GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dowcip

23.01.2007
11:30
smile
[1]

MrXX [ Konsul ]

Dowcip

Dentysta schyla sie wlasnie nad pacjentem i ma zamiar
rozpoczac borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi sie to tylko wydaje, czy tez trzyma pan reke na
moich jadrach?
Pacjent spokojnym glosem:
- To tylko taka mala asekuracja. Bo przeciez nie chodzi o to,
zebysmy sobie ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...?

23.01.2007
23:24
smile
[2]

SPMKSJ [ Konsul ]

hehehe niezłe :-)

23.01.2007
23:35
smile
[3]

cienki bolo [ Konsul ]

naprawdę niezłe.

24.01.2007
08:46
[4]

jackowsky [ ]

Hehe, stare, ale dobre.

Szkoda, że chodzę do stomatologa kobiety (stomatolożki?)... :)

24.01.2007
08:52
[5]

pikolo [ - Blue Sky - ]

lol ;)

24.01.2007
08:58
smile
[6]

cycu2003 [ Legend ]

24.01.2007
09:02
smile
[7]

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]

Niech mu zeba wyrwie..

24.01.2007
09:09
smile
[8]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Hehe dobre...

24.01.2007
09:12
[9]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

xD

24.01.2007
17:18
smile
[10]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Dobry pomysł. Trzeba go zastosować w praktyce:)

24.01.2007
17:19
smile
[11]

marszym [ Naczelnik ]

Świetny kawał, pierwszy raz słyszałem.

24.01.2007
17:20
smile
[12]

promyczek303 [ sunshine ]

<--

24.01.2007
17:22
smile
[13]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Heh stare ale dobre:P

24.01.2007
17:24
[14]

chyrlok [ Konsul ]

Fajne, hehe

24.01.2007
17:26
smile
[15]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

slabe

24.01.2007
17:26
smile
[16]

wornock [ Generaďż˝ ]

Zacieszacie :D

24.01.2007
17:28
smile
[17]

Swink [ Fantasy ]

24.01.2007
17:29
smile
[18]

gwizdek9 [ Centurion ]

stare ale jare niezłe
a to
Pani w szkole kazała narysować swoją rodzinę, po chwili podchodzi do Jasia i mówi
-Jasiu czemu twój tata ma niebieskie włosy.
Jasiu odpowiada
-... bo nie było łysej kredki!

24.01.2007
17:31
[19]

wornock [ Generaďż˝ ]

heh

24.01.2007
21:29
smile
[20]

49er [ Centurion ]

MrXX --> niezle :)

24.01.2007
21:30
[21]

junior42 [ Konsul ]

Widziałem to już kiedyś, ale fajne xD

24.01.2007
21:32
smile
[22]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

jackowsky -> moj znajomy , lapie za tylek kobiety-stomatolog :) tez taka asekuracja ;P

24.01.2007
21:33
smile
[23]

mycha921 [ Potępiony ]

24.01.2007
21:35
smile
[24]

Igierr [ Warrior ]

LOL!

24.01.2007
21:40
[25]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

może być, w tłumie ujdzie. Teraz już mało jest dowcipów które mnie śmieszą bo albo słyszałem alo są do bani.

24.01.2007
21:48
[26]

Ruinort [ Jónior ]

dobre tylko ja chodze do pani stomatolog to co mam ja zlapac za piersi ?? i poweidzec zebysmy sobie nie zadawali bolu ??

25.01.2007
15:40
[27]

MrXX [ Konsul ]

Apocaliptiq --> mnie też mało który dowcip bawi ale ten był niezły....

27.01.2007
14:39
smile
[28]

yazz_aka_maish [ Legend ]

To ja się podłączę, coby nie tworzyć nowego wątku :)

AUTENTYKI!

Bazując na policyjnych raportach, znany kanadyjski serwis edmunds.com zebrał najbardziej oryginalne wymówki kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości.

Przyłapani na przekroczeniu prędkości kierowcy mają często bardzo oryginalne wymówki.
Oto niektóre:

- jechałem szybko, bo chciałem się oświadczyć, nim się rozmyślę;

- właśnie umyłem auto i jeżdżę, by jak najprędzej wyschło;

- wydawało mi się, że jestem Kanadzie a nie w USA [w Stanach ograniczenia są w milach, w Kanadzie - w kilometrach - przyp. red.];

- śniło mi się, że moje auto się zepsuło i musiałem udowodnić, że to tylko sen;

- bo chciałem dojechać do domu, nim skończy mi się benzyna;

- musiałem na chwilę przysnąć;

- szybkościomierz pomylił mi się z zegarkiem;

- myślami byłem już na autostradzie,

- musiałem wlać zbyt dobrą benzynę,

- podejrzewam, że ktoś mnie zahipnotyzował;

- sąsiad zadzwonił, że z mojego mieszkania dochodzą miłosne krzyki;

- to nie moje auto; ono jeździ tak, jak się przyzwyczaiło.

27.01.2007
22:13
smile
[29]

Deton [ Konsul ]

smieszne to byc

27.01.2007
22:39
smile
[30]

mycha921 [ Potępiony ]

"myślami byłem już na autostradzie" noooo szczególnie w Polsce :D

02.02.2007
16:01
smile
[31]

pawelcz3 [ Konsul ]

Fajne

02.02.2007
17:11
smile
[32]

Deton [ Konsul ]

<-

02.02.2007
17:17
smile
[33]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

- bo chciałem dojechać do domu, nim skończy mi się benzyna;

- musiałem na chwilę przysnąć;

- myślami byłem już na autostradzie,

02.02.2007
17:18
smile
[34]

Jeckyl [ Rekrut ]

sąsiad zadzwonił, że z mojego mieszkania dochodzą miłosne krzyki;

02.02.2007
17:25
[35]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Wyrwij !!! Wyrwij chwasta !!


cytat z radia :)

02.02.2007
17:30
smile
[36]

...NathaN... [ The Godfather ]

Są dwa ch*je na plaży. Jeden sie pyta drugiego:
-Idziesz do wody?
-Nie
-To popilnuj mi torby

;)

02.02.2007
17:30
smile
[37]

kosik007 [ Freelancer ]

Jasiu przychodzi spóźniony do szkoły. Wchodzi do klasy i krzyczy :
-SIEMA!!
Pani nauczycielka:
-Co to było Jasiu ?! Tak nie mówi siędo pani nauczycielki ! Wyjdź i zrób to jak robi to twój tata !
Jasiu wychodzi. Następnie: Zdejmuje drzwi z buta i krzyczy:
-Acha! Nie spodziewaliście się, żę tak wcześnie przyjdę, nie ?!

07.02.2007
13:39
smile
[38]

maciek000 [ Legionista ]

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah nie kapuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.