GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem

23.01.2007
19:51
smile
[1]

AROS2004 [ Junior ]

problem

witam zakupiłme wczorja gre i nie mam pojecia jak mam obliczac te pomiary zeby w ruchu trafic statek torpeda mzoe mi ktos pomoc?

23.01.2007
19:51
[2]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

to oddaj...bo pewnie zepsuta...

23.01.2007
19:52
[3]

Agent_007 [ chomik ]

jaka gra, JUNIORZE?

23.01.2007
19:52
[4]

marszym [ Naczelnik ]

a moze bys powiedzial o jaka gre chodzi?

23.01.2007
19:53
[5]

Ruinort [ Jónior ]

tak jak powyzej poweidz cos wiecej o tej grze

23.01.2007
19:54
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Silent Hunter III ?

08.02.2007
15:18
smile
[7]

karolina13 [ Junior ]

oddaj do sklepu i zloz reklamacje to oddadza ci kase

08.02.2007
15:19
smile
[8]

Pirat099 [ Lack of degree ]

to straszne...;) naucz się w nią grać!

08.02.2007
15:23
smile
[9]

rothonu [ Pretorianin ]

tesz uwazam że oddaj do sklepu i zloz reklamacje to oddadza ci kase
a kto sie nasmiewa z juniorow i innych mlodych co sie zarejstrowali niedawno ten ma kare od admina

08.02.2007
15:39
smile
[10]

mikhell [ Master of Puppets ]

ja tesz tak uważam.

08.02.2007
15:41
smile
[11]

Piccolo00 [ Pretorianin ]

rothonu--> może niema tego na myśli

08.02.2007
15:44
smile
[12]

Pirat099 [ Lack of degree ]

rothonu--> po pierwsze to ja się nie naśmiewam tylko próbuję wytłumaczyć Koledze że nie trzeba jej reklamować bo z tego co zrozumiałem z Jego wypowiedzi to ma problem z przejściem jakiegoś etapu a gra niema żadnego błędu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.