GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 532

11.07.2002
23:06
[1]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 532

Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła sie kolaborować z liczem Szamanem i służyc mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porzadku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś, obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała sie o fakt przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się on także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu przychodził na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni), ale ostanio rzadko do nas zagląda, bo zajęty jest robieniem kariery i kasy. Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;)
NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania...Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;)
AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona, za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze dogrzewane, a latem klimatyzowane) .
"Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część:

11.07.2002
23:06
[2]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

11.07.2002
23:06
smile
[3]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Niespoździanka :))))))))

11.07.2002
23:29
[4]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Drugi! ;-p

11.07.2002
23:32
smile
[5]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

To ja spadam. Przykampowałem i starczy :) Dobranoc.

11.07.2002
23:35
[6]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Jest jakiś ranking z drugimi miejscami, bo ostatnio to bym w nich chyba wysoką pozycję uzyskał :-) Shadow -> Oczywiście że nie, na rowerku ujeżdżałem :-) Generale -> Faktycznie szkoda. Zawsze by mozna zamieszać jakoś rebelów w całą sprawę i znalazł by się pretekst do pacyfikacji kolejnej planetki :-))) Viti -> Pozdrów Szefową! :-)

11.07.2002
23:39
smile
[7]

Deser [ neurodeser ]

Dziewiąty :)))) jak zawsze ! - Poproszę jakies duże piwo - :))) Tylko napradę duże :)))) Może być beczka..... bo jestem k......de wne.....y :)))

11.07.2002
23:50
[8]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Deser -> Spoko, jeszcze się do pierwszej trójki zakfalifikowałeś :-) O, tu jest to piwo które zwykle Generał serwuje. Ja tam od Koreliańskiej jestem :-) (BTW, jutro nowa dostawa będzie)

11.07.2002
23:54
smile
[9]

Deser [ neurodeser ]

Admirale - wielkie dzięki :) Podoba mi się to piwo, a zwłaszcza jego wesołe podejście do sprawy wypicia :P

12.07.2002
00:04
[10]

Szaman [ Legend ]

Shadow, o kant dupska takie zakladanie, skoro nawet nie olinkowales porzadnie... ;EEEE Admirale: Pacyfikowac mozna i bez tego... :))) A teraz juz serio - Dobranoc!

12.07.2002
00:14
[11]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Deser -> A wiesz, nigdy się nie zastanawiałem z czego to piwo jest takie zadowolone :-) Generale -> No niby tak, ale zawsze dla formalności warto podać "oficjalną" przyczynę reporterom holonetowym czy Radzie Moffów. A preteksty takie jak "Bo wymalowali sprayem na Niszczycielu napis 'Imperium jest gópie' ", "Bo sprowokowali naszych pilotów obraźliwymi gestami" czy "Bo psuli widok z kajuty Wielkiego Admirała" zostały już do oporu wykożystane :-)))))))

12.07.2002
00:32
[12]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

He he, cześć i beczka dla spragnionych......................................>

12.07.2002
00:38
[13]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Iarwainie -> Witaj. To z pewnością się przyda :-) A ja już zmykam. Bywajcie!

12.07.2002
00:39
[14]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Cześć!

12.07.2002
07:35
[15]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No czesc! Oj wydaje mi sie, ze polece z GOla az sie zakurzy. Nie wolno mi bylo wyrazac takiej opinii apropos prostej prosby Admina :-))))

12.07.2002
07:54
smile
[16]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hej, hej! Czyzby Was juz powyrzucali? :-)))

12.07.2002
07:59
[17]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Dzień Dobry : )) mnie jeszcze nie rothonie : ))))

12.07.2002
08:01
smile
[18]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ty jestes swiety przeciez hahahaha :-))

12.07.2002
08:03
[19]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Witam wszystkich... Shadowmage, Viti, PELLAEON, Deser, Szaman, Iarwain Ben-Adar, rothon, mi5aser.....

12.07.2002
08:04
[20]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Znowu upał.....

