Scatterhead [ łapaj dzień ]
Lan4Fun8 Serdecznie Zapraszamy. PWBSIA Warszawa 3-4 Lutego 2007r.
Witam serdecznie wszystkich graczy!
Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów gier komputerowych na ósmą edycję imprezy przeznaczonej dla każdego gracza!
Przygotowaliśmy dla was szereg turniejów, w skład których wchodzą takie gry jak:
Quake 3
Americas Army
Counter-Strike
i nie tylko.
Do tego różne konkursy FOR FUN, na zgranie drużynowe, orientacje, czujność.
Współpracujemy z wieloma sponsorami, dlatego też nagrody dla zwycięzców będą zawsze zadowalające. Czuwamy nad waszym bezpieczeństwem, a Telepizza oferuję dla was jedzenie o połowę taniej.
Na naszej stronie internetowej znajdziecie mnóstwo informacji na temat imprezy - www.lanparty.pl
Chociaż większość miejsc jest już zajętych, to decyduje data wpłaty, więc jeszcze macie szanse na dołączenie do imprezy.
Poczuj magię imprezy lanowej - do zobaczenia na celowniku.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
upik nocny
Scatterhead [ łapaj dzień ]
upik nocny
Scatterhead [ łapaj dzień ]
upik dzienny
Scatterhead [ łapaj dzień ]
upik wieczorny
Scatterhead [ łapaj dzień ]
upik nocny
Na imprezę można przyjechać z gotówką, nei trzeba robić przedpłaty, a zarejestrować się można nadal na stronie!

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Obawiam sie, ze Game Party totalnie przyćmi imprezę...
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Loon -> czemu miałoby tak być?