GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lan4Fun8 Serdecznie Zapraszamy. PWBSIA Warszawa 3-4 Lutego 2007r.

23.01.2007
14:29
[1]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Lan4Fun8 Serdecznie Zapraszamy. PWBSIA Warszawa 3-4 Lutego 2007r.

Witam serdecznie wszystkich graczy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów gier komputerowych na ósmą edycję imprezy przeznaczonej dla każdego gracza!

Przygotowaliśmy dla was szereg turniejów, w skład których wchodzą takie gry jak:

Quake 3
Americas Army
Counter-Strike

i nie tylko.

Do tego różne konkursy FOR FUN, na zgranie drużynowe, orientacje, czujność.

Współpracujemy z wieloma sponsorami, dlatego też nagrody dla zwycięzców będą zawsze zadowalające. Czuwamy nad waszym bezpieczeństwem, a Telepizza oferuję dla was jedzenie o połowę taniej.


Na naszej stronie internetowej znajdziecie mnóstwo informacji na temat imprezy - www.lanparty.pl

Chociaż większość miejsc jest już zajętych, to decyduje data wpłaty, więc jeszcze macie szanse na dołączenie do imprezy.

Poczuj magię imprezy lanowej - do zobaczenia na celowniku.


24.01.2007
01:46
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

upik nocny

27.01.2007
01:11
[3]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

upik nocny

27.01.2007
16:01
[4]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

upik dzienny

27.01.2007
17:26
[5]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

upik wieczorny

02.02.2007
00:07
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

upik nocny

Na imprezę można przyjechać z gotówką, nei trzeba robić przedpłaty, a zarejestrować się można nadal na stronie!

02.02.2007
00:16
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Obawiam sie, ze Game Party totalnie przyćmi imprezę...

02.02.2007
01:04
[8]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Loon -> czemu miałoby tak być?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.