12.07.2002
08:12
smile
[21]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

witam Panów serdecznie :-) za troche jade w Bory Tucholskie hip hip hurra :-)

12.07.2002
08:12
smile
[22]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Gambit, u mnie spoko, zero slonca i jakies 19-20 stopni :-)))

12.07.2002
08:18
smile
[23]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

rothon --> juz dawno nie widzialam zebys sie tak rozpisal jak w watku admina :-)))))))))))

12.07.2002
08:24
smile
[24]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Holgan--> Nie czytasz mnie w takim razie wszedzie gdzie bywam. Apropos, czy to źle? :-)))

12.07.2002
08:32
smile
[25]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

rothon --- widac nie zapraszasz mnie tam gdzie bywasz :-((((( a co do posta nie - wcale nie jest zle ze jest dluuugi :-)))))))))))) slyszalam ze w przyszly weekend w Gdansku sie widzimy :-))))))))))))))))) :-*

12.07.2002
08:41
[26]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

jeeezu ale mi GOL działa, jak by chciał a nie mógł. rothon -----> ładny z ciebie pieniacz ; )))) nadenerwójesz się człowieku na kłucisz a wszystko i tak zostanie po staremu. Bo co najśmieszniejsze w tym wszystkim, najczęściej na młodych rekrutów naskakują wcale nie starzy wyjadacze mający po 3000 postów i więcej ale tacy co to właśnie im stuknęła setka i są wielkimi generałami. Fala zwyczajnie ; ))))

12.07.2002
08:45
smile
[27]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mi5aser--> Racja, jak tylko ktory dostanie tego swojego [Rycesz Od Siedmiu Boleści] * to od razu [Rekruta] jakiegos ustawia. Fala, to dobre okreslenie :-))) *pisownia swiadoma :-))))

12.07.2002
09:06
[28]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

a już miałem pisać że błęda zrobiłeś ; ))) Fala to jest najbardziej naturalna rzecz na świecie. Starsi chcą czegośnauczyć młodszch więc stosują pewne represje. Młodsi oczywiście odbierają to jako najgorszą dyskryminacje i nie sprawiedliwość na świecie ale to tylko do czasu aż .. sami podrosną i pod nimi pokażą się młodsi. Wszystko jest ok jeśli przynajmniej ci dorastający zrozumieją po co starzy ich męczyli, krótko mówic nauczyli się czegoś. Gorzej jak się niczego nie nauczą oprócz agresji w stosunku do młodszych. ufff ale zaczołem moralizować ; ))

12.07.2002
09:27
smile
[29]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

buuuu..znowu cisza... :-)

12.07.2002
09:55
smile
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Siedzisz Holgan jak zając pod skibą i nagle ... "znowu cisza" :-))))

12.07.2002
10:01
[31]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Holgan, rothon --> ale mnie wystraszyliście....Spałem sobie pod stołem, a tu nagle jakieś buuuuuuuu

12.07.2002
10:04
smile
[32]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ups, Gambit, ale to Holgan wyla hahahahaha Dobra, to wam kawal powiem, w takim razie: Staruszek, były jeniec w obozie koncentracyjym wygrał w toto lotku wielką kasę. Oczywiscie zjechalo się mnóstwo ludzi, prasa, radio, telewizja... - Co Pan zrobi z taką masą pieniędzy? - No... kupię dom synowi, samochód, wyślę wnuczków na wczasy, dam im na szkołę, pojadę na wakacje, no i postawie pomnik Adolfowi Hitlerowi. - Ale jak to? Hitlerowi? Mordercy? Pan? Więzień obozu koncentracyjnego... ? - No, może to morderca i był, ale numery dał dobre...

12.07.2002
10:18
smile
[33]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

No bo widzisz rothon ja czekam zeby ktos do mnie zagadal... :-)))))) Gambit ---- widac masz cos na sumieniu ze sie tak przestraszyles :-))))))))))))

12.07.2002
10:37
[34]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

I co ?? znowu mam zaczac plakac????? no odezwijcie sie :-)

12.07.2002
10:38
[35]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

[nikogo nie ma w domu]

12.07.2002
10:39
smile
[36]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A tak powaznie, to mam tabelki przeklete i jak sie z nimi uporam to dam głos :-)))))

12.07.2002
10:43
[37]

Attyla [ Legend ]

Ndobry! Panow witam a paniom raczki caluje!:-)))))) Jak zdrowko Holgus? O ile pamietam, to gustujesz w takiej parowie, jaka teraz mamy. Chociaz jedna szczesliwa osoba!:-)))))

12.07.2002
10:50
[38]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Rothon ---- ale ja za chwie uciekam od kompa i nie bedzie mnie przy zadnym kopie do poniedzialku.... Attyla ---> witaj moj drogi... Wiesz co?? Ja nie znosze takiego goraca!!!!! AnankE je uwielbia :-))))))

12.07.2002
10:52
smile
[39]

Attyla [ Legend ]

A tos mi siostra!:-)))))))) Ale co prawda to prawda - AnankE lubi takie klimaty:-)))))) Ja w kazdym razie wymiekam. Ta pogoda wysysa ze mnie cala energie...

