 razy był w końcu królem strzelców... Teraz miał kontuzję i dlatego ciężej mu idzie, ale i tak jest wielki :) Asysta i bramka z Man U mi wystarczył :]

30.01.2007
21:07
[16]

Piccolo00 [ Pretorianin ]

henry

30.01.2007
21:08
[17]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Mirosław Okoński

30.01.2007
21:42
smile
[18]

Kajak222 [ Konsul ]

HENRY RULEZ!!!!!!!

30.01.2007
21:47
smile
[19]

PC99 [ ]

Arczens:Cos Ci daja te twoje pseudo ankiety ?
^nie dają mu nic prócz +1 post. Takie idiotyzmy jak ten wątek można odrazu skasować, bo koleś niedługo stworzy tyle wątków ilu piłkarzy świat uchował.

03.02.2007
11:27
[20]

ProteZ [ Żinerall ]

Henry

03.02.2007
11:33
smile
[21]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Twoja st... Zresztą nie będę kończył.

spoiler start

A co, Piccolo00 nabija sobie posty debilnymi ankietami, to i ja mogę!

spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.