
MrXX [ Konsul ]
Dowcip
Dentysta schyla sie wlasnie nad pacjentem i ma zamiar
rozpoczac borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi sie to tylko wydaje, czy tez trzyma pan reke na
moich jadrach?
Pacjent spokojnym glosem:
- To tylko taka mala asekuracja. Bo przeciez nie chodzi o to,
zebysmy sobie ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...?

SPMKSJ [ Konsul ]
hehehe niezłe :-)

cienki bolo [ Konsul ]
naprawdę niezłe.
jackowsky [ ]
Hehe, stare, ale dobre.
Szkoda, że chodzę do stomatologa kobiety (stomatolożki?)... :)
pikolo [ - Blue Sky - ]
lol ;)

cycu2003 [ Legend ]

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]
Niech mu zeba wyrwie..

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Hehe dobre...
Dziobak_90 [ Pretorianin ]
xD

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Dobry pomysł. Trzeba go zastosować w praktyce:)

marszym [ Naczelnik ]
Świetny kawał, pierwszy raz słyszałem.

promyczek303 [ sunshine ]
<--

stasiuworld [ Pretorianin ]
Heh stare ale dobre:P
chyrlok [ Konsul ]
Fajne, hehe

boskijaro [ Generaďż˝ ]
slabe

wornock [ Generaďż˝ ]
Zacieszacie :D

Swink [ Fantasy ]

gwizdek9 [ Centurion ]
stare ale jare niezłe
a to
Pani w szkole kazała narysować swoją rodzinę, po chwili podchodzi do Jasia i mówi
-Jasiu czemu twój tata ma niebieskie włosy.
Jasiu odpowiada
-... bo nie było łysej kredki!
wornock [ Generaďż˝ ]
heh

49er [ Centurion ]
MrXX --> niezle :)
junior42 [ Konsul ]
Widziałem to już kiedyś, ale fajne xD

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
jackowsky -> moj znajomy , lapie za tylek kobiety-stomatolog :) tez taka asekuracja ;P

mycha921 [ Potępiony ]

Igierr [ Warrior ]
LOL!
Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
może być, w tłumie ujdzie. Teraz już mało jest dowcipów które mnie śmieszą bo albo słyszałem alo są do bani.
Ruinort [ Jónior ]
dobre tylko ja chodze do pani stomatolog to co mam ja zlapac za piersi ?? i poweidzec zebysmy sobie nie zadawali bolu ??
MrXX [ Konsul ]
Apocaliptiq --> mnie też mało który dowcip bawi ale ten był niezły....

yazz_aka_maish [ Legend ]
To ja się podłączę, coby nie tworzyć nowego wątku :)
AUTENTYKI!
Bazując na policyjnych raportach, znany kanadyjski serwis edmunds.com zebrał najbardziej oryginalne wymówki kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości.
Przyłapani na przekroczeniu prędkości kierowcy mają często bardzo oryginalne wymówki.
Oto niektóre:
- jechałem szybko, bo chciałem się oświadczyć, nim się rozmyślę;
- właśnie umyłem auto i jeżdżę, by jak najprędzej wyschło;
- wydawało mi się, że jestem Kanadzie a nie w USA [w Stanach ograniczenia są w milach, w Kanadzie - w kilometrach - przyp. red.];
- śniło mi się, że moje auto się zepsuło i musiałem udowodnić, że to tylko sen;
- bo chciałem dojechać do domu, nim skończy mi się benzyna;
- musiałem na chwilę przysnąć;
- szybkościomierz pomylił mi się z zegarkiem;
- myślami byłem już na autostradzie,
- musiałem wlać zbyt dobrą benzynę,
- podejrzewam, że ktoś mnie zahipnotyzował;
- sąsiad zadzwonił, że z mojego mieszkania dochodzą miłosne krzyki;
- to nie moje auto; ono jeździ tak, jak się przyzwyczaiło.

Deton [ Konsul ]
smieszne to byc

mycha921 [ Potępiony ]
"myślami byłem już na autostradzie" noooo szczególnie w Polsce :D

pawelcz3 [ Konsul ]
Fajne

Deton [ Konsul ]
<-

Behemoth [ Kocham Marysię ]
- bo chciałem dojechać do domu, nim skończy mi się benzyna;
- musiałem na chwilę przysnąć;
- myślami byłem już na autostradzie,

Jeckyl [ Rekrut ]
sąsiad zadzwonił, że z mojego mieszkania dochodzą miłosne krzyki;
hamburger 7 [ Pretorianin ]
Wyrwij !!! Wyrwij chwasta !!
cytat z radia :)

...NathaN... [ The Godfather ]
Są dwa ch*je na plaży. Jeden sie pyta drugiego:
-Idziesz do wody?
-Nie
-To popilnuj mi torby
;)

kosik007 [ Freelancer ]
Jasiu przychodzi spóźniony do szkoły. Wchodzi do klasy i krzyczy :
-SIEMA!!
Pani nauczycielka:
-Co to było Jasiu ?! Tak nie mówi siędo pani nauczycielki ! Wyjdź i zrób to jak robi to twój tata !
Jasiu wychodzi. Następnie: Zdejmuje drzwi z buta i krzyczy:
-Acha! Nie spodziewaliście się, żę tak wcześnie przyjdę, nie ?!

maciek000 [ Legionista ]
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah nie kapuje