12.07.2002
10:55
[40]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Attyla --- ja na szczescie za 8 minut koncze prace na dzis i jade sobie nad jeziorko :-) za jakies 2 godzinki bede myslala o Was pluszczac sie w chlodej, czystej wodzie :-))))))))))))))))) A AnankE jakas dziwna jest :-ppppppp

12.07.2002
10:59
smile
[41]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

NO dobrze .... znikam :-))))))))))))))))))

12.07.2002
11:39
[42]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Witam wszystkich. Własnie wstałem, bo do 4 czytałem "Mówcę Umarłych" ;-)) Szaman-->zaraz po założeniu GOL mi przestał działać i nie mogłem linki dac. Pell-->na rowerze? Masochista!!!

12.07.2002
11:58
smile
[43]

tygrysek [ behemot ]

następny dzień :-) Witam Wszystkich dziś juz troszkę chłodniej i na duszy lżej :-) <licznik mode on> 7001 <licznik mode stand by>

12.07.2002
12:01
[44]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Tygrysek --> Hejka....Czy ta liczba to Twoje posty ?

12.07.2002
12:04
[45]

tygrysek [ behemot ]

Gambit --> Hejka :-) tak :-)

12.07.2002
12:06
[46]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Tygrysek --> No to moje gratulacje :)))))) Hmmmm tyle, że chyba statsiarskie kategorie się skończyły :)

12.07.2002
12:08
smile
[47]

tygrysek [ behemot ]

Gambit --> a ja właśnie się zastanawiałem, dlaczego ktoś mnie kiedyś nazwał "ultra statsiarzem" ;-)

12.07.2002
12:10
[48]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysku, jestem za Tobą jakieś 300 postów!!! Wszystko przez NWN - nie mam czasu statsować.

12.07.2002
12:11
[49]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Tygrysek --> Jeszcze 3000 i będziesz Stats God, lub God of Stats :)

12.07.2002
12:12
[50]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> A ja jestem za wami jakieś 5000 :)))))))))) BTW wysłałeś ?

12.07.2002
12:14
[51]

MarCamper [ Generał ]

Heyka! Witam Wszystkich! Wodzu Hunów --> czy ty wiesz że dziś jest piątek :)))))))

12.07.2002
12:17
[52]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Mar wstrętny podbieraczu pierwszych postów idź sobie ;PPPPPP

12.07.2002
12:17
smile
[53]

Gambit [ le Diable Blanc ]

MarCamper --> Cześć.....Słuchaj, mnie uważnie...Jako że dzisiaj od 16:00 mam dwa tygodnie urlopu, to prosiłbym, żebyś wszelkie ustalenia dotyczące zjazdu gdańskiego (o ile coś takiego ma być) przekazywał mi telefonicznie...

12.07.2002
12:17
[54]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gambit-->pisałem wczoraj, że znalazłem jezcze jedna płytkę, więc bedą cztery. Jeszcze nie wysłałem. Albo pojadę dzisiaj na pocztę, albo wyślę w poniedziałek. Jeszcze nie wiem.

12.07.2002
12:17
smile
[55]

tygrysek [ behemot ]

Shadowmage --> nawet bez NWN nie masz szans :-) Mam cały czas tendencję wzrostową :-) No chyba, że specjalnie zastatsujesz :-) Gambit --> a potem co jest za stopień ???

12.07.2002
12:20
smile
[56]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> Ok.....A co do wczoraj, to miałem kupę roboty i nie czyałem wszystkiego, a jak pisałeś na maila, to i tak nic z tego bo serwer zdechl... tygrysek --> Cholera wie.....może Ultimate Stats Entity....

12.07.2002
12:23
smile
[57]

tygrysek [ behemot ]

Gambit --> nie pytam się co potem :-) nie ma sensu :-) Jak będzie 100 000 to pomyślimy :-) Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że mam normę 8000 postów na rok :-) i pewno 90% to same bzdury ... trudno, jestem bzduropisarzem

12.07.2002
12:28
[58]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek-->weż pod uwage, ża na forum jesteś o wiel dłużej ode mnie. A statsować będę specjalnie by cie przgonić. Tylko w założonych watkach nie mam szans. Ile ty ich złożyłeś?

