
AROS2004 [ Junior ]
problem
witam zakupiłme wczorja gre i nie mam pojecia jak mam obliczac te pomiary zeby w ruchu trafic statek torpeda mzoe mi ktos pomoc?
Viroxis [ s.n.a.f.u ]
to oddaj...bo pewnie zepsuta...
Agent_007 [ chomik ]
jaka gra, JUNIORZE?
marszym [ Naczelnik ]
a moze bys powiedzial o jaka gre chodzi?
Ruinort [ Jónior ]
tak jak powyzej poweidz cos wiecej o tej grze
mirencjum [ operator kursora ]
Silent Hunter III ?

karolina13 [ Junior ]
oddaj do sklepu i zloz reklamacje to oddadza ci kase

Pirat099 [ Lack of degree ]
to straszne...;) naucz się w nią grać!

rothonu [ Pretorianin ]
tesz uwazam że oddaj do sklepu i zloz reklamacje to oddadza ci kase
a kto sie nasmiewa z juniorow i innych mlodych co sie zarejstrowali niedawno ten ma kare od admina

mikhell [ Master of Puppets ]
ja tesz tak uważam.

Piccolo00 [ Pretorianin ]
rothonu--> może niema tego na myśli

Pirat099 [ Lack of degree ]
rothonu--> po pierwsze to ja się nie naśmiewam tylko próbuję wytłumaczyć Koledze że nie trzeba jej reklamować bo z tego co zrozumiałem z Jego wypowiedzi to ma problem z przejściem jakiegoś etapu a gra niema żadnego błędu.