12.07.2002
12:30
[59]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> około 280 ... mniej więcej PS: żebyś nie pomyślał, że się ścigam ... nie zależy mi na cyferkach

12.07.2002
12:31
[60]

MarCamper [ Generał ]

Mixer --> ;-PPPPPPPPP Gambit --> w porzo :) Tygrysek --> kiedy przyjeżdzasz do Rumii?

12.07.2002
12:33
[61]

tygrysek [ behemot ]

Mar --> w niedzielę będę w Rumi

12.07.2002
12:35
[62]

MarCamper [ Generał ]

I do przyszłej niedzieli?

12.07.2002
12:36
[63]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek-->mi też nie zależy. Ale pogadać sobie można ;-PPP

12.07.2002
12:37
smile
[64]

tygrysek [ behemot ]

Mar --> może do niedzieli, ale raczej w sobotę do Poznania się wybiorę, trzeba chociaż jeden dzień odpocząć od wakacji :-)

12.07.2002
12:38
smile
[65]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> to dobrze, że doszliśmy do porozumienia, że nam nie zależy :-) Kto pierwszy będzie miał 10k ??? ;-)

12.07.2002
12:41
[66]

MarCamper [ Generał ]

Tygrysq --> bo wiesz, na przyszły weekend przyjeżdza do Gdańska Szaman, AnankE, Holgan, Może Rothon Mixer i Tofu... :))) Jesteś zainteresowany??

12.07.2002
12:44
smile
[67]

Magini [ Legend ]

Witam panów gorąco * ;-))) * określenie użyte ze względu na temperaturę

12.07.2002
12:45
smile
[68]

tygrysek [ behemot ]

siniorita Queenez :-) Wita serdecznie Mar --> kiedy się zjawiają i do kiedy ???

12.07.2002
12:45
[69]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek-->10k? Jak juz mówiłem, mi nie zalezy. Możesz być drugi ;-)))) Gambit-->pisałem w karczmie. Ale wieczorem.

12.07.2002
12:46
[70]

MarCamper [ Generał ]

Magini --> eeetam... tylko ze względu na temperaturę?!? ;-)))) Ale witam... gorąco ;-)))))

12.07.2002
12:47
smile
[71]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> mi też na 10k nie zależy, więc zostawię Tobie drugie miejsce :-)

12.07.2002
12:48
[72]

MarCamper [ Generał ]

Tygrys --> prawdopodobnie na przyszłe weekend, nic nie jest jeszcze ustalone na pewno, poczytaj sobie dwie karczmy temu, tam są plany co, gdzie, kiedy :)

12.07.2002
12:51
[73]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> No to wiele wyjaśnia. W domu nie mam netu, więc nie przeczytałem... MarCamper --> Właśnie sobie uświadomiłem, że w przyszły czwartek jedziemy z Żanetą i dzieckiem na działkę trochę odpocząć od remontu i miasta...i zostajemy tam do poniedziałku....DAMNED!!!

12.07.2002
12:52
[74]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek, dziekuję, nie skorzystam.

12.07.2002
13:28
[75]

Magini [ Legend ]

Ale sie nasiedziałam w Karczmie ;-( Tylko zdążyłam się przywitać i musiałam iść. Dziecko marudne dziś, też nie lubi upalów.

12.07.2002
13:29
[76]

MarCamper [ Generał ]

Gambit --> ty sobie nie żartuj! Jedźcie na działkę na ten weekend, w przyszły weekend masz byc w Gdańsku! BASTA!!!

12.07.2002
13:38
[77]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

mag-->dziecko nie lubi upałów. Niech wstępuje do karczemnego klubu zimnolubów!!! Powitamy ja z otwartymi ramionami i klimatyzacją ;-))))

12.07.2002
13:40
smile
[78]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> można się do klubu zapisać ???

12.07.2002
13:43
[79]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek-->pewnie, ze tak. Tylko trzeba być zdelkarowanym zimnolubem.

12.07.2002
13:44
smile
[80]

tygrysek [ behemot ]

deklaruję zimnolubność :-) mogę być skarbnikiem ??? ;-)

12.07.2002
13:47
[81]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tygrysek, raczej nie, to już moja działka. Czy juz wspominałem o drobnej opłacie za członkowstwo??

12.07.2002
13:50
smile
[82]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> a ile wynosi opłata ??? Kto jest prezesem i siłą bitewną ???

12.07.2002
13:51
smile
[83]

Magini [ Legend ]

Shadowmage - to zapisuję ja i siebie. Ale za nią składek płacić nie będę, bo za mała, a za siebie też nie - mogę być honorowym członkiem. Co Ty na to? A poza tym pogadam z rothonem i Szamanem o udostępnieniu klubowi lokalu, Karczmy znaczy się, (pod warunkiem darmowego założenia przez klub klimatyzacji) ;-)))

12.07.2002
13:52
[84]

Magini [ Legend ]

A teraz muszę spadać. Na razie zimnoluby :-)

12.07.2002
13:56
[85]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Cóż, wyborów prezesa jeszcze nie było, ale kandyduje kilu członków - czyli ja(trzymać kasę i rządzić to jest to), Pell, Szaman. No i także kilku innch. Tygrysek-->Rozmawiałem kiedyś na ten temat z Mnichem. Uzgodniliśmy składkę w ratach ;-)) Mag-->Honorowe członowstwo? czemu nie ;-)) A Szaman już udostępniał lokal na tajemne spotkania. Czyżby nie uzgodnił z reszta dyrekcji. Co do klimatyzacji to były już próby, ale zostały zbombardowane przez AnanKE(moze dlatego, że to początek wiosny był?)

12.07.2002
14:12
[86]

Gambit [ le Diable Blanc ]

MarCamper --> Załatw, żeby w czwartek i w piątek była brzydka pogoda, to nie pojedziemy

12.07.2002
14:14
[87]

MarCamper [ Generał ]

Gambit --> hehe, załatw to z Szamanem, on tu jest od pogody :))))

12.07.2002
14:18
[88]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witam To że od wczoraj nie założono żadnej nowej części oznacza tylko jedno: weekend :-) Shadow -> Oj, nie mów tak, bo zaraz Viti i Kerever do Ciebie doskoczą ;-p A na rowerku (zwłaszcza podczas jazdy mało ruchliwymi trasami) świetnie się myśli :-) (tylko lepiej nie przedobrzyć, bo można mieć bliskie spotkanie dziesiątego stopnia ze słupem telegraficznym). Maginiu -> Z otwartymi ramionami witamy Ciebie i Pociechę wśród Zimnolubów! :-)))

12.07.2002
14:18
smile
[89]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tak jest. Spali troche rupieci, pomruczy cos, potanczy i ... 35 stopni i błękitne niebo :-)))))))

12.07.2002
14:20
[90]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> No przy takiej pogodzie, to wyjazd jak amen w pacierzu (no i nie ma mnie w niedzielę)

12.07.2002
14:37
[91]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

A ty rothon jedziesz do Gdańśka ?? słyszałem ża na dworze Artusa mają 4 turniejowe zbroje z XV wieku podobno jest ich na świecie z 20 ; ))))

12.07.2002
14:45
[92]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

O szlag! Zbroje bym zobaczyl. Ale u mnie jak zwykle, pojecia nie mam gdzie jade i kiedy. Teraz minimumn do wtorku.

12.07.2002
14:51
[93]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no i jeszcze ten Mablork w którym są zbroje z Ermitażu : ))

12.07.2002
14:54
[94]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Malbork oczywiście ---> strasznie mnie to kusi : ))

12.07.2002
14:58
[95]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pell-->to była tylko uwaga dotycząca jakiegokolwiek wysilku fizycznego w te upały.

12.07.2002
15:04
[96]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

hej Shadow a moze założysz nowy wąteczek a ja przykampuję co ?!?! : )))))))

12.07.2002
15:07
[97]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mikser, a może odwrotnie?

12.07.2002
15:10
[98]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Shadow nie no nie bądź taki już i tak mnei wyprzedziełs a w Weekend mnie nei będzie to sobie jeszcze więcej dokampujesz : ))))

12.07.2002
15:13
[99]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ale ja w tej setce jeszcze nie zakampowałem ;-((( Wszystko prze NWN. No, ale zrobię ta przyjemność i założę.

12.07.2002
15:14
[100]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

qrde co jest ciągle zamieniam e z i ; ))) no dobra załóż bo lecę do domq : )))

12.07.2002
15:16
[101]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

NOWA KARCZMA!!!!!

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.